Skocz do zawartości

Zdjęcie

YouTube

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 emarti

emarti

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 924 postów
  • Od: 25 gru 2006
  • LokalizacjaNord

Napisano 01 kwiecień 2012 - 10:18

Czy ktoś z Was przerabiał zarabianie na youtubie? Czy ktoś w tym siedzi?

Nie wiem o co w tym biega i chciałbym pogadać. Dostałem kiedyś informację że mogę zgłosić swoje filmy do których mam prawa aby zarabiały na reklamach. OK, zgłosiłem wszystkie te które nagrałem, nie ma podkładu muzycznego ani nie mają wspólnego z niczym co by naruszało jakieś prawa autorskie. Musiałem napisać niby oświadczenie że posiadam owe prawa. Po zgłoszeniu filmy zostały przesłane do analizy przez YT. Trwało to dobry tydzień i w tym czasie w "menadżerze filmów" przy każdym z nich widniał opis "w trakcie sprawdzania". Otrzymałem maila iż dwa filmy nie mogły zostać przyjęte do zarabiania. Faktycznie po dokładniejszym zapoznaniu się mogli doczepić się do czegoś. Jednak bez żadnej informacji zostały wyłączone pozostałe filmy do których nie może być zastrzeżeń co do praw. O co w tym biega? Kontakt z kimś z youtube też jest jakiś ograniczony.
Ktoś w tym siedzi i bawi się tym?
Czy przejść wiosną 2018 do Cyfrowego Polsatu z nc+ gdzie otrzymam 50% rabat z racji Smart Domu? W nc+ wszystko sprawdzone i żadnych awarii...

#2 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9406 postów
  • Od: 21 sie 2011
  • LokalizacjaWielka Brytania.

Napisano 01 marzec 2017 - 03:00

YouTube wczoraj oficjalnie, po wielu miesiącach plotek i spekulacji, zapowiedział uruchomienie własnej internetowej platformy strumieniowej do oglądania telewizji na żywo - YouTube TV.

YouTube TV zaoferuje:

- dostęp do kilkudziesięciu amerykańskich kanałów telewizyjnych, w tym ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN czy regionalne sieci sportowe.

- DVR w chmurze bez limitów pojemności! Dzięki temu będzie można nagrywać tyle programów jednocześnie ile będziesz chciał, bez użycia cennych dany komórkowych czy pamięci urządzenia, a nagrania będą przechowywane przez 9 miesięcy.

- dostęp do usługi na wielu urządzeniach, jak telefon, tablet czy komputer, z możliwością łatwego strumieniowania na telewizor poprzez Google Chromecast lub na telewizor z wbudowanym Chromecastem. YouTube TV będzie dostępny na Androidzie oraz iOS'ie.

- treści YouTube Red Originals. Dzięki subskrypcji YouTube TV cały kontent własny serwisu YouTube będzie w cenie.

- sześć kont, jedna cena.

Subskrypcja za YouTube TV będzie wynosiła $35/mies. i będzie można z niej zrezygnować w każdej chwili!

Serwis będzie wkrótce dostępny na największych amerykańskich rynkach i jak najszybciej będzie dostawał się do coraz większej ilości miast w kraju.

Strona internetowa YouTube TV: https://tv.youtube.com/.

CnBy6fQ.png

Oferta programowa

Christian Oestlien, Product Management Director, używał ostatnio YouTube TV do obejrzenia “The Oscars” na żywo na ABC.

Jednakże, mając dostęp do treści z YouTube Red subskrybent YouTube TV nie dostanie YouTube'a bez reklam. Potwierdzono także to, że nie będzie możliwe oglądanie meczów NFL na telefonach (tylko komputer lub tv), ze względu na ostatnią umowę podpisaną pomiędzy Verizon a NFL.

YouTube TV dołącza jednocześnie do innych już obecnych na rynku usług telewizyjnych OTT, czyli SlingTV (DISH), PlayStation Vue (Sony), DIRECTV NOW (AT&T), a niedługo Hulu także wystartuje ze swoją usługą.

#3 bartolinos

bartolinos

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Od: 16 mar 2009

Napisano 01 marzec 2017 - 10:35

Pozamiatali tą ofertą. Praktycznie wszystkie najczęściej oglądane kanały przez amerykanów w jednej ofercie. W dodatku 6 urządzeń, czyli możliwe dzielenie.

Użytkownik bartolinos edytował ten post 01 marzec 2017 - 10:35

#PraSempreFenomeno

#4 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • 9406 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 14:30

Tak trochę nie do końca pozamiatali, bo w YouTube TV nie ma kanałów od Viacom, Discovery, A+E, AMC czy TBS (m.in. TBS, TNT czy CNN). W tym przypadku to PlayStation Vue jest lepszy, bo oferują właśnie CNN, TBS, TNT czy AMC w pakiecie za $35/mies.

#5 tomekjot

tomekjot

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 902 postów
  • Od: 18 mar 2012
  • LokalizacjaChełm- woj. Lubelskie

Napisano 17 kwiecień 2017 - 20:08

Zauważyłem, że w ostatnim czasie strasznie zmniejszono jakość odtwarzania materiałów z YT na LG Smart TV. Z poziomu telewizora nie widzę możliwości poprawienia jakości. Czy po zalogowaniu się na konto na YT jest możliwość pooprawiania parametrów odtwarzania?

Użytkownik Barti edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 00:01
Post napisany niechlujnie, nieco chaotycznie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

LG 42LB670V (wcześniej: Ferguson Ariva 250 Combo), internet MM 60 Mb+Moduł MMP CI+MiniBox+PAKIET HD+Wi-Fi MUX 1,2,3,8 +FTA HB/ASTRA 19.2+ IPLA MIX (0,00 zł)- płatne 50,02 zł/m-c od 6 m-ca

#6 kamilos951

kamilos951

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • Od: 16 mar 2015
  • LokalizacjaKraków

Napisano 10 lipiec 2017 - 23:50

"Gangnam Style" nie jest już najpopularniejszym filmem w historii YouTube. Nowym liderem zostało "See you again".
W sierpniu będziemy mieć dwa filmy które przekroczą 3 miliardy wyświetleń. Patrząc na statystki, "Despacito" powinno to osiągnąć jako pierwsze.

#7 Telewizja Urbanski

Telewizja Urbanski

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2465 postów
  • Od: 06 lis 2009
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 lipiec 2017 - 04:48

Na nowym odtwarzaczu YT nie da się oglądać filmu, bo po którejś tam minucie się zacina.

nc+ - extra+
cp - familijny max + film + sport
orange iptv - Pakiet Bogaty

#8 kamilos951

kamilos951

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 04 sierpień 2017 - 23:29

"Despacito" jako pierwszy film w historii osiągnęło granicę 3 miliardów wyświetleń i stało się najczęściej odtwarzanym filmem w historii YouTube'a.
Raczej przez długi okres czasu nikt im nie zagrozi.

#9 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • 9406 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 18:55

Dzisiaj, tj. 29 sierpnia 2017 r., YouTube wprowadził oficjalnie odświeżony wygląd swojej strony, a także nowy logotyp, który jest największą zmianą od powstania serwisu, czyli od 2005 r.

8cyC7vp.png

#10 kamilos951

kamilos951

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1022 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 sierpień 2017 - 20:10

Trochę dziwnie wygląda, po latach starego logo, ale idzie się przyzwyczaić.
Dobrze że Google idzie z duchem czasu i rozwija serwis.

#11 Marek79

Marek79

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1560 postów
  • Od: 11 gru 2012

Napisano 30 sierpień 2017 - 21:41

Mi się nie podoba iż strona głowna jest za jasna.

Jak zresetuje kompa to czasem jest normalna.

#12 emirates

emirates

Przesiaduję 24/7

• SAT Kurier VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1995 postów
  • Od: 29 gru 2009

Napisano 30 sierpień 2017 - 21:43

Jak mi się dzisiaj pojawił nowy layout to niczego nie mogłem znaleźć i po dwóch minutach wróciłem do starego  :mrgreen: 

110cm 75E<>33,5W

#13 Marek79

Marek79

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1560 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 21:43

A jak to się robi ??

#14 emirates

emirates

Przesiaduję 24/7

• SAT Kurier VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1995 postów
  • Od: 29 gru 2009

Napisano 30 sierpień 2017 - 22:14

Ja to miałem wielką belkę u góry ekranu, coś w stylu "przywróć poprzedni wygląd", wyskoczyła ankieta z pytaniami dlaczego mi się nie podoba, zaznaczyłem najbliższą mi opcję, co a'la że teraz nie mogę odnaleźć najprostszych przycisków, dałem ok i mam po staremu.

110cm 75E<>33,5W

#15 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • 9406 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 23:55

Mi się nie podoba iż strona głowna jest za jasna.

Jak zresetuje kompa to czasem jest normalna.

Jasność strony się nie zmieniła. Widocznie u Ciebie coś musiało się 'popsuć'. W nowym wyglądzie zawsze możesz włączyć sobie tryb ciemny, na którego wiele osób czekało.

#16 Marek79

Marek79

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1560 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 07:48

Zresetowałem kompa i  jest git majonez   :mrgreen: .

Co do ciemnego trybu to mi się nie podoba -przyzwyczaiłem sie do starego.

P.S.

Zalogowałem się i znowu za jasne !!!!!!!!!!!!!!!! Czemu tak się dzieje ??

Użytkownik Marek79 edytował ten post 31 sierpień 2017 - 07:53

#17 Telewizja Urbanski

Telewizja Urbanski

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2465 postów
  • Od: 06 lis 2009
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2017 - 16:34

U mnie YouTube długo się ładuje !

Chodzi mi o to, że strona główna ładuje się prawie minutę. Kiedyś ładowała się kilka sekund, a teraz prawie minutę.

Czy u was też tak jest ?

Użytkownik Telewizja Urbanski edytował ten post 17 listopad 2017 - 16:44

nc+ - extra+
cp - familijny max + film + sport
orange iptv - Pakiet Bogaty

#18 Krzysiek_

Krzysiek_

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 904 postów
  • Od: 11 lis 2009

Napisano 21 listopad 2017 - 18:11

Nie, u mnie strona główna ładuje się od razu. :)

#19 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów
  • Od: 12 maj 2007
  • LokalizacjaOpolszczyzna

Napisano 21 listopad 2017 - 18:31

U mnie również "wchodzi" praktycznie od razu. :)

barti_skforum_sign_ipb_02.pngAwatar_QR_06.png

Nie udzielam porad za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW). Masz problem? Masz jakieś pytania? Pisz na forum w odpowiednim dziale i wątku.