Skocz do zawartości

Jakie macie nagrania telewizyjne na kasetach VHS?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrywałem i nagrywam nadal.

 

naprawdę? Myślałem że w 2012 roku już nikt nie nagrywa nic na VHS;-)

 

Ja jeszcze mam odcinek pr. "Interaktiv" (VIVA GER) z 1995, gościem był również zespół Kelly Family.

 

Brzmi ciekawie... :-)

 

Ciekawe czy byłbyś skłonny sprzedać je (po zakończeniu przegrywania ??) za "rozsądną" cenę;-)

 

Trochę pospamóję. W internecie jest mnóstwo moich Rip-ów np:

 

http://www.youtube.com/watch?v=M_lbQQsHkts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie sklep z tego forum? Tutaj mieliśmy dyskutować o posiadanych kasetach VHS, wspominać, a nie chcieć je sprzedawać. Mogę Wam powiedzieć tylko tyle: lepiej trzymać kasety na pamiątkę, zawsze miło jest później mieć, co wspominać. Płyty DVD już nie mają takiego uroku. A VHS będzie miał wartość do tego sentymentalną. Za ile sprzedacie kasetę? Za 10 złotych? W ogóle ktoś to kupi? Zapewne nikt, bo nawet nie ma gwarancji, co tam jest nagrane. Forum to nie miejsce do handlu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich archiwach jest koncert z Wembley z 21.04.1992 ku czci lidera zespołu Queen Freddiego Mercury.

Właśnie chciałem napisać, że poszukuję tego koncertu - a tu taka niespodzianka.

 

Czy mógłbyś napisać, czy jakość nagrania jest w stanie zadowalającym ???

A może mógłbyś to skopiować na DVD, np. za pomocą stacjonarnej nagrywarki DVD ???

Z chęcią bym sobie obejrzał ten koncert po tylu latach...

 

 

A tak poza tym, to kiedyś na MTV był program pt. "Weekend z ..." i pamiętam, że miałem nagraną całą kasetę z wszystkimi teledyskami THE CURE.

 

Pamiętam, że był świetny występ Kylie Minogue na otwarcie lub zamknięcie Olimpiady w Sydney w 2000 roku. Tego koncertu również poszukuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich archiwach jest koncert z Wembley z 21.04.1992 ku czci lidera zespołu Queen Freddiego Mercury.

Właśnie chciałem napisać, że poszukuję tego koncertu - a tu taka niespodzianka.

 

Czy mógłbyś napisać, czy jakość nagrania jest w stanie zadowalającym ???

A może mógłbyś to skopiować na DVD, np. za pomocą stacjonarnej nagrywarki DVD ???

Z chęcią bym sobie obejrzał ten koncert po tylu latach....

 

Ten koncert będzie dzisiaj w nocy na kanale 3sat z Astry (19°E), więc można go jeszcze nagrać — na VHS, DVD, a nawet na PVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mprw - dzięki za info. Z pewnością sobie go nagram.

 

Ale z tego co widzę w dzisiejszym programie 3sat, to będzie tylko 1-godzinny skrót tego koncertu. Cały koncert trwał chyba 3 lub 4 godziny.

 

Jakbyś miał informację kiedy będą następne części tego koncertu - to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Mam pytanie, czy ktoś z was posiada na kasetach VHS zdubbingowane filmy, seriale lub bajki z lat 80 i 90-tych?

U mnie się parę znajdzie. Z oryginałów to Miś Jogi: Wielka Ucieczka, Jetsonowie: James Bąk + plus krótko metrażowe Hanny Barbery i trochę nagrywanych z TV. Na pewno mam z HBO Kosmiczny Mecz. Co do filmów muszę zerknąć jak znajdę trochę czasu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...