Skocz do zawartości

Ulubiona piosenka/zespół/wokalista


tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich :D Ja bo mam poważniejszy problem bo szukam utworu który kiedyś słyszałem w Radiu dokładnie to Planeta FM Katowice 95.1

Chodzi mi o piosenkę w stylu zespołu Pachanga może to nawet od nich piosenka ale przeszukałem sporo od nich utworów i nic. Głos w piosence to głos męski piosenka rytmiczna słów nie pamiętam ale może ktoś akurat ma jakieś propozycję lub zna ten utwór i podzieli się tytułem.

Utwór leciał parę lat wstecz wiem będzie ciężko ale może akurat ktoś trafi z utworkiem :D

Może ktoś ma jakieś listy hitów i akurat ten utwór się tam znajdzie :)

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja słucham:

Codziennie:

My Riot,Big Cyc,Sabaton

Bardzo często/prawie codziennie:

Lordi,Bloodhound Gang

Dość często:

The Rasmus,Bon Jovi

Czasami:

The Cranberries,Children Of Bodom,Rammstein,Nickelback,Hammerfall

Rzadko/Bardzo rzadko:

Gamma Ray,Oberschliesen,Evanescence,Slash,Aerosmith

Moje ulubione piosenki(wideo):

- My Riot feat Peja - Sam Przeciwko Wszystkim

- Big Cyc - Wielka miłość do babci klozetowej :lol2:

- Sabaton - Uprising

Czasami także słucham:

http://www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54(przepraszam za ten teledysk) - Lordi - Hard Rock Hallelujah(symbol zwycięstwa metalu nad popem)

- My Riot - Ból Przemija

Pozdrawiam,dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Oj dużo tego, bo słucham przeróżnej muzyki. Ale na pewno Peja, Paktofonika, Paluch, Słoń, Kobra, Pezet, Sobota, Borixon, Kajman - to z rapu. Z Disco Polo to Boys, Akcent, Classic, Weekend, Diadem, Mega Dance, Łukash, Fantastic Boys, Rajmund, Allegro Dance, West, Power Play. Z szeroko rozumianej muzyki elektronicznej to AvB, Tiesto, Aly & Fila, Menno de Jong, Ferry Corsten, Sean Tyas, Dash Berlin, ATB, Deadmau5. Rock - Green Day, Paramore, Evanescence. I już bez podziału na gatunki to wypiszę pozostałe: Metallica, Modern Talking, Savage, Fancy, C.C. Catch, Enej, Pitbull, DJ Antoine, Mike Candys. Pewnie jeszcze wiele, wiele bym mógł wypisać, ale utworów tych wykonawców/zespołów słucham najczęściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Pop:Pink,Britney Spears,Christina Aguilera,Justin Timberlake,Nelly Furtado,Beyonce,Leona Lewis,Kasia Kowalska,Edyta Górniak,Kayah,Margaret,Ewelina Lisowska,Sylwia Grzeszczak,Justin Bieber,One Direction,Kate Ryan,Mandaryna,Dido,Michael Jackson,Gwen Stefani,Kylie Minogue,Jula,Marcin Rozynek,Jonas Brothers,Spice Girls,Rihanna

Rock:T.Love,Linkin Park,Roxette,Budka Suflera,Nickelback,O.N.A.,Pink Floyd,The Rasmus,Myslovitz,Republika,Piersi,Queen,Metallica,Nirvana,30 Seconds To Mars,My Chemical Romance,Three Days Grace,The Offspring,Bon Jovi,Red Hot Chili Peppers,Florence And The Machine,Tokio Hotel,The Rasmus,Evanescence,Feel,Depeche Mode

Disco Polo:Boys,Skaner,Akcent,Classic,Toples,Shazza,Maxel,Masters,Weekend,Domino,Andre,Basta,Imperium,Buenos Ares,After Party,Power Play,Fanatic,Impuls,MIG,Cliver,Drossel,Top One,Sunrise,Dennis,Solaris,Preludium

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap: Nas, Cypress Hill, Beastie Boys, The Roots, Gang Starr, A Tribe Called Quest, Outkast, Wu-Tang, La Coka Nostra, Kendrick Lamar, Snoop Dogg/Lion, Tede, Abradab, Sokół, Eldo, Rasmentalism, Molesta, Kaliber 44, The Pryzmats, OSTR, ekipa z Maybach Music (Rick Ross, Meek Mill, Stalley, Wale itp.), Notorious BIG

Rock/Metal: Pink Floyd, Queen, Aerosmith, Rage Against The Machine, Dog Eat Dog, Limp Bizkit, Everlast (solowe płyty), Kult, T. Love, Red Hot Chilli Peppers, Omega, Offspring, Metallica, Deep Purple, AC/DC, Faith No More, kiedyś słuchałem dużo punk rocka typu Analogs, The Bill, Zielone Żabki, KSU, The Clash, Sex Pistols

Elektronika: Royksopp, The Prodigy, Noon, Emancipator, Portishead, Skream, Undercover Agency, Skalpel, DJ Shadow, DJ Vadim, DJ Krush

Jazz: Miles Davis, John Coltrane, Michał Urbaniak, Bob James, Al Green, Quincy Jones, Buckshot LeFonque, Jamie Cullum

Pop/R&B/Soul: Erykah Badu, Beyonce, Mariah Carey, Michael Jackson, James Brown, R. Kelly, Diana Ross

Funk: Funkadelic, Parliament, BT Express, Ohio Players

Reggae: Bob Marley, Peter Tosh, Max Romeo, Sizzla, Capleton, Gentleman, Vavamuffin, Habakuk, Druga Strona Lustra, Mesajah, Izrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zespoły: Maanam, Lady Pank, Budka Suflera (z czasów Romualda Czystawa i Felicjana Andrzejczaka), Turbo, Rezerwat, Lombard, Analogs, T.Love, Kult, Metallica, Nirvana, Guns'n'Roses, The Police, O.N.A,

Wykonawcy: Gary Moore, Grzegorz Skawiński (świetny gitarzysta), Marek Raduli (jeden z najlepszych polskich gitarzystów), B.B King, Bob Marley, Mesejah, Kasia Kowalska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Tak jak w temacie. Piszcie swojego ulubionego artystę. Jeżeli nie macie jednego, możecie wymienić więcej. Dla mnie najlepsi są Amy Macdonald, Elie Goulding. Mam więcej, ale to są Ci najlepsi. :)

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Moi ulubieni raperzy: Nas, JAY-Z, Stormzy, Busta Rhymes, Westside Gunn, The Notorious B.I.G., Kanye West, Snoop Dogg, Method Man, Ghostface Killah, Missy Elliott, Lloyd Banks, Young Buck, 50 Cent, T.I., Ludacris, Beanie Sigel, Cam'ron, Juelz Santana, The Game, Pusha T, Lil Wayne, Wu-Tang Clan (reszta grupy poza Methem i Ghostface'em), Fabolous, LL COOL J, Nelly, Lil Uzi Vert, 21 Savage, Metro Boomin, Future, Playboi Carti, Jadakiss, Mobb Deep, N.O.R.E; J.Cole, Run The Jewels, De La Soul, Birdman, Outkast, Ice Cube, Three 6 Mafia, Eve, Little Simz, Skepta, Young Jeezy, Kid Cudi, Slim Thug, Eminem itd.
Moi ulubieni wokaliści/wokalistki: Beyonce i Solange Knowles, Kelly Rowland, Ciara, Justin Timberlake, Usher, PinkPantheress, Pharrell Williams, Kelis, SZA, Mariah Carey, Chris Brown, Nelly Furtado, Fergie, Aaliyah, Ariana Grande, Mary J.Blige itd.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Moi ulubieni wykonawcy rockowi to: Dżem, Lady Pank, Martyna Jakubowicz, Myslovitz, TSA, Shout, Kasia Kowalska, Manam, Kobranocka, Tomek Lipiński, Budka Suflera a z zagranicy to Aerosmith, REM, Linkin Park, Limp Bizkit, Mettalica, The Cure, Alice Cooper, Alice in Chains, Scorpions,  The Rasmus, Fort Minor, Green Day, Deepeche Mode, Deep Purple, Blur i Smashing Pumpkins, U2.

 

Z elektronicznych i klubowych to lubię: Dj Neevald, Dj Matush, Dj Kris, Armin Van Burren, ATB, Lasgo, Sylver, Groove Armada, Filo and Peri, Aly and Fila, Lange, Dash Berlin, David Guetta, Niels van  Ghog, Markus Schulz, Marco V, Stellar Project, Cafe del Mar, W@W, Lost Frequencies, Benny Bennasi i wielu innych

Z rnb i hip hop lubię : Peja, Slums Attack, Owal Mc2, Trzeci Wymiar, Sokół i Pono, Bustha Rymes, Rihanna, Kayne West, Snoop Dog, Outkast ICE Cube, 21 Savage, Metro Boomin,  Kelis, Usher, Lili Wayne, SZA, Justin Timberlake,  Nelly, Nelly Furtado, Chris Brown, Ayaliah i Jay-Z.

 

Z innych to lubię Enrique Iglesias, Alvaro Soler, Maite Perroni, RBD, Erreway, i inne latynoskie wykonaców, Savage Gaeden, Darren Hayes, Men at Work, Blanka, Sanah, Ich Trroje, Groove Coverage, Dido, Helena Rask, Kate Ryan, Kate Perry, Ansatacia, Banaroo, Flipside, Urszula, Shakira, Robbie Wiliams, Jula, Ofenbach, i wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moje ulubione piosenki:

- z nowszych: Wiktor Dyduła - Koło fortuny, MGO 2023 /Mrozu, Igo, Vito Bambino/ - Supermoce (kojarzy mi się z wakacjami 2023), The Kolors - Italodisco, Grzegorz Hyży - Kochanie to ja!, Majestic/Boney M. - Rasputin, The Chainsmokers ft. Coldplay - Something Just Like This i paręnaście innych.

- ze starszych: piosenki z pierwszych dwóch albumów Oddziału Zamkniętego, Lady Pank (piosenki takie jak "Zamki na piasku", "Tańcz głupia tańcz" i "Wciąż bardziej obcy"), The Cranberries - Zombie (kojarzy mi się z pandemicznym rokiem 2020), Kenny Loggins - Footloose i dziesiątki innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...