Skocz do zawartości

HBO Go w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu jak zawsze na tym forum wszyscy fachowcy wiedzą już lepiej niż tam w Cyfrze. Poczekajmy i bez sensu nie dyskutujmy...wszystko się okaże w odpowiednim czasie. Już całkiem niedawno wielu fachowców na tym forum przepowiadało wielki przełom 11 listopada i [beep]a z tego wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta usługa nie ma nic wspolnego z dekoderem. To dostep z komputera, telefonu, tabletu.

 

Do jednego konta mozna przypisac jeden komputer, jeden telefon, jeden tablet.

 

Ale na stronie HBO GO pisze wyraźnie, że jeżeli dekoder posiada wgrane specjalne oprogramowanie to jest możliwość skorzystania także z tej usługi na dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Skoro jest netia to cyfra nie jest pierwsza..

- Coś mi się zdaje że w cyfrze czytając rożne wypowiedzi zbierając opinie od znajomych wynika nikt nic nie wie..

- skoro zapowiada się kolejną usługę internetową cyfry.. a nie uruchomiono faktycznie cyfry online.... To o czym my tu piszemy. Jak chyba jedynie o fikcji..

Technicznie najpierw musi być konto cyfra online i tam po wykupieniu dostęp do HBO technicznie to chyba będzie wyglądać..

 

Chyba że HBO sam stworzy coś takiego zrobi hbo online i tam wprowadzi HBO GO .. Tyle tylko tylko że nie byłaby to już usługa cyfry.. Mnie by takie rozwiązanie bardziej pasowało..

Jak to robi HBO to pewnie usługa wystartuje szybciej jak już wspomniana cyfra online..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow - Ty naprawdę masz jakiś problem z Cyfrą i dużą do nich urazę. Co chwilę jedziesz po tej platformie jakby Ci jakąś krzywdę zrobiła. Czytaj ze zrozumieniem co napisał keers. Cyfra jest pierwszą TV sat z tą usługą, o ile się nie mylę to Netia chyba telewizją satelitarną nie jest prawda?

 

 

Wracając do tematu, rozumiem, że jak mam opcję HBO wykupioną, to będę musiał jeszcze dopłacać 10zł za tą przyjemność? I czy ktoś wie, czy tu będzie też możliwość kombinowania z włączaniem i wyłączaniem tej usługi aby wychodziło po 5zł na miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze feniks..

Ty naprawdę masz jakiś problem z Cyfrą i dużą do nich urazę

Nie mam żadnej urazy gdy bym miał takową dawno bym z cyfry zrezygnował z żadną platformą ślubu nie brałem..

Z punktu widzenia technicznego nie ma żadnego znaczenia czy to platforma sat czy kablówka..jeżeli idzie o ścisłość to nie wiem czy cyfra sie nawet na podium złapie podobne usługi mają bądź planują tv kablowe.. dlatego to takie ch[beep]e się na wyrost i ja o tym..

 

Wracając jednak do tematu nadal nie ma odpowiedzi będzie to usługa cyfry czy HBO.. Pytanie co dokładnie na temat tej usługi wiedzą pracownicy cyfry.. Czy pewnie tyle co na temat cyfry online..??? -

A nowe tv umożliwiają podłączenie bezpośrednio do internetu ..także do oglądania np. v z internetu nie trzeba żadnego tunera. Dlatego ma sens n uruchomienie takiej usługi ba pakietu bezpośrednio przez HBO ...

A przy tworzonych nowych sieciach intranetowych o przepustowościach gigabajtowych rozwój tv via internet będzie się bardzo szybko rozwijać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Skoro jest netia to cyfra nie jest pierwsza..

- Coś mi się zdaje że w cyfrze czytając rożne wypowiedzi zbierając opinie od znajomych wynika nikt nic nie wie..

- skoro zapowiada się kolejną usługę internetową cyfry.. a nie uruchomiono faktycznie cyfry online.... To o czym my tu piszemy. Jak chyba jedynie o fikcji..

Technicznie najpierw musi być konto cyfra online i tam po wykupieniu dostęp do HBO technicznie to chyba będzie wyglądać..

 

Chyba że HBO sam stworzy coś takiego zrobi hbo online i tam wprowadzi HBO GO .. Tyle tylko tylko że nie byłaby to już usługa cyfry.. Mnie by takie rozwiązanie bardziej pasowało..

Jak to robi HBO to pewnie usługa wystartuje szybciej jak już wspomniana cyfra online..

1. A czy netia to platforma sat? czytamy czytamy...

2. HBO GO jest niezalezne od C+online zapraszam na http://www.hbogo.pl - to ten serwis. To wlasnie do niego bedzie dostep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypomnę pan keers pisz e

C+ to pierwsza platforma sat w pl z ta usługa
Według regulaminu HBO GO nie potrzeba posiadać żadnej platformy

 

Regulamin HBO GO

http://www.hbogo.pl/#/Content/Terms

 

Po przeczytaniu regulaminu HBO GO zastanawiać co tak naprawdę Cyfra uruchamia ..

Nic nie wynika z regulaminu że aby skorzystać z HBO Go muszę posiadać abonament Cyfry..

A może rzeczywiście coś nie doczytałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To doczytaj jakie warunki trzeba spełnić aby skorzystać z HBO GO.

Trzeba posiadać umowę abonencką z operatorem (jakim jest Cyfra).

Możesz oczywiście zamiast Cyfrze płacić Netii (o ile masz zamiar korzystać z tej usługi), wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

z operatorem (jakim jest Cyfra).

Z całym szacunkiem nic o operatorze cyfra nic nie pisze.. może dotyczyć np. operatora internetu ..

Mój dostawca Internetu serwuje dostawę kanałów telewizyjnych w tym HBO

Dlatego dziwi mnie ten wpis wcześniejszy keersa..

Czyli trzeba posiadać umowę abonencką na pakiet HBO a nie n a pakiety

cyfry.. Tu zgoda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...