Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w tym tunerze po raz pierwszy jest parowanie sprzętowe.

 

Tzn. jakie ? Karta przyklejona do dekodera ? A swoją drogą zawsze zastanawiało mnie dlaczego takiego zabezpieczenia nie zrobili. Tzn. niekoniecznie butaprenem ale tak żeby karty nie można było fizycznie wyjąć z dekodera (albo żeby w ogóle jej nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady - po złamaniu systemu do kosza idą teraz tylko karty, a tak wywalać by trzeba było całe dekodery ;) System kartowy wydaje się być bardziej elastyczny. W każdym razie HD2000 nie odróżnia się niczym pod tym względem w porównaniu do poprzednich modeli, zarówno od Cyfrowy Polsat Technology, jak i innych producentów dekoderów dla Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam,

przedłużyłam umowę z cp i dostałam dekoder mini 2000, prosz e powiedzcie mi , czy można na nim w jednym czasie oglądać np. foxlife i jednocześnie nagrywać na twardy dysk program z polsatu? jeżeli nie to proszę o podpowiedź jak to zrobić ,aby było to realne, bo takie nagrywanie jest bez sensu. będę wdzięczna za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można od pierwszego kanału ustawiać listę, ale są na niej sztywno umieszczone kanały dla abonentów, ktorych nie można zlikwidować, usuwać i przesuwać. Są to między innymi kanał 23, 31 i wiele innych.

Czy lista ulubionych jest w pełni funkcjonalna w tym dekoderze? Czyli czy kanały (poza sztywnymi) można usuwać ze swojej listy, zmieniać kolejność? Czy są jakieś różnice w kwestii list ulubionych pomiędzy HD 2000 i HD 5000?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni to straszno ni to śmieszno... Czyli tworzę sobie listę ulubionych np. 100 pozycji. Dochodzi jeden nowy to mogę go dodać jedynie na koniec listy? A jak zmieniają się parametry kanału numer 3 to zostaje pod tym numerem czarna dziura? A może w to puste miejsce wpada pierwszy dodany? A jak chcę mieć z powrotem porządek to całą listę należy skasować i ułożyć od zera. Dobrze zrozumiałem?

 

Ps. może trochę dziwne jak dla jednych pytania, zbyt szczegółowe dla innych ale tak już mam że cenię sobie porządek i indywidualność zarazem, co powoduje że narzucone sztywne listy wkurząją mnie jak mało co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam mały problem z tym dekoderem, a dokładniej z telegazetą.Dekoder podłączony do telewizora przez hdmi, wiadomo telegazety nie ma, podłączyłem euro telegazeta jest ale tylko jak obraz jest przekazywany przez euro, jeśli przełączę na obraz z hdmi telegazety nie ma. Czy to normalne że wyjścia z dekodera działają "na zmianę" ? Jak ten problem rozwiązać ? Proszę o jakieś sugestie.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...