Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że miałeś aktywowany promocyjnie wyższy pakiet ale o tym nie wiedziałeś, bo Cyfrowy Polsat w tym przypadku nie ma obowiązku informowania o tym abonenta, dla mnie to dziwne:

 

"Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Ponownie informujemy, że Cyfrowy Polsat nie ma obowiązku informowania Abonenta za pomocą wiadomości SMS o uruchomianiu pakietu dodatkowego przyznawanego w przypadku dokonania opłaty za 12 miesięcy z góry"

 

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że dodatkowe kanały są aktywowane automatycznie".

 

Dostałem informację, że ten bonus należy się każdemu co opłaci abonament z góry na 12 miesięcy i dłużej:

 

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że bonus przyznawany jest po wpłacie za okres 12 miesięcy i więcej".

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2020 o 21:51, Konfidell napisał:

Dostałem właśnie rodzinny za 5zl  

Do końca umowy miałem 1.5 roku.

 

Zerwałem umowę, (dostane jakaś tam karę umowna)I mam rodzinny za 5zlociszy

Ja podpisałem umowę 26 stycznia. Mam pakiet rodzinny +cinemax za 25zl. Zastanawiam się nad wypowiedzeniem umowy bądź zmiana umowy bo też chciałbym płacić 5zl. Czy dużo się płaci za ta karę umowna? Co mam zrobić by płacić mniej? Czy trzymać ta umowę czy warto walczyć o ten pakiet za 5zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawel napisał:

Podpisałeś umowę 3 miesiące temu i chcesz ją zerwać by płacić mniej ?Zdążyłeś zapłacić chociaż jeden rachunek ?Bo pewnie pierwsze trzy miesiące miałeś gratis.

Płaciłem juz jeden rachunek. Był termin zapłaty do 26 kwietnia za czwarty miesiąc (1 płatny z góry ) . Od 26 stycznia do 25 kwietnia miałem 3 miesiące darmowe. Chodzi mi o to czy trzymać ta umowę na tych warunkach co mam teraz czy można coś ugrać. 

To moja pierwsza umowa z cyfrowym polsatem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...