Skocz do zawartości

Futbol w TV


markar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest skomplikowana. Na wstępie polecam: http://liveonsat.com - tam znajdziecie bieżące informacje.

To co było publikowane jako Futbol w TV na satkurier.pl pochodziło właśnie z powyższej strony, tylko było uzupełniane o brakujące polskie transmisje, co się tam zdarzało, choćby na 18 grudnia https://satkurier.pl/news/71165/futbol-w ... 22011.html lista braków była taka (robiłem sobie taki pomocniczy wykaz w Notatniku na boku i dopisywałem, dlatego mam):

 

start	retr.	drużyny		kanał
08:30			Kashiwa Reysol - Al Sadd	TVP Sport
11:30			Santos FC - Barcelona		TVP Sport, TVP1
12:30			Ajax - ADO Den Haag			PSE
14:00	20:30	Portsmouth - Southampton	SK
14:00	22:30	Portsmouth - Southampton	SK+
14:30			Feyenoord - Twente			PSE
14:30			NAC Breda - AZ Alkmaar		PF
14:30	23:40	NAC Breda - AZ Alkmaar	PSE
14:30	00:30	Standard Liege - Racing Genk	SK+
20:15			Académica - Sporting Lisbon	OS
21:00	23:15	Paris St Germain - Lille	OS

 

Wykaz do lipca 2011 przygotowywał Tomek, ale wycofał się. Spadło to na mnie (znaczy w pewnym sensie powróciło, bo kiedyś na samym początku także robiłem to ja). Przygotowanie tego zestawienia wymaga poświęcenia ok. 6 godzin tygodniowo (niemal dodatkowa dniówka w tygodniu), ponieważ nie ma łatwego sposobu na przepisanie informacji z LJ i ich uzupełnienie. Najgorzej jest z wykazem na sobotę i niedzielę (ja wstawiałem je odpowiednio w nocy z czwartku na piątek i z piątku na sobotę). Całość robiłem częściowo ręcznie/półautomatycznie (pomagał mi programik mojego autorstwa). Nie byłem w stanie tego bardziej przyśpieszyć, a niestety mam szereg innych obowiązków (praca w redakcji wymaga dość często siedzenia po godzinach i nie dość, że siedziałem w firmie, to przychodziłem do domu przykładowo na 23 i... dalej pracowałem robiąc Futbol w TV). Jeśli zwrócicie uwagę na najczęstsze godziny publikacji tych zestawień, to zwykle jest to późna noc, między 1, a 5 w nocy. Zbyt duża ilość obowiązków nie pozwala mi na dalsze poświęcanie tak dużej ilości czasu na poskładanie tego każdego dnia w tak precyzyjny sposób jak do tej pory. Przyuczyłem inną osobę, która temat miała przejąć, ale się nie podjęła póki co - wymaga poświęcenia zbyt dużej ilości czasu i nie jestem w stanie nikogo tu na miejscu zmusić (nie mam czym). Jednocześnie z uwagi na wspomniany programik - nie chcę tego dać nikomu z zewnątrz, muszę mieć nad tym pełny nadzór. W efekcie sytuacja jest patowa - ja nie mam czasu, nie mam też komu tego wcisnąć do roboty. Dlatego przykro mi, ale póki co publikacje są zawieszone. Jednocześnie jeśli tylko uda się kogoś zwerbować do tego lub mi się sytuacja poluzuje, to publikacje będą wznowione.

 

Warto zaglądać na Sport w polskiej TV przygotowywany przez Waszego forumowego kolegę, usera lukas_k (bardzo ładne i przejrzyste zestawienia, dodatkowo nie tylko Futbol), a resztę pozostaje uzupełniać przez http://liveonsat.com Brak Futbolu w TV nie jest naprawdę dużą stratą - mając na uwadze, że w zasadzie w dużej części źródłem była strona http://liveonsat.com to wszystko jest i tak na talerzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to było dziwne że tak długo był ten dział na satkurierze. W praktyce nad ułożeniem takiego programu dla meczy które są w TV jest bardzo czasochłonne, a szczerze mówiąc polegało to na przepisaniu z innego żródła, i dodatkowo przypuszczam że miało to stosunkowo słabą ilośc odsłon. A często pojawiały sie komentarze negatywne że ktos tam pominoł jakiś mecz. Dla mnie to bardzo dobra decyzja o wycofaniu tego działu, że wzgłedu na czasochłonnośc wykonywania i to w dodatku za BÓG ZAPŁAC. Jak ktoś chce wiedziec jakie mecze są gdzie to patrzy na liveonsat.com. Ewentualnie może ktoś zainteresowany przeglądac dział SPORT W ZAGRANICZNEJ TV i w razie wątpliwości może dopytac lub zobaczyc bo jak sie pojawia jakaś transmisja FTA to zazwyczaj zawsze ktoś da info na ten temat w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k - a jest możliwość tego przywróconego Futbolu w TV zamienić na coś w deseń Sport w Polskiej TV tzn. oprócz futbolu dodawać tez np. boks, sporty zimowe, sporty amerykańskie itp. oczywiście te z zagranicznych TV. Nawet gdyby wszystko miało być z liveonsat to jednak fajnie by było mieć to w jednym miejscu zamiast skakać po podstronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest to możliwe, ale niestety, nie podołam czasowo, bo tego jest mnóstwo. Sport w TV i Futbol FTA zajmują trochę czasu, a jakbym jeszcze miał kosza, siatkę, ręczną itd. robić, to bym musiał do szkoły nie chodzić i życia nie mieć, tylko cały czas wykazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy my macie świadomośc ile czasu pochłania takie pisanie transmisji, piłka ma jeden plus bo wykaz jest na liveonssat, ale jednocześnie ma wielki minus bo w weekendy jest bardzo dużo meczy.

 

Odnośnie pozostałych dyscyplin to trzeba patrzec na programy poszczególnych stacji.

 

Mówie szacun do gościa że chce mi sie to pisac ale ja osobiście tam nie zaglądam bo wole mimo wszystko liveonsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...