Skocz do zawartości

Orange TV – pytania, problemy, komentarze


przemek212121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można segregować kanały wg własnego upodobania - przesuwać kanały . Poza tym po włączeniu kanału na dole jest info o programie i obok info o kolejnym programie  (opis następnego, który poleci, czyli opis) a przesuwając w prawo mamy podgląd - opis kolejnych programów na danym kanale. Na razie jest stabilnie i nie ma problemu. Wciskając "OK" mamy podgląd EPG, tak jak kolega napisał wyżej streszczenie. Resztę nowinek jeszcze nie zbadałem.

Już z aktualizacją 01.49.40. Zmiana w info o programie podczas włączenia kanału/przycisku "Info" - faktycznie fajna sprawa. Streszczenia z EPG są w końcu naprawione - nie ma horrendalnego odstępu pomiędzy nagłówkiem a opisem.

 

@Damian68 dzięki , a uściślając jeżeli przesunę kanał z pozycji np. 20 na pozycję 1 będę mógł wybrać ten kanał naciskając 1 na pilocie?

Jeżeli chodzi o zmianę w listach ulubionych - numer kanału jednak pozostaje. Zmiana pozycji dotyczy sytuacji związanej z używaniem przycisków góra/dół przy przełączaniu kanałów z widoku listy bądź przy użyciu przycisków P+/P-.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Na stronie: https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv widnieją różnice w "dopełnieniu" do Bogatego, a Bogatym z HBO. Czy faktycznie są różnice pomiędzy Bogatym z HBO  z cennika a Optymalnym+dopełnienie? Oczywiście oprócz kanałów z grupy HBO, chodzi mi np. o Epic Drama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza HBO kanały są takie same. Mając pakiet Bogaty, masz w nim kanały z Multi. Wyżej jest błędnie opisane. Mam Bogaty i Epic Drama.
Orange chyba zapomina zaktualizować swoją stronę. Poniżej stary news:
https://satkurier.pl/news/167501/e-sport-i-inne-nowe-kanaly-w-orange-tv.html

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, mój błąd z Multi.

Lecz kolega @StraMoldas pisał też o HBO, a to i tak wychodzi drożej w dobieraniu opcji do Optymalnego.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Na stronie: https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv widnieją różnice w "dopełnieniu" do Bogatego, a Bogatym z HBO. Czy faktycznie są różnice pomiędzy Bogatym z HBO z cennika a Optymalnym+dopełnienie? Oczywiście oprócz kanałów z grupy HBO, chodzi mi np. o Epic Drama.

 

Mam Bogaty bez HBO i mam Epic Drama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. :) Mam Orange na małym pakiecie, ale chcę zrezygnować z nc+ i "wjechać" w całości w Orange, ma ofertę jak platformy cyfrowe, jakość i opóźnienie też mnie zadowala. Kiedyś miałem Multimedię, w bloku mam też Netię, więc różnice i wybór były dla mnie oczywiste... ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Pytania należy zadawać we właściwych dla nich wątkach. O kanałach Polsat Sport Premium w Orange TV jest odrębny wątek w niniejszym dziale forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam pytanie a właściwie to problem a mianowicie chodzi o różnicę w obrazie między dekoderem Samsung ICU 100 4K a dekoderem  UHD88 . Obraz na tym samym telewizorze z dekodera Samsung jest gorszy niż z dekodera UHD. Wymieniono mi już dwukrotnie dekoder Samsung i efekt jest podobny tzn. brak ostrości obrazu, głębi obrazu - obraz jest jakby rozmyty a podłączając Uhd jest ostry. O obrazie 4k nie wspomnę  bo jest  słabej jakości porównując chociażby z You Tube jest przepaść. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do menu serwisowego (kombinacja D, C, D) i sprawdź co w ogóle dekoder z siebie wypluwa.
Upscaling z HD to niestety on ma taki sobie, ale 4K powinno wyglądać dobrze.

Poza tym sprawdź czy masz włączone HDMI 2.0 (już było o tym w temacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...