Skocz do zawartości

Sport w polskiej TV


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o moim cyklu publikacji "Sport w polskiej TV"? Podoba wam się, macie może jakieś propozycje zmian? Z góry dzięki za każdą wypowiedź ;)

Dla tych, którzy nie są w temacie: na stronie głównej na pomarańczowo wyświetla się "Sport w polskiej TV i data". Cykl ten to wykaz transmisji sportowych, które możemy obejrzeć za pośrednictwem polskich kanałów sportowych lub transmisji, które możemy spotkać na kanałach ogólnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Gość Anonymous

Fajny i bardzo przydatny jest ten cykl, ale wkurza mnie trochę jednostronność autora lukas_k jeśli chodzi o polecane transmisje. Ciągle poleca tylko piłkę i piłkę w nc+ i promuje swoją ulubioną platformę. Nie mówię może o dzisiejszym akurat dniu (choć Puchar Holandii - mecz

półfinałowy: PEC Zwolle - NEC Nijmegen czy też ćwierćfinały turnieju tenisowego w Miami wydają się być ciekawszymi wydarzeniemi niż polecany kolejny, zwyczajny mecz ligowy Realu), ale w weekendy przede wszystkim oprócz kopaniny w nc+ jest masa innego godnego polecenia sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołałeś mnie do tablicy, więc się odniosę:

Polecane wydarzenie to mój czysto subiektywny wybór. Z racji tego, że głównie piłka cieszy się największym zainteresowaniem to też właśnie takie mecze są polecane. Nie moja wina, że najlepszą piłkę ma nc+. Żeby Cię uspokoić: nikt mi za polecanie nie płaci, jeśli uważam, że ciekawsze wydarzenie jest na antenach Polsatu to je wybieram. Powtórzę się jeszcze raz: polecam najciekawsze transmisje z mojego punktu widzenia i nie każdy musi się z tym zgadzać.

 

Wczoraj wybrany został mecz Realu z Sevillą, ponieważ było duże prawdopodobieństwo niespodzianki i meczu rozst[beep]jącego o mistrzostwie. Każdy kto się skusił i wybrał Primera Division raczej nie żałował ;) Poza tym, śmiesznym byłoby, gdybym polecał mecz dwóch średniaków Eredivisie w Pucharze Holandii, skoro na innej stacji bardzo ważny mecz dla układu tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Coś się zaczyna, coś się kiedyś kończy. Nie inaczej jest ze Sportem w polskiej TV, który dzisiaj po raz ostatni ukazał się na głównej stronie satkurier.pl. Co prawda ostatni akapit może sugerować żart na Prima Aprilis, ale chciałem zakończyć ten cykl z humorem ;) Dziękuję za te 4,5 roku codziennego odwiedzania, dziękuję tym, którzy poprawiali moje błędy albo dopisywali braki. Mam nadzieję, że dacie sobie teraz jakoś radę bez rozpiski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak współpracujesz(?) z TakSięGra, które raczej rozpiski dostaje od oficjalnych nadawców i się tu reklamujecie na forum to czemu porzucasz projekt? Wrzucaj na stronę główną rozpiski z tamtego serwisu. Zyskacie reklamodawców, a licznik odwiedzin Satkuriera też będzie bił. Do rozpiski dorzucać komentatorów amatorów z TakSięGraFM i szafa gra. Jedni i drudzy mogą na tym zyskać, no chyba, że statystyki odsłon "Sportu w polskiej TV" nie były satysfakcjonujące. Artur na forum bywa, więc z dogadaniem się z Mr. Orbitą problemu by chyba nie było.

Co prawda ostatni akapit może sugerować żart na Prima Aprilis, ale chciałem zakończyć ten cykl z humorem ;)

Rozpiska na stronie jednak sugeruje żart z baletem, tylko po co pisać na forum, o tym, że to nie jest żart :/ Dziwne metody. A problem z odsłonami jest jednak poważny i sama strona Satkuriera raczej na siebie nie zarbia jakoś szczególnie, a utrzymanie serwera kosztuje.

//Celowo nie edytowałem posta usuwając wpis, aby zwrócić uwagę na problem, z którymi borykają się strony internetowe. Biała lista przy AdBlocku naprawdę pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozpiska świetna. Mam tylko takie pytanie czy jest szansa na rozpiski rownież z DVBT CZ, które można odebrać nawet koło Częstochowy. Niestety, ale "Futbol w TV" nie zawsze pokazuje transmisje z czeskich nadawców. Natomiast wchodzenie na liveonsat jest bezcelowe gdyż prawie wszystko jest tutaj w jednym miejscu. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...