Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
901 odpowiedzi w tym temacie

#901 swojadroga

swojadroga

Support Team

• Support Team
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5653 postów
  • Od: 19 lip 2010
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 21 listopad 2017 - 20:17

Wszystko jest opisane w zaktualizowanej instrukcji obsługi dostępnej na stronie CP.

Użytkownik swojadroga edytował ten post 21 listopad 2017 - 20:19

Aktualne oferty dla nowych klientów w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP i Plus.

Usługa wymiany konwertera w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży CP.

34057.png

Nie udzielam porad przez PW! Jeśli czcionka jest za mała, to nie udzielam porad przez PW!

#902 disinter

disinter

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 3 postów
  • Od: 26 wrz 2017

Napisano wczoraj, 23:10

Opowiem jakie miałem perypetie na drodze do wymiany pilota z HD3000 na nowszy. Wybrałem się do najbliższego APS w swoim mieście. A tam opór po stronie pracownika salonu."Szyję, szyję" - no, nie wchodzi. No to wyciągam mój ostatni "argument" i już myślami jestem w drodze do drugiego APSu.
;) ... Że otrzymałem odpowiedź z innego APSu, że mogę wymienić pilot i co zaskakujące na .... pilot do Evo. :) No to pracownik przy mnie gdzieś zadzwonił. Podał przez komórkę , jak się nazywa i swoje ID. Powiedział, że jest klient który chce wymienić pilot na nowszy. Po rozmowie zreferował mi, że mogę wymienić pilot tylko w sytuacji, jakbym miał pilot bez przycisku CP, a oni daliby z przyciskiem CP. Pomyślałem, że koszt jaki poniosę, aby uzyskać "ten" nowy pilot, to wizyta w drugim APSie, od którego mam pozytywną reakcję w formie e-maila, ale w formie przejażdżki do sąsiedniego miasta :/ Pożegnałem się i ruszyłem do "pozytywnego" APSu. A tam bez problemu otrzymałem pilot do Evo. Opisałem tą historię, bo chciałbym się dowiedzieć, co zrobilibyście w mojej sytuacji ? Czy oddać się przyjemności z obcowania z nowym pilotem, kiedy nie mogę w trakcie trwania umowy, wymienić swojego HD3000 na trochę nowszy 5500s , 5000, 6000, PVR 7000? Ale chociaż mam pilot do Evoboxa? Czy może, nie odpuścić i napisać na ten pierwszy APS skargę, że robił problem z pilotem?