Skocz do zawartości

Opticum HD X406p


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bigcyc123

Ten soft na Twoim uploadzie

ALI M3606C-ALCA_Nightelf_HD_X406p_V1.09.

soft naprawczy , po nim nalezy wgrac wlasciwy soft

 

http://opticum.cba.pl/oprogramowanie/index.php?action=downloadfile&filename=ALI%20M3606C-ALCA_Nightelf_HD_X406p_V1.09.11815_21-04-2014_special.zip&directory=Opticum%20X406p&

 

Ma tylko 352.47 Kb ,trochę za mało ,jak na soft do tego tunera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od pewnego czasu mam problem z tym tunerem. Wyszukuję kanały nc+ i już w chwili ich wyszukiwania zdarza się, że jakieś kanały nie odtwarzają, ale z każdym dniem znikają kolejne by po jakimś czasie tuner był bezużyteczny bez ponownego wyszukania kanałów. Wiecie co może być przyczyną? Czy to wada fabryczna, czy kwestia odpowiedniego oprogramowania? Miałem problem z wyszukanie aktualnego softa i mam zainstalowany jakiś przestarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Kupiłam wczoraj ten tuner, przełożyłam moduł CI Cyfrowego Polsatu do niego, wyszukałam kanały i niestety wszystkie kanały CP są zakodowane, kanały FTA działają. Obraz też jest OK. Wznowiłam sygnał, bo myślałam, że to wina przełożenia modułu, ale na starym Fergusonie SD kanały są (właściwie ich resztka).

Może ktoś wie, co trzeba zrobić, aby odbierać CP na tym Opticumie?

Edytowane przez latawiec
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono też nieco pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na Fergusonie działają kanały to Opticumie też muszą.Problemem może być stara lista, która w dużej części może być już nieaktualna. Część transponderów  przełączono już do MPEG4. Poszukaj listy u producenta, jest z 2013 roku, czyli dawno już nie aktualizowana lub ręcznie wpisz aktualne parametry poszczególnych transponderów, ewentualnie może ktoś na forum ma gotową listę i mógłby  ci ją udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jest w porządku.  Poprosiłam znajomego i mi zrobił. Coś właśnie z tymi listami było nie halo. Wszystkie kanały odbierają, obraz ładny. Pilotem też szybko się przełącza kanały.

Dziękuję za pomoc. @Kazik147, sugestia trafiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam,

posiadam X406p od jakiegoś czasu i nagrałem sporo materiału HD. Niestety nie mogę odtworzyć tych nagrań na komputerze PC. Czy jest możliwa konwersja tych nagrań do formatu/kontenera mp4. Czy pliki .ts z tego tunera są zakodowane przy pomocy DRM.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...