Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zauważyłem, że VH1 Classic i VH1 European są na Astrze niekodowane. Oglądajcie :)

 

A tu ta sama informacja, tylko od wczoraj --> viewtopic.php?f=13&p=589670#p589670 Także wystarczyło poczytać. Dodatkowo odkodowany jest MTV Rocks. Swoją drogą jego też polecam bo świetny kanał coś a'la wzór dla niektórych pasm w RebelTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi oglądać teledyski,które pokazywane są na kodowanym kanale VH1 Classic a nie ma do niego dostępu (tylko w czasie przerw w kodowaniu) to polecam brytyjski kanał FTA"Vintage Tv" z Eurobirda 28.2 E program ten prezętuje taką samą tematykę co VH1-Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odbieram pakiet MTV Unlimited od grudnia zeszłego roku. VH1 Classic oglądam wręcz nałogowo, ale jak już napisali przedmówcy - kanały z 28,5E (zwłaszcza Vintage TV) wcale nie są gorsze (pod względem bazy teledysków Vintage TV jest bardzo podobne). Jedyne, co mnie denerwuje w VH1 Classic, to częste powtórki teledysków i mały wybór artystów europejskich (zwłaszcza z lat 80.) W ogóle prawie nie są puszczane piosenki włoskie czy francuskie, italo disco i euro disco. Moim zdaniem, to wielka szkoda, wciąż brakuje kanału z taką właśnie ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na stronie mtv.tv jest podana ramówka dla VH1 Classic na całe wakacje. W związku z tym od 1 lipca będą ostre cięcia w ramówce i trochę się ona zmieni (podobnie na MTV Europeani VH1 European).

Otóż nie będzie już magazynów: VH1 Vintage, The 80s At 8, 80s vs. 90s, Classic..., So Emotional, Classic Movie Soundtracks czy tematycznych pasm: The 80s Popped/Chilled/Partied/Rocked/Danced/Alternative i The 90s Popped/Chilled/Partied/Rocked/Danced/Alternative. A więc ramówka będzie codziennie taka sama (z wyjątkiem piątków) i będzie się składać z magazynów: All Time Hits, Morning Hits, We Are The 80s, Smells Like The 90s, The Rock Show, Never Mind The Classics i Boogie Wonderland (w piątki od 22:00 do 0:00). Co sądzicie o tych cięciach? Myślicie, że we wrześniu wszystko wróci do normy? Ja nawet nie mam jeszcze tego kanału w ofercie i zanim go będę miał to wprowadzą już te cięcia... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, no ale jak to.. wszystko popsuli. Co prawda narzekałem na brak zmian w Classicu, których praktycznie chyba nigdy nie było (albo co najmniej od 5 lat), ale to co odwalili to jeszcze bardziej wiele nudą w ramówce. Coraz mniej urozmaicenia i te same magazyny, do tego bolesny brak "Classic..." i "VH1 Vintage". Przedłużone pasma z latami 90-tymi na minus, bo ich nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu usunęli własną stronę internetową VH1 i VH1 Classic ?

Jak dla mnie to obecna ramówka VH1 Classic jest lepsza od tej co była w sierpniu 2007. ;)

Dodali nocne pasmo osobne "Never Mind The Classics". Nie było VH1 Vintage czy Morning Hits, ani tego pasma o północy tematycznego The 80s... / The 90s...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...