Skocz do zawartości

Zdjęcie

Transfery

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
476 odpowiedzi w tym temacie

#41 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5080 postów
  • Od: 30 lip 2010

Napisano 04 wrzesień 2014 - 17:22

Najważniejsze ligi:
Hiszpania- pasjonująca walka między Barcą, Realem i Atletico, na Valencię chyba za wcześnie, a świetny Athletic Bilbao nie wytrzyma walki na dwóch frontach.
Niemcy- Bayern i długo, długo nic, ale walka o Ligę Mistrzów zapowiada się pasjonująco(Dortmund, Leverkusen, Wolsburg, Schalke).
Anglia- niespodzianką będzie jeśli mistrzem nie zostanie Chelsea lub Man. City
Polska- jak w Niemczech :), Legia i długo nic.
Liga Mistrzów- wielka trójka Bayern, Barca i Real(w tej kolejności), dalej Chelsea, byłby też PSG, gdyby zamiast masakrycznie przepłaconego Luiza kupili Di Marię, jakoś nie wierzę we współpracę Ibry i Cavaniego.

Vectra pvr+ platyna+ sport na ostro+50MB+wifi II 2018= 70,90zł
NC+ turbo+Extra+6xCanal+  II 2018= 69,90zł

#42 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5080 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 16:52

@Projekt Alf
Jako specjalista od ligi włoskiej mógłbyś skomentować(a bardziej zobiektywizować dla mnie jako laika) ten news: http://www.przeglads... ... 1,461.html.
Gdzieś przeczytałem też, że Cuadrado w Fiorentinie zarabia tylko 500 tys. euro, to możliwe? Orientujesz się może na jakiej stronie można znaleźć zarobki zawodników w poszczególnych ligach?
Już w jednym wątku- przeglądam skład Włochów na mecz z Norwegią, a tam tak krytykowany przez Ciebie Immobile i nieznany mi zupełnie Zaza. To są najlepsi włoscy napastnicy?
Pozdrawiam.

#43 Project_ALF

Project_ALF

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3649 postów
  • Od: 01 paź 2013
  • LokalizacjaPlaneta Melmac (sześć parseków za Hydra Centauris)

Napisano 01 październik 2014 - 16:33

mógłbyś skomentować(a bardziej zobiektywizować dla mnie jako laika) ten news: http://www.przeglads... ... 1,461.html.

http://www.asroma.pl... ... yernu-8242
Polscy fani Romy również mocno go pocisnęli^^ ;)

Żeby zrozumieć ten konflikt musiałbyś poczytać kilka wywiadów z Benatią w miesiącach czerwcu-lipcu-sierpniu.

Tak pokrótce to zachował się bardzo nieprofesjonalnie. Podpisał kontrakt, rozegrał sezon życia, po czym... zażądał podwyżki. Najpierw dwu, potem trzystu procentowej. Gdy sternicy Romy na to nie przystali Benatia zaczął udzielać bardzo kontrowersyjnych wywiadów, psuć atmosferę w szatni, zrażać do siebie najważniejszych ludzi w klubie i kibiców. Swoją postawą doprowadził do transferu na niezbyt korzystnych warunkach dla Romy stając się Persona Non Grata dla wszystkich związanych z wicemistrzem Włoch.

Jestem ciekawy czy Guardiola wpuści go na murawę Stadio Olimpico.

Gdzieś przeczytałem też, że Cuadrado w Fiorentinie zarabia tylko 500 tys. euro, to możliwe?

Możliwe.

No ale przecież nikt mu pistoletu do skroni nie przystawiał gdy taki kontrakt podpisywał.

To była jego suwerenna decyzja, to był jego kontrakt jaki wynegocjował sobie ze swoim agentem.

Orientujesz się może na jakiej stronie można znaleźć zarobki zawodników w poszczególnych ligach?

Nie wiem czy taką stronę gdzieś znajdziesz, bo chyba tylko Kicker i La Gazzetta dello Sport przygotowują takie zestawienia dla odpowiednio Bundesligi i Serie A.

Co więcej... nie wszystkie te liczby które padają w tych zestawieniach są zgodne z prawdą. Niektóre opierają się na tzw. poczcie pantoflowej.

Sąsiadka powiedziała sąsiadce patrz: Agent powiedział dziennikarzowi, że inny menedżer mu powiedział to i owo.

Już w jednym wątku- przeglądam skład Włochów na mecz z Norwegią, a tam tak krytykowany przez Ciebie Immobile i nieznany mi zupełnie Zaza. To są najlepsi włoscy napastnicy?
Pozdrawiam.

Nie tylko przeze mnie krytykowany ;)

To, że zostali powołani do reprezentacji na mecz eliminacyjny wcale nie znaczy, że są najlepsi.

Ten nieznany Ci Simone Zaza już od przeszło kilku lat jest stale monitorowany przez Juventus z którym zdążył się już związać szeregiem różnych umów. Ostatnia z nich to prawo kontrwykupu za 15 milionów euro za rok i 18 milionów euro za dwa lata. Juventus miał już tego chłopaka na radarze gdy ten biegał za piłką w Serie B.

Trudno mi określić którzy włoscy napastnicy są najlepsi. Wiem tylko jedno... Conte ma kłopot bogactwa.

Szkoda na nich czasu, czyli... moja autorska CZARNA LISTA użytkowników, których permanentnie IGNORUJĘ na forum SatKuriera:

http://s11.imgs.to/s...tR_dssdsdsd.png

http://s11.imgs.to/share/image/QJwQqSrKtR_dssdsdsd.png

Edytuj profil / Ustawienia ---> Ignorowani użytkownicy ---> Dodaj użytkownika do listy ---> Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami

#44 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5080 postów

Napisano 01 październik 2014 - 16:45

Dzięki za odpowiedzi.

#45 BrodaPrawa

BrodaPrawa

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 17 postów
  • Od: 10 lis 2014
  • LokalizacjaAlianz Arena

Napisano 14 listopad 2014 - 19:17

Prawdopodobnie do walki o Xherdana Shaqiriego włączył się Juventus. Bayern odmówił Szwajcarowi przejścia do Liverpoolu. Również nim są zainteresowane Koguty.
Do walki o Marco Reusa włączyła się Chelsea.

#46 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5080 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 20:36

Nie mam nic przeciwko wymianie Shaqiri- Reus. Przynajmniej Dortmund coś za niego dostanie, a nie wyjdzie jak na Lewandowskim :). U Kloppa talent tego skrzydłowego mógłby rozkwitnąć, szkoda go do ligi włoskiej.

#47 Project_ALF

Project_ALF

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3649 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 22:37

http://borussia.com.... ... mund/13120

http://i.imgur.com/DIsZuzM.jpg

Kevin Kampl nowym piłkarzem Borussii Dortmund. Następca Reusa? :wink:

Szkoda na nich czasu, czyli... moja autorska CZARNA LISTA użytkowników, których permanentnie IGNORUJĘ na forum SatKuriera:

Edytuj profil / Ustawienia ---> Ignorowani użytkownicy ---> Dodaj użytkownika do listy ---> Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami

#48 No Chance

No Chance

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 725 postów
  • Od: 21 lut 2014
  • LokalizacjaRusinów

Napisano 22 grudzień 2014 - 22:41

Jeśli dobrze się rozwinie i wkomponuje w zespół to czemu nie.Jego statystyki z poprzedniego klubu wyglądają bardzo dobrze i zobaczymy jak to z nim będzie.

Pay-TV:
Nc+:Extra+ (49,99 zł)
34057.png
https://www.youtube....h?v=_ef_ZcACerU

#49 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5080 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 10:01

Bardzo prawdopodobny jest powrót Torresa do Atletico. Jeśli tam się nie odbuduje, pod ręką Simeone, to już chyba nigdzie :). Cerci powrót do Włoch, tym razem AC Milan. Kolejny zawodnik Serie A, który nie poradził sobie w mocniejszej lidze :).

#50 Project_ALF

Project_ALF

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3649 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 16:42

Kolejny?

Ciekawe co będziesz pisał jeśli Torres ponownie podbije La Liga :lol2:

Ponoć Chelsea już wczoraj pochwaliła się na swojej stronie internetowej, że oficjalnie uwolniła się od Hiszpana. W Londynie mogą odetchnąć z ulgą, teraz czas na Mediolan:

Dołączona grafika

:lol2:

Potencjalni następcy byczka Fernando w Milanie to wspomniany Cerci lub... Soldado. A może przyjdą obaj? Bo Cerci to jednak bardziej skrzydłowy lub cofnięty napastnik niż typowa "dziewiątka".

Ciekawe ile będzie kosztować Włoch? Atletico zapłaciło za niego 16 milionów euro. Bardzo dużo. Ile z tych pieniędzy odzyska? Mówi się, że połowę tej sumy, co z perspektywy czasu wydaje się idiotycznym posunięciem mistrza Hiszpanii.

Cerci nie grał od pół roku. To znowu nie tak dużo i może stanowić spore wzmocnienie dla klubu, który na niego postawi. Bo Atletico nie postawiło:
9 meczów (we wszystkich rozgrywkach*)
249 minut*
1 gol
1 asysta drugiego-trzeciego stopnia

#51 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5080 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 17:26

Z tym kolejnym miałem na myśli Cerciego, a nie Torresa. Torres to żyjąca legenda Atletico :).

#52 andi12

andi12

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12934 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 02 styczeń 2015 - 14:21

Ikona Liverpoolu Steven Gerrard opuści zespół wraz z końcem obecnego sezonu czyli w czerwcu, zawodnik grał w tym klubie od 1998 r, jest duże prawdopodobieństwo, że wybierze ofertę klubu Los Angeles Galaxy i będzie grał w MLS, nie jest wykluczone, że może też zagrać w jednym z klubów np. w Katarze czy ZEA.
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#53 MartinFC

MartinFC

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów
  • Od: 06 gru 2014

Napisano 02 styczeń 2015 - 15:09

A może New York City i zagra z Lampardem?

#54 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5080 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 16:50

O ile Lampard nie zostanie na dłużej w MC.
Mam pytanie do pasjonatów ligi włoskiej- kto zacz ten Dybala, jak gra i czy rzeczywiście byłby realnym wzmocnieniem w Liverpoolu lub PSG?

#55 MartinFC

MartinFC

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów
  • Od: 06 gru 2014

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:46

Lampard w czerwcu nie zostanie w MC, a dopiero wtedy Gerrard odejdzie. Chyba że coś ominąłem.

#56 tetrachion

tetrachion

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Od: 29 wrz 2008
  • LokalizacjaPolska

Napisano 03 styczeń 2015 - 08:13

O ile Lampard nie zostanie na dłużej w MC.
Mam pytanie do pasjonatów ligi włoskiej- kto zacz ten Dybala, jak gra i czy rzeczywiście byłby realnym wzmocnieniem w Liverpoolu lub PSG?

Paulo Dybala jest to zawodnik o bardzo wielkim potencjale ,za parę lat może zostać jednym z najlepszych napastników świata ,ale na chwile obecna powinien pograć jeszcze minimum sezon w Serie A ,nie jest raczej obecnie gotowy na grę w lidze angielskiej.

#57 Arkon

Arkon

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5080 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 10:12

Dzięki za info, ale mam pytanie jaki jest to typ napastnika- łowca goli(niespecjalnie dużo ich nastrzelał) czy bardziej skrzydłowy wypracowujący sytuacje kolegom? Próbowałem sprawdzić na youtube, ale na tych filmikach, prawdę mówiąc, nie zachwyca.

#58 Project_ALF

Project_ALF

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 3649 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 13:04

jeszcze minimum sezon w Serie A ,nie jest raczej obecnie gotowy na grę w lidze angielskiej.

Bzdura. Skoro Marco Verratti zrobił udany przeskok z Serie B do... PSG - to dlaczego Dybala, który ma już za sobą występy w drugiej lidze argentyńskiej, Serie A, Serie B i... jeszcze raz Serie A miałby obawiać się ligi angielskiej? Tabuny Argentyńczyków robi w niej karierę.

Problem z Dybalą jest taki, że jego kartą zawiaduje Maurizio Zamparini, który jak się uprze na 40 milionów euro to niżej nie zejdzie. Pamiętamy historie z Javierem Pastore.

Rozbawiły mnie mocno te newsy odnośnie transferu do Borussii Dortmund za... 10 milionów euro :lol2: :lol2: :lol2:

Przypominam, że Palermo zapłaciło za Dybalę 12 milionów euro kiedy sprowadzało go kilka lat temu z Instituto de Córdoba. Dziś Don Maurycy chciałby powtórzyć manewr z Pastore.

Wszyscy zachwycają się Dybalą przez co nieco w cieniu jest inny świetny Argentyńczyk, Franco Vázquez, który w tym sezonie po prostu wymiata. Polecam wszystkim obejrzeć jego ostatnią bramkę.

#59 tetrachion

tetrachion

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Od: 29 wrz 2008
  • LokalizacjaPolska

Napisano 03 styczeń 2015 - 14:28

Dzięki za info, ale mam pytanie jaki jest to typ napastnika- łowca goli(niespecjalnie dużo ich nastrzelał) czy bardziej skrzydłowy wypracowujący sytuacje kolegom? Próbowałem sprawdzić na youtube, ale na tych filmikach, prawdę mówiąc, nie zachwyca.

Jako że jestem kibicem Palermo to obserwuje go od 2012 roku ,jest to zawodnik który obecnie wystawiany jest na szpicy ,ale równie dobrze może grać na skrzydle ( bramek może nie strzela za wiele ,ale powodem jest raczej to że Palermo obecnie jest średniakiem Serie A ).

#60 andi12

andi12

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12934 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 05 styczeń 2015 - 18:36

Łukasz Szukała opuszcza Steauę Bukareszt, zawodnik może już zimą trafić do Al-Ittihad czyli zespołu z Arabii Saudyjskiej jeżeli na to zgodzą się władze rumuńskiego klubu, jeżeli nie to Szukała trafi tam dopiero latem, zawopdnik według spekulacji mediów ma zarabiać ok. 1,5 mln euro za sezon gry.
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST