Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Soft niepotrzebny, błąd po stronie nc+, odbiornik pobiera gotową listę kanałów z 11,449 GHz, pol. H (dlatego go "skanuje" jako pierwszy - tak ma być, nieudane oznacza problem z listą). nc+ uwaliło ją z niewiadomych powodów, w efekcie odbiornik nie ma co pobrać. Sugeruję posiadaczom tego modelu i Combo nie resetować do fabrycznych ani nie robić pełnej instalacji, a kto już w to wpadł - pozostaje czekać na poprawkę listy na satelicie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełączyłem na tryb abonamentowy żeby cokolwiek oglądać, wyłączyłem, wyszedłem z domu.

Po dwóch godzinach włączyłem. Wyszukało kanały. Przełączyłem na tryb pre-paid wyszukało kanały z oferty N na kartę + polskie niekodowane i

mam już nową listę uzupełnioną o nowe kanały.

Wszystko gra.

Nowości na powyższej liście:

Romance TV

AXN HD - nie działa

TVP ABC

Eurosport HD

EUROSPORT 2 HD

TVP Sport HD

TVP Historia - nie działa

Discovery HD

Travel

P.S. Dzwoniłem też na infolinię 22 430 77 77 wysłali nowe uprawnienia, może to pomogło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zawiesza mi sie ten dekoder[obraz sie zatrzymuje i brak dzwieku]Wystarczy przerzucic na inny kanal i wrocic do tego zawieszonego i juz jest ok.Ma ktos podobnie?Chyba nie warto uzupelniac na dluzszy okres karty bo dekoder chyba pada.W trakcie tej zawiechy moc i jakosc sygnalu jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam pytanie odnośnie gniazda loop które jest z tyłu. Czy sygnał który przekazuje to są tylko kanały FTA czy zawiera programy analogiczne do posiadanego pakietu? Mam ochotę podłączyć drugi telewizor tylko nie wiem czy jest sens kupowania dodatkowego kabla jeśli nie będę miał tych samych kanałów co na dekoderze opticum x8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomkep

Tak wiem o tym. Miałem cichą nadzieję, że tym sposobem będę mógł oglądać na dwóch telewizorach ( choć nie w tym samym momencie ) te same kanały ale niestety będę musiał pomyśleć o nowym sprzęcie i innej ofercie. Najbliżej będzie z tego co widzę oferta Smart HD ( o ile nie taka sama co do ilości kanałów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo proszę o pomoc. Mam w/w dekoder, coś źle wcisnęłam i kanały się poprzestawiały. Na 1 miejscu jest TVN i potem wszystkie inne TVN-y. Po staremu na Pozycji nr 1 była TVP 1, Nie umiem tego przeinaczyć, już cały tydzień kombinuje i nic. Teraz mam dużo nieprzydatnych kanałów. Jak to poprawić krok po kroku. Już nie mam pomysłu, wszystkie opcje wykorzystałam. Dziękuję na rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Witam

Po pewnym czasie nieużywania podłączyłem mój  dekoder opticum iti x8 hd. Na wyświetlaczu informacja "LnbP", można operować tylko w menu urządzenia, sygnał bardzo słaby mimo sprawnej instalacji (inny dekoder działa bez zarzutu), a co za tym idzie nie można wyszukać żadnych kanałów.

Ktoś miał podobne doświadczenia?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...