Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już kilka razy pozostawałem na nieaktualnym oprogramowaniu, raz nawet dłużej niż rok i zawsze mi uprawnienia dochodziły.

Np. po usunięciu ipli pozostawałem na oprogramowaniu z iplą do momentu wprowadzenia obsługi unicable.

A wcześniej pozostawałem na oprogramowaniu bez funkcji eco do momentu wprowadzenia obsługi innych dysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pozostać na siłę, ale potem żebyś nie marudził, że problemy z uprawnieniami się pojawią itp.

 

Wszędzie się "chwali", a potem narzeka wszędzie. Na FB CP to już eksperta gra. ;) Teraz to się boi, że po aktualizacji będzie problem z sygnałem, ale od tego nie ucieknie brakiem aktualizacji dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym modelu to normalne że sam się przywraca do ustawień fabrycznych? Miałem ułożona listę kanałów, dziś włączam dekoder a tu ekran instalacyjny. Wyszukał kanały i przełączył się na listę ulubionych a tam tylko kanał 150 i 999. Cała praca poszła...

Aktualizacji nie było, dalej pomarańczowy soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym modelu to normalne że sam się przywraca do ustawień fabrycznych? Miałem ułożona listę kanałów, dziś włączam dekoder a tu ekran instalacyjny. Wyszukał kanały i przełączył się na listę ulubionych a tam tylko kanał 150 i 999. Cała praca poszła...

Aktualizacji nie było, dalej pomarańczowy soft.

Miałem identycznie. Przywróciłem ustawienia fabryczne z menu i o dziwo lista ulubionych wróciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze miałem HD3000 to też mi się to zdarzyło kilka razy, ale było ta na tyle rzadko, że niezbyt uciążliwe, więc dekodera nie wymieniałem, a cała reszta działała prawidłowo :)

 

Nie wiem jak z tym przywracaniem ustawień fabrycznych, ale w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem było po prostu odłączenie dekodera od prądu. Po ponownym włączeniu wszystkie ustawienia i stara lista ulubionych powracała samoczynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o aktualizacji HD 3000 ? Mam moduł 178...

To mój ostatni z pomarańczem, 2 HD 5000 już Z nowym interfejsem. Najbardziej mnie myli opcja ostatnio oglądanych kanał. Moim zdaniem zmiana tej opcji na plus, teraz klawisz "x" który za to odpowiada jest w centralnej części pilota.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...