Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też znam tą rosyjską stronę internetową, ale legalna to ona raczej nie jest ;) Ktoś udostępnia sygnał za darmo z NTV Plus, albo z innej platformy, czy kablówki, gdzie nawet te nie rosyjskie kanały muszą mieć te dziwaczne oznaczenia z adnotacją według rosyjskiego prawa. Nikt  kanałów Viacomu legalnie i za darmo jednocześnie nie udostępnia, jedynie za kasę w kablówkach i platformach, albo na legalnych stronach internetowych także za kasę i o jednej z tych stron teraz napiszę: więc, jeśli chodzi o możliwość legalnego oglądania VH1 Classic/przyszłego MTV 80's w Internecie, to można jeszcze wykupić pakiet w WP Pilot. Jest to strona, która ma legalne umowy z nadawcami. Trzeba mieć wykupiony min. pakiet rozszerzony za 34,90, żeby móc oglądać ten kanał. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie:

https://pilot.wp.pl/oferta/

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Thora 0.8W nadaje cała paczka MTV 6 kanałów, ta sama co kiedyś z Astry1, orientuje się ktoś czy da radę odbierać ją z sat, w jakimś prepaid czesko-słowacko-rumuńskim, lub w inny sposób,  jakość na pewno lepsza niż w streamingu, szukałem info i nie znalazłem, a sygnał bardzo mocny w zezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mastanoWłaśnie na tym mi zależy żeby móc oglądać kanał drogą satelitarną.

@djrafik Z tego co zdołałem się zorientować wczoraj to w ramach prepaid można odbierać z pozycji 16E - chorwacka platforma Max TV. Reszta to tylko umowa na abonament. Ktoś może to potwierdzić z użytkwnikôw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo przyjemnie się ogląda lata 80-te i cieszę się, że lecą non stop. Ja liczę, że ktoś nagra, bo chodzi o to, że nie tylko zniknie logo VH1 Classic, ale też powinien zostać wprowadzony format 16:9, nowe belki informujące o Artyście, tytule utworu (a już marzeniem jest rok powstania klipu/piosenki, jak w STARS TV) i po prostu chcemy wiedzieć, jaki klip został wyemitowany ze starą belką i w formacie 4:3...mnie także takie detale ciekawią, jak Aleksandrę :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie duże oczekiwania. Oby nie wyszło jak zawsze ?. Mnie irytuje teraz w stacjach muzycznych to, że na belce nie wpisuje się tytułu krążka, z którego dany track pochodzi (choć tutaj wyjątek na ten moment jeszcze stanowi VH1 Classic Europe i VH1 Europe, które przy niektórych utworach ma podany tytuł albumu). Po prostu idzie się na łatwiznę, a Wy oczekujecie podanie roku wydania singla.

 

P.S.: o godz. 24:00 wskoczyło pasmo Non-Stop 80's Hits!, ale logo i belka VH1 Classic Europe pozostało na ekranie. Pomiędzy klipami poleciał jingiel z logiem MTV 80s?

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad dwudziestu latach nadawania w krajach europejskich, VH1 Classic odszedł do lamusa. Z wersją europejską (którą przez kilka lat produkowano w Polsce) moglibyśmy być wspólnie przez prawie 15 lat. Na pożegnanie: Whitney Houston - The Greatest Love of All [Whitney Houston] i Bruce Springsteen - Born To Run [Born To Run].

 

Biorąc pod uwagę dobór utworów, VH1 Classic Europe pożegnało się z widzami w iście profesjonalnym stylu. Jak na konkretną telewizję muzyczną przystało. Niestety, technicznie stacja była opóźniona o co najmniej 10 lat. Archaiczny format nadawania, przestarzała oprawa graficzna - tłumaczyć to może tylko specyfika emitowanych na tym kanale teledysków. 

 

Niegdyś była to stacja powszechnie lubiana przez widzów, która była lepsza od nadających w Polsce programów muzycznych o tej tematyce. Niestety działalność nadawcy tylko tą sympatię widzów do VH1 Classic Europe osłabiała, aż kanał przestał istnieć.

 

Punktualnie o 6:00 naszego czasu VH1 Classic Europe został zastąpiony MTV 80s INT. Format nadawania - o dziwo ten sam: 4/3. Pierwszy teledysk nowej telewizji: Depeche Mode - Never Let Me Down Again [Music For The Masses].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...