Skocz do zawartości

DVB-T finder na Android'a


bnacha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

na początku prosiłbym moderatorów o przeniesienie wątku do odpowiedniego działu - umieściłem temat w odbiorze, bo dotyczy on odbioru, aczkolwiek nie wydaje mi się, aby było to najodpowiedniejsze miejsce...

 

A więc do sedna. Ostatnio napisałem kawałek aplikacji na Android - DVB-T finder - https://market.android.com/details?id=c ... polishdvbt

 

Jest to aplikacja, która na podstawie danych z GPS'a (a także z geokodera) określa lokalizację użytkownika, i dalej wyświetla nadajniki w odległości mniejszej niż 100km. Program pokazuje także zawartość MUXów oraz mapkę i kompas (numeryczny na razie - ale za to wyświetlający azymut na nadajnik).

promo_1.pngpromo_2.png

Aplikacja jest na razie w fazie początkowej rozwoju - stąd też możliwe są pewne błędy. Na razie posiada tylko bazę polskich nadajników, nie mniej w przyszłości pewnie będzie ich więcej...

 

Wszystkich zainteresowanych proszę o uwagi i opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ciekawy pomysł, w sumie mógłbyś rozszerzyć to do wszystkiego co się nadaje naziemnie, o nadajniki analogowe (puki są) i radiofonię, a nawet dodać do tego funkcje radia w telefonie z gotową listą stacji ;]

 

Od niedawna mam telefon z Androidem to z chęcią wypróbuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna moja ocena na dobry z plusem - powód kilka razy się uruchomiła i działała bezproblemowo. Niestety od jakiegoś czasu są problemy z działaniem aplikacji (krytyczne obciążanie baterii) pewnie przez GPS. Może jakąś poradę byś mógł podpowiedzieć co zrobić? (tel SAMSUNG GT - I5510 android wersja 2.2)

 

 

Może warto by było dodać dział z aplikacjami na androida związanymi z TV SAT oraz DVB-T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...