Skocz do zawartości

HBO Go w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak pisałem cyfra za wiele wspólnego z tą usługą nie ma.. Według mojej informacji.. ( nieoficjalnej ) w najbliższym czasie ( rożnie to można rozumieć) wszyscy ci co maja pakiet HBO w abonamencie będą mogli uczestniczyć.. w usłudze HBO GO.. I to nieżalenie od platform kablówek etc

 

@Keers

Ja nie szukam dziury w całym . Po prostu chodzi mi i o rzetelność informacji..

Jak mam wątpliwość co do rzetelności.. to o tym piszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trzeba trochę rozjaśnić.

@godunow Kolego, hbo go jest usługą dodatkową, uruchomioną niedawno, w tej chwili, tak jak pisali koledzy wcześniej, dostęp do tego mają abonenci inei, netii, internetii oraz osoby posiadające uprawnienia, logujące się poprzez hbo go vip pl. na przykład pracownicy, którzy to ze strony hbo testują. Nie ma możliwości, by zalogować się, nie będąc abonentem, którejś z tych sieci. I nic Ci po tym, że Twój dostawca internetu również oferuje Ci dostęp do kanałów HBO. HBO GO to zupełnie coś innego. A Cyfra+ za dostęp do tej usługi również dodatkowo płaci - nie jest to za darmo. Samo posiadanie gdziekolwiek HBO absolutnie nie uprawnia do dostępu do serwisu HBO GO. Może reszta operatorów kiedyś zdecyduje się podpisać umowy również na to, ale w tej chwili w tym temacie rozmawiamy o tym jak jest TERAZ. Zdaje się nie było jeszcze komunikatu prasowego, ale niebawem(naprawdę niebawem)dostęp uzyskają abonenci Cyfry+. Już niedługo :)

 

@blueman sprawdź, czy masz wtyczkę silverlight :) pole do logowania/rejestracji jest na samej górze po prawej. i chyba na razie nie działa to na operze. firefox i IE daje radę.

 

 

Co do kwoty - tu Wam nic nie powiem, bo po prostu jeszcze nie wiem. Na dekoderach PVR nie będzie możliwości korzystania z tego serwisu, jedynie internet. A tak poza tematem, to cyfra+ online też ruszy niebawem, zdaje się, że razem z hbo go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kate pisze

A Cyfra+ za dostęp do tej usługi również dodatkowo płaci - nie jest to za darmo. Samo posiadanie gdziekolwiek HBO absolutnie nie uprawnia do dostępu do serwisu HBO GO.

Chyba dobrze nie do czytaółeś.. Za co ma cyfra płacić ?? na razie usługi HBO GO w cyfrze brak

kolega keers (pracownik cyfry ) o godz. 13.45 pisał cytuję

Ale nie teraz. Teraz tylko netia ma. Cyfra niedlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis testowalem vipowskie konto z netii (HBO GO). Kolezanka ma dostep, bo pracuje w netii i maja vouchery pracowiczne (VIP)

Dziala swietnie. Co wiecej udalo sie dodac 2 laptopy do uslugi. Wiec albo na szkoleniu nie chcieli do konca mowic prawdy (tweirdzili ze moze byc tylko jeden komputer) albo konto vip nie ma takich ograniczen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kate pisze
A Cyfra+ za dostęp do tej usługi również dodatkowo płaci - nie jest to za darmo. Samo posiadanie gdziekolwiek HBO absolutnie nie uprawnia do dostępu do serwisu HBO GO.

Chyba dobrze nie do czytaółeś.. Za co ma cyfra płacić ?? na razie usługi HBO GO w cyfrze brak

kolega keers (pracownik cyfry ) o godz. 13.45 pisał cytuję

Ale nie teraz. Teraz tylko netia ma. Cyfra niedlugo.

 

 

na razie jeszcze ta usługa nie jest aktywna, ale Cyfra+ podpisała umowę i gwarantuję Ci, że już za chwilę się to pojawi. A co, myślisz, że na jakiej podstawie ktoś wcześniej już podawał wstępne ceny? No przecież nie z kosmosu. Tak się składa, że ja też jestem pracownikiem Cyfry+. I powiem Ci to samo co keers - w tej chwili ma netia, ale u nas pojawi się już za chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

w tej chwili ma netia, ale u nas pojawi się już za chwilę.

 

Ja pisałem wcześniej ze usługa według mojej wiedzy pojawi się tam gdzie jest HBO stanie w najbliższym czasie.. Cyfra będzie jednym z wielu podmiotów serwujących tę usługę..

 

- Jak ja czytam że nie jestem Polakiem to jak piswców słuchał.. To tak jakby cyfra była polską firmą lol- co do dat startu usług ,,, hm obiecanki toi już my platform znamy. To nie tylko Cyfra..

1. cyfra online poza fazy testów jeszcze nie wyszła..

2. Tunery HD Cyfry wszystkie miały byc PVR . Jak jest każdy widzi..

3. Wiele nowych usług na tunerach Cyfry.. obiecanych niezrealizowanych .

Dzisiaj mamy 24 listopada z tych obiecywanych weszła jedynie jedna usługa.... kanał rachunek.. Dla wielu usługa nieistotna bo wielu jak ja dostaje rachunki na maila i ta usługa kanał nie wprowadza w zachwyt..

Ja chyba jestem już za stary mierzi brak dotrzymywania słowa..

Czy to zła cecha...??

Także spokojnie usługa ruszy ocenimy..

Jak na razie panowie z cyfry zachwycacie się tym że sąsiad kupił nową furę a my mamy jedynie nadzieję że może kiedyś sobie też kupimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dziwnie uprzedzony do Cyfry... Wytykasz błędy tej platformie, jakbyś uczył się tych punktów na pamięć... Cyfra jest obecnie najlepszą platformą cyfrową na polskim rynku i Twoje biadolenie tego nie zmieni. Zobacz co robi konkurencja, gdzie jest ten wielki CP ze swoją biedną ofertą? N-ka już kupiona... Konkurencja siadła na laurach, a Cyfra wprowadza nowości, więc nie narzekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...