Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Taki numer oznaczałby:

1) masowe wypowiadanie umów - kanał dopiero od 2 miesięcy są niegwarantowane

2) gwałtowny spadek zasięgu technicznego kanałów (grubo ponad połowa Abonentów jak nie 3/4 korzysta co najwyżej z Familijnego) a więc utratę reklamodawców

 

Prędzej udostępnią promocyjnie PS HD i PSE HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podzielę się moimi negocjacjami z Cyfrowym Polsatem: miałem umowę na pakiet Familijny HD z możliwością zamiany na Rodzinny HD, czas trwania umowy 15 miesięcy z czego 5 miesięcy za darmo pakiet Familijny HD, umowa miała się kończyć w marcu 2015 r. W tamtym tygodniu wysłałem wypowiedzenie umowy i dziś drugi telefon w sprawie złożonego wypowiedzenia. No i zaczęły się oferty, umowa na 29 miesięcy itp. oświadczyłem, że "cyrograf" mnie nie interesuje i oznajmiłem, że chcę umowę 12 miesięczną z czego 5 miesięcy za darmo pakiet Familijny HD z opcją elastyczności do pakietu Rodzinny HD, na co konsultant oświadczył, że nie ma takiego problemu.

 

Czyli udało mi się "wywalczyć" umowę na pakiet Familijny HD z możliwością zamiany na Rodzinny HD, czas trwania umowy 12 miesięcy z czego 5 miesięcy za darmo pakiet Familijny HD, później możliwość korzystania z Familijnego HD w cenie 39,90 zł lub Rodzinnego HD za 19,90 zł.

Myślę, że oferta dobra tym bardziej, że obowiązywała mnie jeszcze 5 miesięcy umowa "stara" czyli 15/5 z aktywnym pakietem Rodzinnym HD za 19,90 zł.

Ja jestem zadowolony, chyba lepiej wywalczyć nie było można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę się z tym, że już tak korzystnej umowy 12/5 nie dostanę. Myślałem, że jak skorzystałem już z oferty 15/5 i to nie w pełnym wymiarze to nie będę miał możliwości ponownego zawarcia kolejnej 12/5. Trzeci raz chyba już nie dadzą....

Dlatego trzeba pilnować terminów :D

 

Miałem umowę na 15 miesięcy z czego 5 było za 0 zł, teoretycznie miałem płacić za 10 miesięcy a 5 miesięcy przed jej zakończeniem umowy podpisuję kolejną na 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, to mały problem że nie ma CP Sport w jakości HD.

 

P.S. Nie jestem złośliwy, ale normalnie nie mogę zrozumieć że nie pisze na temat - pisząc konkretnie w wątku dotyczącym ściśle określonego pakietu.

W Cyfrze (nc+) takich niejasności nie było i nie ma.

Przepraszam jeśli uraziłem, ale warto być bardziej obiektywnym i starać zrozumieć również innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz za nic przepraszać. Wyraźnie napisałem dlaczego tak się stało i poprosiłem o pisanie w odpowiednim wątku. Tylko tyle. Przeniósłbym całą dyskusję, ale w wątku dla obecnych abonentów powstałby za wielki bajzel po takiej operacji, więc nie zostało mi nic innego jak przenieść wszystko do kosza. Zarzuty o cenzurze (i kilka innych słów) spowodowało, że każdy wpis w złym wątku lub nie w temacie lądował w koszu.

Staram się zawsze być obiektywnym, ale powierzono mi rolę moderatora (mam pilnować w tym temacie porządku) i współforumowicze też muszą mnie zrozumieć.

Rozumiem, że offtop zakończony i wyjaśniliśmy sobie zasady oraz będą one respektowane.

Wątki o pakietach służą do dyskusji o samych pakietach, o składzie. Natomiast do dyskusji o ofertach służą dwa wątki: Dla nowych oraz dla obecnych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiązałbym jednak wielkiej wagi z tym pakietem z powodu sportu ponieważ Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra są teraz "kanałami nadawanymi promocyjnie" czyli w przypadku wycofania z oferty kanałów SD - a tak CP planuje zrobić do połowy przyszłego roku- pakiet zostaje bez tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To klapa, innych programów nie potrzebuję ponieważ mam wszystko w dość dużym pakiecie nc+.

Bardzo dobrze że poinformowałeś o tym bo byłbym pewnie tą ofertę za 4,90 I-rok - 19,9 II rok podpisał.

Widocznie muszę popracować nad poprawą odbioru TV Mobilnej tam przynajmniej te programy są gwarantowane.

Śliczne dzięki i pozdrawiam.

 

P.S. Widzę że dobrze znasz temat i potrafisz doradzić @markar , teraz juz wiem co jest grane i jak działa CP.

Dobre piwko masz u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markar » wczoraj, o 21:42

Nie wiązałbym jednak wielkiej wagi z tym pakietem z powodu sportu ponieważ Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra są teraz "kanałami nadawanymi promocyjnie" czyli w przypadku wycofania z oferty kanałów SD - a tak CP planuje zrobić do połowy przyszłego roku- pakiet zostaje bez tych kanałów.[/quote

 

 

Coś kolega chyba ma nieprezycyjne informacje. Wystarczy spojrzeć na strone CP i tam reklamują się jako że eliminacje EURO 2016 dla każdego pakietu (tj od rodzinnego HD)... A potrwają one chyba troche dłużej aniżeli do połowy roku. Poza tym Chyba nie mogą sobie pozwolić na utratę tak dużego audytorium (abonencki rodzinnego czy familijnego to zdecydowana wiekszosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...