Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, @EagleEye@ napisał:

A wiec to nie problem dekodera a raczej używanego modułu CAM przez kolegę

Reset godzinny nic nie pomógł. Jak już pisałem, ten moduł przełożony do TV nie sprawia kłopotów z dźwiękiem. Problem nie występuje od zawsze, tylko od kilku tygodni. Serwis Technisata nie pomógł, ponieważ oficjalnie posiadają moduł canal+ i oczywiście działa. 😆 Dziwne, że to tylko trzy kanały transmitujsce sport. Pozostałe śmigają bez problemu. Po prostu czas już na niego. Aha, dlaczego powrót do ustawień fabrycznych nie przywraca starego softu? Może inaczej to się robi? Tak czy siak czas już na niego. W ofercie nie mają nic nowego, może w miejsce wycofanego STC 4K coś zaoferują? Oby tym razem można było używać głowice SAT i DVB-C jednocześnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seatibizapytanie do Ciebie ale nie tylko. Wiesz może czy w tym Diggybox jest jakaś lista transponderów, możliwość dodania nowego? Czy jeśli wyszukam nowy transponder lub taki który nie był w tym sprzęcie zapisany to automatycznie on się zapisuje w dekoderze? Nie widzę nigdzie takiej listy transponderów czy też możliwości dodania nowego. Jedynie możliwość przeszukania ręcznie po wcześniejszym wpisaniu parametrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, emarti napisał:

Czy jeśli wyszukam nowy transponder lub taki który nie był w tym sprzęcie zapisany to automatycznie on się zapisuje w dekoderze?

Tak, zostanie zapisany. Powinieneś mieć możliwość wpisania ręcznie częstotliwości, polaryzacji i DVB-S2. Można też wpisać PID-y.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam,

Mam pytanie odnośnie tego dekodera.

Obecnie mam Cameleona i wszystko jest ok,ale zbliża się termin przedłużenia 

umowy i zastanawiam się czy pozostawić Cameleona /na własną odpowiedzialność jak twierdzą

konsultanci, bo może przestać działać i takie tam/czy wziąść moduł z Caymanem.

Docelowo moduł będzie w TV ale sporadycznie chciałbym skorzystać z dekodera.

Czy dekoder poprawnie będzie współpracował z modułem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, 

od jakiegoś czasu mamy problem z odbiorem kanałów Canal+ Sport 3, 4, 5 oraz TVP1 i TVP Sport, które od jakiegoś czasu są nadawane z transpondera 11449. Co ciekawe kanały nie odbierają w 2ch różnych lokalizacjach w woj. Zach-Pom. Wyszukiwanie ręczne nie przynosi rezultatów. Jakość sygnału na full zielono 10.1dB, poziom 89


Też tak macie? Karta cameleon w Technisat Digyboxx HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo od ponad pół roku. Przekładałem kartę do drugiego DiGIBOXXa i jest to samo. Uważam, że jest to wina karty, która nie odkodowuje Tr.11449H. Nic więcej nie robiłem bo dla mnie te kanały to śmieci a do salonu to nie ma po co iść bo będą namawiali na wymianę karty.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Canal+ leci sobie w karolka bo ewidentnie jest to kwestia braku uprawnień na Cameleonie, które canal+ blokuje dla kanałów na tym transponderze.
Z ciekawości opłaciłem prepaid Cyfrowego Polsatu na starym module i cudownie zaświeciły TVP1 HD i TVP SportHD 

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mystic.pl napisał(a):

Chyba Canal+ leci sobie w karolka bo ewidentnie jest to kwestia braku uprawnień na Cameleonie, które canal+ blokuje dla kanałów na tym transponderze.

Canal+ niczego nie blokuje jeśli chodzi o poszczególne transpondery. Wymyślasz jakieś dziwne teorie. Trzeba wiedzieć jak poprawnie skonfigurować taką kartę jeśli chcesz oglądać na własnym sprzęcie i nie na każdym jest to możliwe.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...