Skocz do zawartości

Zdjęcie

[K] MTV Hits

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 pitrekgaga

pitrekgaga

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 180 postów
  • Od: 18 cze 2011

Napisano 25 sierpień 2011 - 13:43

Widzę że nikt nie zaczął wątku o MTV Hits to ja go zacznę.

MTV Hits kolejny brytyski kanał MTV wypuszczony na rynek europejski. W Polsce dostępny jest wielu sieciach kablowych m.in. TOYA (w pakietach cyfrowych), INEA itd. oraz za pomocą karty MTV Unlimited.

Strona kanału: http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-hits

W MTV hits można zobaczyć przede wszystkim najnowsze klipy z nurtu pop, dance, rzadziej z rocka, r'n'b czy hip hopu (choć niekiedy się zdarzają). Na kanale tym można i to dość często spotkać przeróżne odliczanki dotyczące najróżniejszych tematów. Podczas tych odliczanek można czasami spotkać teledyski z ostatnich 11 lat.

Podstawowe programy w ramówce to:
"Nothing But Hits" i "Non - Stop Hits" - blok z najnowszymi teledyskami. Nocna wersja "Non - Stop Hits" została skrócona na rzecz nocnych telezakupów.
"The official UK TOP 40" - oficjalna lista 40 najpopularniejszych singli w UK
"The official Chart Update" - oficjalna lista 10 najpopularniejszych singli ściąganych w sieci.
"10 biggest tracks right now" - codzienna lista przebojów
"20 biggest tracks of the week" - tygodniowa lista przebojów
"Triple play" - blok w którym prezntowane są po 3 klipy różnych artystów. Najczęsciej jest to pierwszy klip, najpopularniejszy klip i najnowszy klip.

Warto również wpomnieć o niektórych cyklicznych programach które przynajmniej raz w miesiącu są w ramówce:
"Official TOP 20" - lista 20 hitów danego artysty lub na dany temat
"MTV loves..." - blok w którym prezentowane są klipy danego artysty. Do tej pory było MTV loves... Lady Gaga, Beyonce, Pink, Katy Perry, Rihanna, Sugababes, The Saturdays.
"Vs. TOP 10 lub TOP 20" - Pojedynek gwiazd (np.Lady Gaga vs. Beyonce)
"mtv.co.uk sessions" oraz "spanging new sessions" - występ na żywo w studio przeplatany wywiadem z danym artystą.
"mtv world stage" - (program znany nam z MTV Polska) - fragmenty koncertów zarejestrowanych specjalnie dla MTV
"from the beginning" - blok teledysków danego artysty, najczęściej są to klipy puszczane w kolejności od najstarszego do najnowszego, blok trwa zazwyczaj godzinę dlatego w przypadku artystów w wieloma klipami wybierane są te najlepsze.
"tour day" - relacja z planu jakiegoś teledysku.

Chce tutaj jeszcze wspomnieć że na tym kanale jest bardzo dużo reklam (zazwyczaj po 3-4 klipach) oraz w nocy od 04:00 do 07:00 rano emitowany jest teleshopping.

A teraz wypowiedzcie się na temat tego kanału:
- Czy odpowiada Wam muzyka puszczana w playliście?
- Czy przeszkadzają wam dość częste reklamy?
- Wasz ulubiony program tej stacji?
- Czy chętnie go oglądacie?
- Jakie jest wasze ogólne warażenie dla tego kanału?

#2 jackie :-

jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2712 postów
  • Od: 25 sty 2011
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 25 sierpień 2011 - 13:52

Mnie tam muzyka odpowiada na tym kanale. ;)
Chociaż denerwuje mnie, że MTV Hits stawia też na gwiazdki Disney'a i Nicka. Nie żebym coś do nich miał, ale Justina Biebera nie znoszę. :/
Przydałby się zegar odliczający reklamy jak na VIVA PL. Nie przeszkadzają mi ponieważ wtedy przełączam na inny kanał. :D
Mhm... Chyba Nothing but Hits to mój ulubiony program...
Nie oglądam go codziennie ale nie za długo ponieważ nie mam tego kanału w swoim pokoju. ;)
Ja mam dobre wrażenie na temat tego kanału. Prezentuje dużo klipów których brak w polskich kanałach muzycznych. M.in. w MTV PL, VIVA PL, 4fun.tv czy Eska TV.
Uważam, że powinien zostać stworzony europejski odpowiednik tej stacji (również MTV Dance i MTV2 (powrócić do starej nazwy) )...
Powinni go dołączyć do polskich platform cyfrowych. ;)
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s

#3 pitrekgaga

pitrekgaga

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 180 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:06

Ja nie wiem czy europejski odpowiednik byłby dobry, poza tym wersja UK już od lat funkcjonuje jako wersja europejska.

Mi tam gwiazdki Nick'a i Disneya nie przeszkadzają, uważam to nawet za wielki plus dla tej stacji ponieważ na polskim rynku jest bardzo mało kanałów z tymi piosenkami (czasami 4.fun coś tam puści ale nie zawsze).

#4 Caris

Caris

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 887 postów
  • Od: 24 lip 2010
  • LokalizacjaGołaczewy k. Wolbrom/Kraków

Napisano 12 listopad 2011 - 17:03

Mi się ten kanał bardzo podoba jak i MTV Dance. :)

(づ。◕‿‿◕。)づ

#5 Gość_ania28_*

Gość_ania28_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 20 listopad 2011 - 14:47

Ma takie pytanie - do niedawna była dostępna paczka kanałów MTV na Astrze w ofercie na doładowanie ,obecnie w sklepie Hollex nie ma tej oferty wiem ,że MTV planowała przeprowadzkę na innego satelitę czy ta oferta jest dalej aktualna ?

#6 PanJ26

PanJ26

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 181 postów
  • Od: 28 wrz 2008
  • LokalizacjaZiemia

Napisano 20 listopad 2011 - 15:25

Jak to nie ma :
http://www.hollex.pl.../mtv-unlimited/
TNK
TNK HD

#7 Gość_ania28_*

Gość_ania28_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 20 listopad 2011 - 17:30

Rzeczywiście źle popatrzyłam .Wielki dzięki !

#8 pitrekgaga

pitrekgaga

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 180 postów

Napisano 01 styczeń 2012 - 02:26

Obecnie MTV Hits od kilku godzin nadaje bez oprawy graficznej, tylko same teledyski :D

#9 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2712 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 28 marzec 2012 - 20:10

Od dzisiaj MTV Hits nadaje w 16:9. Możliwe, że jakieś inne brytyjskie MTV też od dzisiaj nadają w panoramie, ale w Polsce nie ma do nich dostępu.
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s

#10 emarti

emarti

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 918 postów
  • Od: 25 gru 2006
  • LokalizacjaNord

Napisano 07 kwiecień 2012 - 08:34

Ja nie wiem czy europejski odpowiednik byłby dobry, poza tym wersja UK już od lat funkcjonuje jako wersja europejska.

Taki "europejski" aż platformy cyfrowe w Polsce rwą się do jego wprowadzenia 8) Podobnie jak MTV Dance... 8)
Kwiecień 2016
Przedłużenie: Extra+, 8xC+, HBO na 6 miesięcy, Filmbox na 1 miesiąc, Multiroom w cenie, VOD C+, nc+ GO za 79,99 + 5 zł za Mediaboxa = 84,99 zł
Cały czas do listopada zwrot z Eurobanku 20 zł za płacenie rachunku z konta. 
Oni dzwonili...

#11 Zxcvbnm

Zxcvbnm

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1522 postów
  • Od: 28 cze 2012
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 24 sierpień 2013 - 04:10

Bardzo słaby ten Hits, on się raczej Kits albo Kids nazywać z powodu muzyki tam prezentowanej... Co to za Hits bez pasm ze starszą muzyką.

Pozdrawiam serdecznie ;)

34057.png

#12 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2712 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 sierpień 2013 - 17:13

Ostatnio w paśmie " !!OMG!! Crazy Transformations " puścili "Baby One More Time" Britney z 1999. Szok. :lol2:

#13 Zxcvbnm

Zxcvbnm

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1522 postów
  • Od: 28 cze 2012
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 24 sierpień 2013 - 17:42

Co to za pasmo. :lol:

Pozdrawiam serdecznie ;)

34057.png

#14 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2712 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 sierpień 2013 - 19:55

Nie wiem czy jednorazowe czy na stałe ale było to coś na zasadzie "Wczoraj i dziś" z VH1 Polska ale z naciskiem na transformacje artysty.
Np. Miley Cyrus w długich, brązowych włosach a potem w krótkiej fryzurce z "irokezem". :lol:

#15 bugmenot

bugmenot

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1683 postów
  • Od: 24 maj 2012

Napisano 30 wrzesień 2013 - 21:28

Jakiś czas temu zauważyłem na mtv.co.uk zmienioną czcionkę w logosach kanałów i właśnie nowe logo pojawiło się na MTV HITS - jest znacznie mniejsze i jakoś nie za bardzo wyrównane względem reszty oprawy, ale to zapewne jakieś testy.

#16 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2712 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 30 wrzesień 2013 - 21:40

Teraz też są te nowe loga. Jest też nowe logo VH1 ale ramówka nadal muzyczna. Ciekawe kiedy wejdą te nowe loga oficjalnie, bo póki co jest własnie tylko to zniekształcone na MTV Hits.

#17 shocco

shocco

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Od: 08 kwi 2012

Napisano 01 październik 2013 - 09:15

I masz odpowiedź - nowe oprawy ekranowe weszły dzisiaj.

34057.png

#18 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2712 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 01 październik 2013 - 15:51

Wstrętna jest ta oprawa. :/
Zniknęły też nazwy płyt z belek. MTV Live HD również na tym ucierpiało. Ciekawi mnie tylko jak teraz VH1 UK wygląda.

#19 ShadowMan

ShadowMan

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Od: 01 lip 2009

Napisano 01 październik 2013 - 18:40

VH1 UK jeszcze się nie zmieniło.
Ta nowa oprawa jest na pewno bardziej czytelna od poprzedniej, plusem jest też mniejsze logo i to, że nie ma tytulu programu i adresu www na ekranie (mniej śmieci na ekranie). Ale jakoś tak brzydko to wszystko wygląda.

#20 IDTH

IDTH

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Od: 02 maj 2012

Napisano 04 październik 2013 - 15:03

Zmiany jakie zapanowały na antenach MTV 1 października nie podobają mi się. Straszna jest ta grafika, wygląda na jakby opracowywano ją w paintcie. :/

Dołączona grafika

Czekam na zmiany na VH-1, które zapowiada już strona mtv.co.uk.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Foty z itizaps.net.