Skocz do zawartości

Zdjęcie

[K] VH1 Classic Europe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
400 odpowiedzi w tym temacie

#41 jackie :-

jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • Od: 25 sty 2011
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 19 wrzesień 2011 - 21:06

A to kiedyś za czasów dawnego MTV nie było logo ekranowego tylko same klipy z belkami?
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s

#42 Mr.Rakieta

Mr.Rakieta

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • Od: 20 wrz 2011

Napisano 20 wrzesień 2011 - 08:29

dawne teledyski mialy wtopiana belke z napisami dlatego pewnie puszczaja teledyski z dawna belka na vh1 classic , kanal bylby znosny gdyby puszczali tez sporo eurodancu i rapu z lat 90' nie nozna powiedziec ze kanal emituje muzyke do lat 2000 poniewaz wiekszosc gatunkow muzycznych jest tu pomijane generalnie ujmujac na vh1 classic leci stary rock i pop w 90 procentach :roll:

#43 xxzz5

xxzz5

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 280 postów
  • Od: 23 wrz 2010

Napisano 20 wrzesień 2011 - 08:53

na vh1 classic leci stary rock i pop w 90 procentach :roll:

I właśnie dlatego ten kanał jest wg mnie rewelacyjny. ;)

A właśnie, z tego co widzę Piotr, bardzo dobrze orientujesz się w tym co leci na VH1 Classic, dlatego chciałbym wypisać tu trochę interesujących mnie wykonawców i tytułów i może będziesz w stanie napisać czy na coś z tego trafiłeś na VH1 Classic. :)

Creedence Clearwater Revival:
-Proud Mary
-Have Yoe Ever Seen The Rain
-Bad Moon Rising
albo cokolwiek tego zespołu :)

The Hooters:
-500 Miles
-Satelite
-Johnny B
-All You Zombies
-Day By Day
-And We Danced
-Where Do The Children Go

Status Quo:
-Rockin' All Over The World
-Rock'n'Roll
albo cokolwiek

John Fogerty:
-Centerfield
albo cokolwiek

Eddie Money:
cokolwiek

Bob Seger:
-Old Time Rock And Roll
albo cokolwiek

Uriah Heep:
-Lady In Black
albo cokolwiek

Lynyrd Skynyrd:
-Sweet Home Alabama
-Free Bird
albo cokolwiek

Albert Hammond, Smokie, George Thorogood:
cokolwiek

A także czy leci tam czasem stary rock'n'roll nie tylko w stylu Presleya ale także Chucka Berry'ego, Little Richarda czy Jerry Lee Lewisa, albo amerykański folk w stylu Boba Dylana, Joan Baez, Scotta MacKenzie czy Simon & Garfunkel.

Z góry dzięki za odpowiedź. :)

#44 raimundo

raimundo

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 994 postów
  • Od: 09 gru 2006

Napisano 20 wrzesień 2011 - 22:44

Co do Modern Talking - mam, nagrałem bo akurat leciało i zauważyłem, że to coś czego wcześniej nie widziałem. Tak, to " Keep love alive".
Dołączona grafika
najwiekszyzbrodniarz
Laminas1,2m+obrotnica (95E-45W)

#45 sonik79

sonik79

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1475 postów
  • Od: 07 lis 2008
  • Lokalizacjaz pod laski(ego)

Napisano 20 wrzesień 2011 - 23:10

Być może krok ten był celowy, aby widzowie przez chwilę poczuli się, jak za dawnego MTV Europe. ;)

Ja w ogóle się czułem jakbym znów miał MTV sprzed wieeelu lat (jeszcze z analogu za darmochę). Tyle że tam było jeszcze MTV News, spikerzy (Ray Cokes) i syndrom jednej piosenki puszczanej po 10 razy dziennie (można się było wy[beep]ć od Nirvany, REM czy Prodigy nawet jeśli potencjalnie komuś się to mogło spodobać w normalnej dawce ;).
freebox @ nbox BSKA // miraclebox HD-9 // CP HD3000

#46 strowger

strowger

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Od: 15 lip 2008
  • LokalizacjaŚwiebodzin, Lubuskie

Napisano 21 wrzesień 2011 - 18:59

Swoją drogą jakiś rok temu coś im siadło i do tej pory nie naprawili - obok nazwy albumu był zawsze rok wydania, pierwsze litery przy nazwiskach/nazwach/zespołach były pisane z dużej litery. .

Brak daty wydania to chyba jednak celowe działanie. Gdzieś tak w okolicach sierpnia 2010 poszczególne teledyski zgubiły lata i leciały na przemian z tymi po staremu. W końcu "nowe" wyparło stare i tak już zostało. Niestety.

Ehh szkoda że już po promocji ciekawy kanał szkoda że w Polsce jest bodajże tylko w 1 niewielkiej kablówce.

Jest w kilku mniejszych kablówkach. Jak masz telefon w Dialogu, to oni też mają VH1 Classic w pakiecie TV.

#47 kwakii

kwakii

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 883 postów
  • Od: 10 paź 2009
  • LokalizacjaZawiercie

Napisano 21 wrzesień 2011 - 22:06

VH1 Classic jest między innymi w kablówce JAMBOX (na pewno można ją mieć na Śląsku). Problem polega na tym, że kanał dostępny jest w opcji dodatkowej (bodajże "Więcej muzyki"). Cyfra+ teraz dodaje tyle nowości, to może pomyśleliby nad wzbogaceniem swojej oferty muzycznej. Pewnie tak się jednak nie stanie, więc wszystkim polecam kupno pakietu MTV Unlimited na Astrze i oglądanie tego wyjątkowego kanału! Jest, co wspominać...
Jeżeli zaś chodzi o belki z nazwami utworów, to uważam, że lepiej by było, jakby wprowadzili te starsze, które były na MTV (uchwycone na jednym z zapów).

nc+ pełna oferta + multiroom standard hd
mediabox+, wifibox+

Opticum x406p
antena satelitarna TRIAX 100cm na obrotnicy Moteck SG2100(Intelsat 12 45E - Hispasat 30W)

#48 Mr.Rakieta

Mr.Rakieta

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • Od: 20 wrz 2011

Napisano 25 wrzesień 2011 - 15:56

pomysl zanim cos napiszesz przeciez to jest vh1 classic a nie mtv wiec dlaczego by niby mieli by wprowadzic belki z mtv , jedynie gdyby bylo to mtv classic to wtedy to rozumiem belki ze starego mtv jak najbardziej a tak to nie pasuje :/

#49 strowger

strowger

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisano 31 styczeń 2012 - 20:46

Dziś zauważyłem, że VH1 Classic i VH1 European są na Astrze niekodowane. Oglądajcie :)

#50 pl677

pl677

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 161 postów
  • Od: 29 sie 2009

Napisano 31 styczeń 2012 - 20:57

Potwierdzam.Szkoda,że VH1 Classic nie ma w Cyfrowym Polsacie.

#51 Sentence

Sentence

Początkujący Redaktor

• Początkujący Redaktor
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7516 postów
  • Od: 02 paź 2010

Napisano 31 styczeń 2012 - 21:11

Dziś zauważyłem, że VH1 Classic i VH1 European są na Astrze niekodowane.

I niech tak zostanie :brawo:

#52 bartolinos

bartolinos

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3901 postów
  • Od: 16 mar 2009

Napisano 31 styczeń 2012 - 23:24

Dziś zauważyłem, że VH1 Classic i VH1 European są na Astrze niekodowane. Oglądajcie :)

A tu ta sama informacja, tylko od wczoraj --> viewtopic.php?f=13&p=589670#p589670 Także wystarczyło poczytać. Dodatkowo odkodowany jest MTV Rocks. Swoją drogą jego też polecam bo świetny kanał coś a'la wzór dla niektórych pasm w RebelTV.

#PraSempreFenomeno

#53 strowger

strowger

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisano 31 styczeń 2012 - 23:34

Nie czytam tego tematu, a okienko odkryłem przypadkiem - mam opłacony pakiet MTV Unlimited i zwróciłem uwagę na ich emisję FTA gdy zniknął mi symbol $ przy opisie kanału...

#54 robsat

robsat

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 postów
  • Od: 04 lip 2011
  • LokalizacjaPolska (południe)

Napisano 01 luty 2012 - 13:47

Jeśli ktoś lubi oglądać teledyski,które pokazywane są na kodowanym kanale VH1 Classic a nie ma do niego dostępu (tylko w czasie przerw w kodowaniu) to polecam brytyjski kanał FTA"Vintage Tv" z Eurobirda 28.2 E program ten prezętuje taką samą tematykę co VH1-Classic.

#55 danielpes5

danielpes5

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2833 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 06 luty 2012 - 11:22

Podobny profil ma także kanał Bliss z tej samej pozycji satelitarnej.

SMS DIGITAL-Full Pakiet

Vu+ Solo SE v2- DVB-C dual 

Samsung UE49MU6470  4K UHD

#56 kwakii

kwakii

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 883 postów
  • Od: 10 paź 2009
  • LokalizacjaZawiercie

Napisano 21 luty 2012 - 22:40

Odbieram pakiet MTV Unlimited od grudnia zeszłego roku. VH1 Classic oglądam wręcz nałogowo, ale jak już napisali przedmówcy - kanały z 28,5E (zwłaszcza Vintage TV) wcale nie są gorsze (pod względem bazy teledysków Vintage TV jest bardzo podobne). Jedyne, co mnie denerwuje w VH1 Classic, to częste powtórki teledysków i mały wybór artystów europejskich (zwłaszcza z lat 80.) W ogóle prawie nie są puszczane piosenki włoskie czy francuskie, italo disco i euro disco. Moim zdaniem, to wielka szkoda, wciąż brakuje kanału z taką właśnie ofertą.

nc+ pełna oferta + multiroom standard hd
mediabox+, wifibox+

Opticum x406p
antena satelitarna TRIAX 100cm na obrotnicy Moteck SG2100(Intelsat 12 45E - Hispasat 30W)

#57 Misiek.

Misiek.

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPip
  • 1262 postów
  • Od: 27 wrz 2011
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 10 maj 2012 - 18:14

Bardzo lubię ten kanał. Jest dostępny w kablówce ELSAT. http://elsat.pl/tele...cyfrowa_zielony

CP TV: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD z MR, Pakietem VOD i Katalogami Online --> 8m 0 zł / 16m 69,99 zł
Dekodery: HD 6000 i MINI HD 2000 z akcesoriami: DTU 320, WiFi TP-LINK oraz T-HD 210 (TV Mobilna za 1 zł)
SILEMAN sileMAX 60 Mb/s --> 49zł

#58 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 19 czerwiec 2012 - 12:55

Na stronie mtv.tv jest podana ramówka dla VH1 Classic na całe wakacje. W związku z tym od 1 lipca będą ostre cięcia w ramówce i trochę się ona zmieni (podobnie na MTV Europeani VH1 European).
Otóż nie będzie już magazynów: VH1 Vintage, The 80s At 8, 80s vs. 90s, Classic..., So Emotional, Classic Movie Soundtracks czy tematycznych pasm: The 80s Popped/Chilled/Partied/Rocked/Danced/Alternative i The 90s Popped/Chilled/Partied/Rocked/Danced/Alternative. A więc ramówka będzie codziennie taka sama (z wyjątkiem piątków) i będzie się składać z magazynów: All Time Hits, Morning Hits, We Are The 80s, Smells Like The 90s, The Rock Show, Never Mind The Classics i Boogie Wonderland (w piątki od 22:00 do 0:00). Co sądzicie o tych cięciach? Myślicie, że we wrześniu wszystko wróci do normy? Ja nawet nie mam jeszcze tego kanału w ofercie i zanim go będę miał to wprowadzą już te cięcia... :/
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s

#59 raimundo

raimundo

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 994 postów
  • Od: 09 gru 2006

Napisano 19 czerwiec 2012 - 21:10

Ej, no ale jak to.. wszystko popsuli. Co prawda narzekałem na brak zmian w Classicu, których praktycznie chyba nigdy nie było (albo co najmniej od 5 lat), ale to co odwalili to jeszcze bardziej wiele nudą w ramówce. Coraz mniej urozmaicenia i te same magazyny, do tego bolesny brak "Classic..." i "VH1 Vintage". Przedłużone pasma z latami 90-tymi na minus, bo ich nie lubię.
najwiekszyzbrodniarz
Laminas1,2m+obrotnica (95E-45W)

#60 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 czerwiec 2012 - 15:12

A jaka ramówka była 5 lat temu ? ;)