Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Dziabolek i reszta, tak, jesli teraz kupi się dekoder na własnośc to po wygaśnięciu umowy, tzn umowa sama nie wygasa, trzeba ją wypowiedziec, ale mniejsza o słownictwo,l jak już nie będzie się opłacało żadnej umowy to na własnościowym dekoderze będzie uruchomiony pakiet darmowy. Trza zadzwonić i powiedzieć, żeby go włączyli, bo chyba od razu się nie włączy, tzn powinien, ale wiadomo jak to jest z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dekoder Echostar DSB-717 z zakończoną umową, którą wypowiedziałem. Czy mogę zadzwonić na PartyLine i poprosić o aktywację pakietu Darmowego HD? Czy to dotyczy umów zakończonych w 2012 r. jak to stosują?

 

Wiadomo, że na tym sprzęcie będą same kanały SD.

 

edit. Jestem po rozmowie z konsultantem CP i nie ma możliwości włączenia pakietu Darmowego HD na dekoderze, który stanowi moją własność a na którym zakończono umowę. Jak chcę mieć pakiet Darmowy HD to muszę zakupić nowy dekoder od CP SD lub HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwoniłem również w sprawie uruchomienia pakietu Darmowy HD na dekoderze Echostar DSB-616, po skończonej rok temu umowie. Pan poinformował mnie że mogę zrobić tak, że złożę reklamację, w której poproszę o włączenie tego pakietu na tym dekoderze,argumentując tym, że płacę regularnie dwa abonamenty i nie mam zaległości w spłatach abonamentowych. Powiedział też że nie wiadomo czy to się uda, ale można spróbować.

Zgłosiłem taką reklamację z zapisaną prośbą i opisem. Nic to nie kosztuje,więc warto było spróbować.

 

PS. O rezultatach napiszę w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lex retro non agit. Jeśli umowa się już zakończtła to trudno wprowadzić do tego co masz jakiegoś nowego wyjścia. Na 90% jak przedłużysz na tych wszystkich dekoderach umowe na najkrótszy czas to po tym czasie na wszystkich będziesz miał darmowy pakiet, ale tak jak mówię umowa musiała rozpocząć się od czerwca tego roku od momentu kiedy ta promocja weszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja profilaktycznie jak wodzu177 wysłałem reklamację w tej sprawie. Wyszło mi 3 dekodery i jeden moduł CP nadających się do pakietu Darmowy HD.

 

edit. 20.08.2012 r.

 

Mi dziś już odpisali w sprawie reklamacji:

 

cyt.:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że aktywacja pakietu Darmowego HD na wymienionych przez Pana dekoderach nie jest obecnie możliwa. Oferta dotycząca możliwości korzystania z pakietu Darmowy HD dostępna jest na naszej stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ez-umow.cp"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z infolinii: można mieć pakiet darmowy na dekoderze lub module, który jest naszą własnością ale dopiero po wygaśnięciu umowy, którą zawrzemy teraz na obecnych warunkach wykorzystując własny sprzęt lub wykupiony na własność od CP. Hmmm...

 

Informacje z dziś:

 

Wybrałem się na Łubinową by zgłębić temat u źródła. Tam powiedziano mi, że pakiet darmowy można mieć tylko przy zakupie tunera SD lub HD 200 za 299 zł. Niestety nie trafiłem na stały skład, były nowe twarze i nie sprawiały wrażenia kompetentnych bo pani ciągle myliła pojęcia: a to telewizję naziemną z satelitarną, a to pakiet Darmowy z odbiorem FTA i pakietem mini. Ale cóż, jak nie można to nie można i wyszedłem. Od razu zadzwoniłem na infolinię i tam dostałem potwierdzenie tego co powiedziano mi na infolinii w niedzielę. Po zawarciu umowy bez dekodera mając moduł CAM na własność to po jej wypowiedzeniu 3 miesiące przed jej zakończeniem na życzenie abonenta zostanie udostępniony pakiet Darmowy HD. Wróciłem się do punktu na Łubinowej i powiedziałem o tym. Pani odpowiedziała, że ona nie może mi tego zapewnić a jeśli na infolinii tak mówią to proszę zawrzeć umowę przez telefon i jeśli coś nie będzie tak jak być powinno to mam reklamować bo wszystkie rozmowy są nagrywane.

 

Zatem nadal nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że aktywacja pakietu Darmowego HD na wymienionych przez Pana dekoderach nie jest obecnie możliwa. Oferta dotycząca możliwości korzystania z pakietu Darmowy HD dostępna jest na naszej stronie: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ez-umow.cp"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...