Skocz do zawartości

WIWA HD-50


calculus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dane Techniczne

Zasilanie na wejściu: AC 220-240V, 50/60 Hz, 0.3 A

Zasilanie na wyjściu: 5V DC/1.5 A

Pobór mocy maksymalny: 7.5W

Ciężar: ok. 95 g

Wymiary: 145 x 65 x 17 mm

Naziemny cyfrowy tuner TV: DVB-T H.264 MPEG-4 Full HD, MPEG-2

Odtwarzane formaty video: MKV, H.264/AVC, AVI, XVID, MPEG-4, MPEG-2,

TS, TP, TPR, M2TS, MPEG, MP4, MOV

Napisy: Polskie napisy .TXT (wszystkie formaty)

SRT, SUB, ASS, SSA, SAM

*plik tekstowy musi posidać tą samą nazwę co plik wideo

Odtwarzane formaty audio:

MP3, WMA, WAV, ACC/WMA

*DTS - opcjonalnie (zewnętrzny dekoder po złączu HDMI)

Zdjęcia: JPG, BMP, PNG

Obsługiwane rozdzielczości: 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, AUTO

Złącze USB: USB 2.0, obsługa pamięci flash i dysków twardych

USB FAT32 i NTFS

Złącze HDMI: HDMI (wersja 1.3)

Wyjścia video: SCART, HDMI

 

 

 

Co do odbioru to bez anteny zewnętrznej raczej się nie obejdzie. Nie podałeś zbyt dokładnie lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam dwa tunery Wiwa HD 50 , sprawdzałem obie przelotki L/R/CO na obu tunera i dźwięk działa normanie ,ale zamiast obrazu jest ciemnoszary śnieg stojący w miejscu. Podłączałem czincze te co mają po 3 wtyczki na końcach. Jak podłączałem klasyczne czincze to obrazu w ogóle nie było ,tylko czarny ekran ,a dźwięk działał tylko na jeden kanał .

Czy wy też tak macie w swoich Wiwach HD 50 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Wiwa hd 50 dzisiaj w menu wyszukiwania ręcznego pokazywała dla danego kanału na pasku wyżsżą jakość niż w oknie info po włączeniu stacji nadającej na tym kanale. W oknie info na pasku jakości wchodziły tylko czerwone kropki ,a w menu ręcznego wyszukiwania na pasku jakości wchodziły nawet niebieskie kropki.WTF? Tuner nie ogarnia sygnału ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Nie wiem, gdzie mam na ten temat napisać, więc może tu:

Mianowicie, moja mama ma ten dekoder i antenę siatkową, ale nie mogę "złapać" kanałów z MUX-8. Nie wiem, czy coś z dekoderem, czy wystarczy zmienić antenę? Kierunek Chorągwica 8 km.

Edytowane przez Barti
Poprawiono bardzo niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Odbiór indywidualny
Nie każdy widz w zasięgu MUX 8 będzie mógł odbierać sygnał przy pomocy anten odbiorczych, którymi obecnie dysponuje. Charakterystyka pasma MUX 8 sprawia, że na niektórych terenach objętych zasięgiem, do odbioru sygnału z tego multipleksu potrzebna będzie antena o innej charakterystyce pasmowej, niż wymagana do odbioru sygnału z obecnych multipleksów. Co więcej, z niektórych obiektów sygnał MUX 8 będzie nadawany z inną polaryzacją niż już istniejące multipleksy, a to zasadniczo oznacza konieczność rozbudowania instalacji o dodatkową antenę. Na szczęście, problem ten nie dotyczy całej sieci..."

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siatka to antena obejmująca swoją charakterystyką również VHF. Albo ma wzmacniacz lub symetryzator obejmujący swoim zakresem tylko UHF albo po prostu ma wadliwy wzmacniacz. Najtańszym rozwiązaniem jest wstawienie symetryzatora (ale takiego co obejmuje również VHF)  w miejsce wadliwego wzmacniacza. Nowy wzmacniacz jak już to tylko oryginał (jak wyglądają oryginały można sprawdzić na stronie sklepu producenta Anprel). Podróbka nie będzie działać jak należy, a jak będzie to po roku albo dwóch latach przestanie działać jak należy.Piszę to z własnego doświadczenia. Podróbki potrafią być nawet z napisem Anprel ale różnią się wyglądem od tego na zdjęciach na stronie sklepu producenta Anprel. Mając wzmacniacz w bliskiej odległości od mocnego nadajnika antena  raczej nie powinna patrzeć  prosto na nadajnik tylko w nieco inny kierunek bo patrząc prosto na ten nadajnik sygnał może być przesterowany.

Edytowane przez mihau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...