Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, pisałem kiedyś obszerną wiadomość do przedstawiciela N o parę [beep]ół i między innymi o listę kanałów, że mogli by do 100 zarezerwować kanały dla platformy, a powyżej resztę bez bawienia się w radia, kanały FTA takie, siakie i owakie... Ciekawe, bo jeśli to moja wina i w ADB będzie to samo to uciekam żebyście mnie nie zlinczowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w adb nie mozesz np nagranego materialu ogladac na kompie i dysk twardy musi miec min. 80 GB, tutaj z niekodowanych kanalow mozna ogladac na kompie no i mozna nagrywac na USB flash, np. 4 GB :-D

czy da sie wylaczyc jakos automatyczna aktualizacje w tym dekoderze, bo wlasnie przed chwila mi sie wlaczyla o 3 w nocy. Dobrze, ze sie przebudzilem i dowolnym klawiszem ja wylaczylem :-D w menu nie widze takiej opcji i nie wiem czy dla swietego spokoju nie zaktualizowac, ale nie wiem czym niemilym mnie to zaskoczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w adb nie mozesz np nagranego materialu ogladac na kompie i dysk twardy musi miec min. 80 GB, tutaj z niekodowanych kanalow mozna ogladac na kompie no i mozna nagrywac na USB flash, np. 4 GB :-D

Nie rajcuje mnie dysk na który nagram 2 godziny materiału SD, więc po co mam wpinać pendrive'a? :smile: A nagrywanie mogę nazwać upośledzonym, jeszcze nigdy nie nagrywałem (nie miałem potrzeby) z kanałów FTA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten tuner od wczoraj, najwieksza wadą tego tunerka jest brak możliwości edycji kanałów listy n, pozostale kanały można dowolnie przesuwać, sortować itp. bez problemów można przeszukiwać wybrane transpordery, satelity, dodawać kanały. Co do nagrywania to jeszcze nie sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do dwóch osób o sprawdzenie wersji oprogramowania, jaką macie. Chodzi mi o informację od kogoś, kto odbiornika nie zaktualizował oraz od kogoś po aktualizacji z już zablokowanym przenoszeniem kanałów.

 

Dostaliśmy ten odbiornik na testy. Jeszcze się nim nie bawiłem, ale koledzy z firmy donieśli mi, że mamy załadowany soft 0.8, przy próbie aktualizacji z satelity tuner próbuje pobrać starszy tj. 0.7. Nie przyglądaliśmy się jeszcze tematowi przenoszenia kanałów bliżej, tylko tyle co zdążyliśmy włączyć. Nie wiem, czy dostaliśmy z jakąś specjalną wersją testową, czy każdy dostaje "downgrade" :P Jeśli nie, to zapewne w bliskiej perspektywie jest kolejna aktualizacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...