Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś ma może aktualną listę kanałów w Pakiecie Darmowym HD?

Pozdrawiam

 

Przepraszam ,że jeszcze raz ,ale pisałem do iCok i odpisali:

Witam. Są to kanały: 
TVP 3 
TVP Historia
 Polsat HD
 TV 4 HD 
TV 6 HD
TV Puls HD
 HDTVN 
HD HDTVP 1
 HD HDTVP 2
 HDHDTVP HD 
HDTVP Kultura HD
 oraz kanały nadawane promocyjnie:
 Super Polsat HD
 Sportowy HD 
TTV HD Rozrywkowy 
HD TVN 7 HD
I pewnie jeszcze kanały FTA

 

Edytowane przez Wojtek12345
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze się Tak:

Pakiet Darmowy zastawieniu do teraz obejmuje:

Jako Must carry,must offer

TVP1HD,

TVP2HD,

TVP3,

TVP InfoHD,

PolsatHD,

TV4HD,

TVPulsHD,

TVNHD,

Dodadatkowo,

TVPHD,TVN7HD,

Poza pakietowo dodatkowe oraz FTA+Astra po własnym dodatkowe

TTVHD,

SuperPolsatHD zamiast Polsat Sport News

TV6HD

TVPKulturaHD

TVPHistora

TVPPoloniaHD

TVS,

4funTV,

4funtv Dance,

4funtv Kids

EskaTVExtra zamiast EskaTV

STARS

Tele5,

Polonia1,

Kanały po ręcznym wyszukiwaniu

Power Tv,

EzoTV/GoldTV,

NUTATV,

MiusicBoxPolska,

Red carpetHD,

ANTENATV,

TVC,

Z Astry:TVTrwam

Przykładowe dostępne kanały promocyjne z wyższych pakietów Co jest obecne w tej chwili i co może być dostępne w okresach świątecznych:

ObecnieAMC,RomanceTV,EPIC DRAMA,BBC (FIRST,BRIT,EARTH,Lifestyle,Cbeebies),Comedy central,Paramount,Cartoon Network,Boomerang,Teennick

Dodatkowo potrafią być dostępne:Polsat Comedy Central Extra,MTVPolska,Kino Polska,kanały Filmbox,Extreme sport,E!Enterterment, National Geografic,Disney Channel,Disney Junior, AXNHD(Spin,White,Black,Da Vinci learning,History,History2Scifi,13Ulica,FOX,Fox comedy.

Na minus brak stacji jak:

ESKATV,POLOTV,NOWATV,METRO,WP1,PULS2,FOKUSTV,STOPKLATKA,TVPKOBIETA,TVPDokument,POLSAT2,WYDARZENIA24,POLSATNEWS2,TVPABC,ZOOMTV,TVPROZRYWKA,Polsat Rodzina karta zabezpieczona i przypisana do dekoderów i modułu Cam lecz szwankuje przy częstotliwości 11449V tzw TVP1 oraz AMC.

NA PLUS:Jest darmowa i posiada TVP HD dostępny płatne w nowych ofertach za 60zł.

Alternatywą jest TNKHD jednak płaci się co 13 miesięcy a dostęp dodatkowy jest do TVP ABC,Stopklatka,FokusTV,Puls2,Polsat2,PolsatNews2 tym że brak okienek świątecznych karta wchodzi do dekoderów Conax oraz przez moduł do telewizora.

 

 

 

 

 

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podłączyłem dekoder z Darmowym, ponowiłem sygnał, Polsat HD, pobrał uprawnienia, kanały zaświeciły prócz TVN7 HD. Kontaktowałem się przez icok, że nie nie mam dostępu. Dostałem odpowiedź, żeby ponowić sygnał. Zrobiłem ale nadal nic. Wskoczyły kanały z otwartego okna z okazji dnia dziecka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2022 o 14:57, akoss22 napisał:

Podłączyłem dekoder z Darmowym, ponowiłem sygnał, Polsat HD, pobrał uprawnienia, kanały zaświeciły prócz TVN7 HD. Kontaktowałem się przez icok, że nie nie mam dostępu. Dostałem odpowiedź, żeby ponowić sygnał. Zrobiłem ale nadal nic. Wskoczyły kanały z otwartego okna z okazji dnia dziecka. 

Czy sprawa jest dalej aktualna? Jeśli tak, to jaką masz moc i jakość sygnału? Przywracałeś ustawienia domyślne i ponownie wyszukiwałeś kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2022 o 12:01, akoss22 napisał:

Na infolinii nie są w stanie pomóc, albo nie chcą pomóc. Sugerują wymianę dekodera bo ma już 8 lat... tylko, że podłączony do prądu w sumie może 2 tygodnie. 

Zadzwoń na infolinię, poproś o połączenie z Działem Technicznym, gdzie od nowa odbiorą tobie uprawnienia i ponownie nadadzą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony zrobiłem wszystko co mi zalecono i niestety nic. Na infolinię dzwoniłem raz, ale te złote rady typu wymienić dekoder nie biorę na poważnie.  Wszystkie kanały działają z pakietu + okno dla dzieci oprócz 7.... Wygląda mi to na brak uprawnień i tyle. Jak konsul widzi pakiet darmowy to jak najszybciej chce się rozłączyć 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
20 godzin temu, maciekmm napisał:

Czy jest juz mozliwosc wymiany dekodera HD6000 na evoboxa ? Chcialem wymienic na poczatku roku ale niestety system nie przepuszczal przy darmowym hd...

Nie ma możliwości posiadania Evoboxa na własność, bo nie można kupić na własność żadnego nowszego modelu niż HDxxxx, na dodatek żaden oprócz Evobox PVR nie działa z systemem Nagra.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W promocji jest jeszcze FOX Comedy oraz Epic Drama,ale możliwe że z końcem stycznia może być OFF.Bonusowo zaliczają się kanały tak Polsat Seriale,TVP HD Super Polsat,TV6,TVN7,TTV,ponieważ nie zaliczają się do ustawy Must curry,must offer i są dostepne obecnym kształcie wchodzący za pakiet w cenach 20,00-60zł oraz kanały FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2022 o 17:22, BW134 napisał(a):

Nie ma możliwości posiadania Evoboxa na własność, bo nie można kupić na własność żadnego nowszego modelu niż HDxxxx, na dodatek żaden oprócz Evobox PVR nie działa z systemem Nagra.

Jak za jakiś czas będzie masowa wymiana dekoderów MPEG-4 na HEVC, to chyba wtedy to się zmieni. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 11:02, daw7 napisał(a):

W promocji jest jeszcze FOX Comedy oraz Epic Drama,ale możliwe że z końcem stycznia może być OFF.Bonusowo zaliczają się kanały tak Polsat Seriale,TVP HD Super Polsat,TV6,TVN7,TTV,ponieważ nie zaliczają się do ustawy Must curry,must offer i są dostepne obecnym kształcie wchodzący za pakiet w cenach 20,00-60zł oraz kanały FTA.

 

Ale jak się zaliczają "bonusowo" jak pakiet Darmowy HD ma w swoim zakresie określone kanały jakie do niego przynależą m.in TVP HD, TV6, TVN 7, dodatkowo działają jeszcze TTV.

Jak wdrażali pakiet Darmowy HD to taki był jego skład:

4864701500_1673795239_thumb.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Oplaca sie wymienic hd6000 na 4k lite ? Robią to bez łaski przy darmowym hd ?

Wymienilem chociaż na poczatku sapali cos o koniecznosci aneksowania umowy.  Zobaczymy czy dobra decyzja. W punkcie powiedzieli mi ze juz nie wydaja dekoderow z serii hd i evoboxy tez zaczynaja wygaszac. Teraz tylko 4k lite albo normalny 4k. 

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam stary moduł CAM od Cyfrowego Polsatu z którym od kilku lat odbieram darmowy pakiet "Darmowy HD". Na mojej umowie widnieje kod promocyjny DRH6, a później w roku 2014 TDRH7. Teraz zobaczyłem na stronie iPolsatBox, że mogę aktywować pakiet "Mini HD" za 16,90 zł. Czy mogę go aktywować dowolną ilość razy, a potem wrócić do "Darmowego HD", czy też aktywując po raz pierwszy "Mini HD" pakiet "Darmowy HD" "przepada" bezpowrotnie na zawsze? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozesz sie przelaczac miedzy pakietami to będziesz mogl wrocic bez problemu. Pamietaj jednak o tym ze data wlaczenia/wylaczenia pakietu nie bedzie nastepowala w tym samym dniu tylko zgodnie z Twoim okresem rozliczeniowym. Ja mam na swoim koncie mozliwosc przelaczania miedzy darmowym a mini za 9.9zl. Jesli np zglosilbym aktywacje pakietu mini dzisiaj to i tak wlaczy sie zgodnie z moim okresem rozliczeniowym 27 dnia miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2023 o 13:55, YETI napisał(a):

Obecnie możliwa wymiana dekoderów HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 5500s, HD 6000, PVR HD 7000 w związku z wyłączeniem Polsat Box Go. Dekoder po wymianie to 4K lite. Mając pakiet Darmowy HD nie działają na nim funkcje CatchUP i reStart, nPVR.

 

Dzięki za info. Czy dobrze rozumiem, że wystarczy iść do punktu z działającym starym dekoderem i poprosić o nowy 4K? Rozumiem, że nie jest problemem posiadanie dekodera własnościowego z pakietem darmowym (ja mam z roku 2013 zakupiony wówczas z MiniHD)

I pytanko w sprawie niedziałającej funkcji nPVR: rozumiem, że chodzi tutaj o "nagrywanie" w chmurze, czy jednak na zewętrznym dysku HDD? Obecnie mam od 10 lat HD3000 z zewnętrznym dyskiem USB - i naturalnie chciałbym mieć możliwość nagrywania na tym dysku również za pomocą 4K Lite, tak jak dotąd. Czy będzie to możliwe? Domyślam się, że odtwarzanie starych nagrań z HD3000 nie pójdzie na 4K Lite, ale z tym można żyć :-).

 

[Update]

Właśnie doczytałem tutaj (satkurier.pl), że nie ma jednak nagrywania na zewnętrzne nośniki. Wielka szkoda; czyli dla mnie argument wymiany raczej odpada... Ale może ktoś to potwierdzi, bo dziwi mnie ten krok wstecz.

Edytowane przez tomvid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomvid napisał(a):

 

Dzięki za info. Czy dobrze rozumiem, że wystarczy iść do punktu z działającym starym dekoderem i poprosić o nowy 4K? Rozumiem, że nie jest problemem posiadanie dekodera własnościowego z pakietem darmowym (ja mam z roku 2013 zakupiony wówczas z MiniHD)

I pytanko w sprawie niedziałającej funkcji nPVR: rozumiem, że chodzi tutaj o "nagrywanie" w chmurze, czy jednak na zewętrznym dysku HDD? Obecnie mam od 10 lat HD3000 z zewnętrznym dyskiem USB - i naturalnie chciałbym mieć możliwość nagrywania na tym dysku również za pomocą 4K Lite, tak jak dotąd. Czy będzie to możliwe? Domyślam się, że odtwarzanie starych nagrań z HD3000 nie pójdzie na 4K Lite, ale z tym można żyć :-).

 

[Update]

Właśnie doczytałem tutaj (satkurier.pl), że nie ma jednak nagrywania na zewnętrzne nośniki. Wielka szkoda; czyli dla mnie argument wymiany raczej odpada... Ale może ktoś to potwierdzi, bo dziwi mnie ten krok wstecz.

Witam. Nagrywanie na dysk na dekoderze 4k Lite nie będzie możliwe. Starych nagrań nie odtworzysz na nowym sprzęcie, gdyż koduje je karta dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2023 o 13:55, YETI napisał(a):

Obecnie możliwa wymiana dekoderów HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 5500s, HD 6000, PVR HD 7000 w związku z wyłączeniem Polsat Box Go. Dekoder po wymianie to 4K lite. Mając pakiet Darmowy HD nie działają na nim funkcje CatchUP i reStart, nPVR.

Można wymienić bez opcji przedłużania umowy?Mam Rodzinny za piątaka i chciałbym przy nim pozostać. Rozumiem, że wymiana moduł nie wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...