Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał ten jest dostępny promocyjnie, nie wchodzi w skład żadnego pakietu. Na stronie CP masz taki zapisek:

 

Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu): ATM Rozrywka, AXN, CBS Action, CNN Int. HD, Eska TV, Fokus TV, FOX, Fox Comedy, HG TV, Golf Channel Polska, METRO, MTV Music, Nat Geo Wild, National Geographic, Novela TV, Nowa TV, Polsat Rodzina, Polsat Games, Paramount Channel HD, Super Polsat, TTV HD, TVN, TVN 24, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo, TVN24 Biznes i Świat, Water Planet, wPolsce.pl, Zoom TV. Food Network, Kino Polska HD i TVP Seriale dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD- wchodzą w skład Pakietu Familijnego HD. Comedy Central Family HD, Nickelodeon, Polsat Doku HD i TVP Rozrywka dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład Pakietu) dla Abonentów Pakietu Rodzinnego HD i Familijnego HD- wchodzą w skład Pakietu Familijny Max HD. Discovery Channel HD, DTX HD, Discovery Science HD, ID HD i TLC HD dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego HD - wchodzą w skład Familijnego MAX HD. 13 Ulica HD, Epic Drama, SciFi i TNT HD dostępne promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego Max HD- wchodzą w skład Pakietu Film HD. Polsat Sport News HD dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego Max HD-wchodzi w skład Pakietu Sport HD. Eurosport 1 HD dostępny promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego HD i Familijnego MAX HD - wchodzi w skład Pakietu Sport HD.

 

5 minut temu, maks27 napisał:

Był dostępny od dnia startu, ostatnio są wyłączane takie kanały dostępne promocyjnie. Podobnie TLC  był promocyjnie i już nie jest.

Operator powinien wydać komunikat  o zakończeniu promocyjnego udostępniania programu.

 

Akurat co do TLC HD i jego dostępności sprawa jest jasna, masz zapisek powyżej:

 

" Discovery Channel HD, DTX HD, Discovery Science HD, ID HD i TLC HD dostępne są promocyjnie (nie wchodzą w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego HD - wchodzą w skład Familijnego MAX HD"

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą nas wziąć "głodem", podobnie jak w średniowieczu zdobywało się zamki, i zmusić do przejścia na wyższy pakiet.

Na razie się trzymam, ale przyznaję, że po skasowaniu wielu promocyjnie nadawanych kanałów, to w Rodzinnym do oglądania zasadniczo pozostały tylko reklamy. Po prostu nędza za "piątaka".

:doh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Max Taadjen napisał:

Chcą nas wziąć "głodem", podobnie jak w średniowieczu zdobywało się zamki, i zmusić do przejścia na wyższy pakiet.

Na razie się trzymam, ale przyznaję, że po skasowaniu wielu promocyjnie nadawanych kanałów, to w Rodzinnym do oglądania zasadniczo pozostały tylko reklamy. Po prostu nędza za "piątaka".

:doh:

 

Człowieku czy ty czytasz co piszesz za głupoty?

W dniu 12.01.2020 o 15:28, maks27 napisał:

Był dostępny od dnia startu, ostatnio są wyłączane takie kanały dostępne promocyjnie. Podobnie TLC  był promocyjnie i już nie jest.

Operator powinien wydać komunikat  o zakończeniu promocyjnego udostępniania programu.

Masz komunikat na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie, poszukajcie sobie newsa na Sat Kurier z dnia, w którym kanał W Polsce.pl pojawił się oficjalnie w ofercie CP. To był bodajże styczeń 2018. W newsie była mowa, że kanał zasili pakiet Familijny HD, więc jak może wam świecić w Rodzinnym HD? W moim Familijnym HD sprawdzałem teraz, i kanał świeci, co potwierdza tylko to, co pisze. Ale racja, kanał od samego początku był dostępny nawet w pakiecie Mini HD u mojej babci puścili go w otwartym oknie i najpewniej zapomnieli wyłączyć, jak kilka innych. ?

Proszę 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://satkurier.pl/news/166789/cyfrowy-polsat-od-jakiego-pakietu-kanal-wpolscepl.html&ved=2ahUKEwjHh8Tm-oDnAhXokYsKHaSqDSgQFjABegQIBRAB&usg=AOvVaw3hNbKZDxtLKkpsd952NlUv&cshid=1578931722072

Robią poprostu porządki w pakietach latają luki i tyle :)

Edytowane przez Mati06
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 15:43, czerstwy napisał:

Pokazuje ten kanał w ofercie na stronie do tego pakietu?

 

Nie pokazuje się, jest zaczerniony. Kiedyś strona z kanałami dostępnymi w ofercie Cyfrowego Polsatu była czytelniejsza, po "najechaniu" na dany kanał myszką pojawiała się informacja o jego dostępności w danym pakiecie.

Ponadto zapis: "Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu): ATM Rozrywka, AXN, CBS Action, CNN Int. HD, Eska TV, Fokus TV, FOX, Fox Comedy, HG TV, Golf Channel Polska, METRO, MTV Music, Nat Geo Wild, National Geographic, Novela TV, Nowa TV, Polsat Rodzina, Polsat Games, Paramount Channel HD, Super Polsat, TTV HD, TVN, TVN 24, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo, TVN24 Biznes i Świat, Water Planet, wPolsce.pl, Zoom TV", jest także w mojej ocenie wprowadzający w błąd abonenta. Mogli by rozpisać każdy kanał od jakiego pakietu jest dostępny.

 

Dostałem odpowiedzi z ICOK w sprawie dostępności kanałów TLC HD i wPolsce.pl":

 

"Szanowny Panie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Uprzejmie informujemy, że kanał wPolsce.pl. jest nadawany jako promocyjny od pakietu Familijnego HD".

 

 

" Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że kanał TLC HD wchodzi w skład pakietu Familijnego Max HD.

Uprzejmie informujemy, że kanały nadawane promocyjnie w każdej chwili mogą zostać włączone w skład określonego pakietu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

W tej chwili do końca umowy na rodzinny HD z elevenami za 30 zł (moduł CAM CI+) pozostało mi 4 m-ce. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Chciałbym wziąć jeszcze 2 moduły, ale tylko wówczas, gdy:

1)do dotychczasowego modułu dobrałbym drugi (pakiet rodzinny hd lub mini hd  za oba moduly chciałbym płacić max 20 zł lub mniej - one mają być dla rodziców

2) na nowym module (trzeci dla mnie) dostałbym pakiet familijny max hd z pakietem ekstraklasa (tj canal+sport 3 i 4) - wiem że chcą 60 zł + 20 za ekstraklasę).

3) Czy można dobrać ekstraklasę do pakietu rodzinnego hd z elevenami lub samego rodzinnego hd? (w cenniku na stronie cyfrowego polsatu piszą ,że tylko od pakietu familijnego max hd (za 60 zł)

 

Ile zapłaciłbym za taka przyjemność? 100 zł? Czy dałoby rade o wiele taniej. Jestem w tej chwili w Canal+ i za pakiet comfort z canal+ płacę 61 zł (plus oczywiście 30 zł za rodzinny hd z elevenami), Nie ukrywam, ze za te 3 moduły chciałbym zapłacić max 90 zł  i ani feniga wiecęj miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mirkoz napisał:

Witam

W tej chwili do końca umowy na rodzinny HD z elevenami za 30 zł (moduł CAM CI+) pozostało mi 4 m-ce. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Chciałbym wziąć jeszcze 2 moduły, ale tylko wówczas, gdy:

1)do dotychczasowego modułu dobrałbym drugi (pakiet rodzinny hd lub mini hd  za oba moduly chciałbym płacić max 20 zł lub mniej - one mają być dla rodziców

2) na nowym module (trzeci dla mnie) dostałbym pakiet familijny max hd z pakietem ekstraklasa (tj canal+sport 3 i 4) - wiem że chcą 60 zł + 20 za ekstraklasę).

3) Czy można dobrać ekstraklasę do pakietu rodzinnego hd z elevenami lub samego rodzinnego hd? (w cenniku na stronie cyfrowego polsatu piszą ,że tylko od pakietu familijnego max hd (za 60 zł)

 

Ile zapłaciłbym za taka przyjemność? 100 zł? Czy dałoby rade o wiele taniej. Jestem w tej chwili w Canal+ i za pakiet comfort z canal+ płacę 61 zł (plus oczywiście 30 zł za rodzinny hd z elevenami), Nie ukrywam, ze za te 3 moduły chciałbym zapłacić max 90 zł  i ani feniga wiecęj miesięcznie

Jeżeli moduł to 2 kolejne umowy na pakiet Rodzinny za 20 zł miesięcznie. Przy końcu umowy, wypowiedzenie i negocjacje tego pakietu za 5 zł miesięcznie w umowie na 2 lata. Jeżeli musi być multiroom, zdajesz obecny moduł, bierzesz dekoder + 2 dodatkowe dekodery do multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy istnieje mozliwość dobrania pakietu ekstraklasa w opcji włącz/wyłącz za 30 zł do dowolnego pakietu? Pod tym linkiem  https://satkurier.pl/news/182117/canal-sport-3-i-4-w-cyfrowym-polsacie-jaka-cena.html   znalazłem taki wpis: Pakiet Ekstraklasa będzie dostępny w wariancie na czas określony lub nieokreślony - dla klientów korzystających z co najmniej pakietu Familijnego Max (od abonamentu 50 zł/mies.).

Jego cena będzie zależna od pakietu, z którego klient korzysta:

  • 10 zł/mies. dla klientów z pakietem Premium Max Plus,
  • 20 zł/mies. dla pozostałych, niższych pakietów,
  • 30 zł/mies. w opcji z umową na czas nieokreślony. 

 

czy takie warianty doboru tego pakietu są nadal aktualne?

Edytowane przez mirkoz
interpunkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To napisz poprzez ICOK zapytanie dlaczego nie dostałeś tego bonusu. Stanowisko Cyfrowego Polsatu w tym zakresie jest takie:

 

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że pakiety w ramach przedmiotowego bonusu aktywowane są w terminie do 7 dni od daty zaksięgowania środków na koncie Cyfrowego Polsatu".

 

Możliwe, że to działa TYLKO dla opłat z góry na 12 miesięcy:

 

"Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że nie ma takiej możliwości. Tylko jednorazowa wpłata za 12 miesięcy z góry pozwala na przyznanie bonusa".

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...