Skocz do zawartości

Zdjęcie

[K] MTV Dance

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

#41 sxd

sxd

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Od: 09 paź 2006
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

Napisano 07 marzec 2008 - 19:03

Wreszcie się doczekałem. Za Base tęsknić nie będę

#42 Karol

Karol

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3972 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaStarachowice

Napisano 08 marzec 2008 - 01:36

Też cieszę się z tego, że MTV Dance pojawiło się w Polsce w miejscu MTV Base. Za to nie wiem czemu ten temat siedzi w tym dziale.

pozdro.
Karol P.

Forum Media2.pl

#43 _MICHAL_

_MICHAL_

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • 4362 postów
  • LokalizacjaPolska - kraj idiotuf

Napisano 08 marzec 2008 - 01:44

A gdzie niby miał by siedzieć??
Może zmienić temat trzeba na MTV Dance za miast MTV Base
Ja natomiast ubolewam bad MTV Base bo był ciekawszy, rzadko się oglądało ale zawsze cos przykuwało wzrok

Edit: Fakt, zapomniałem ze kanał nie nadaje po Polsku
Ale nadaje w Polsce :)
Orange LTE
nc+ GO TV &
nc+ wifi box

#44 Karol

Karol

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • 3972 postów
  • LokalizacjaStarachowice

Napisano 08 marzec 2008 - 02:47

No widzisz, RTR Planeta też nadaje w Polsce. W takim razie zaraz założę temat w tym dziale o tym kanale :lol2:

pozdro.
Karol P.

Forum Media2.pl

#45 RafiX

RafiX

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5532 postów
  • Od: 15 sie 2006
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 08 marzec 2008 - 18:40

Wobec tego zmieniam nazwę wątku i robimy przeskok do działu "Zagraniczne...". 8)
Nie spamuj! W przeciwnym razie podejmę merytoryczne rozważania, gdzie lepiej Ci przywalić?! W głowę, czy w piętę, oraz czy kijem krótkim, czy długim :lol:

#46 karol91

karol91

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2187 postów
  • Od: 06 paź 2007
  • LokalizacjaKraków

Napisano 08 marzec 2008 - 19:24

Dla tych co płaczą za MTV Base polecam Atlantic Birda 1 na 12,5 W - 12696.00 H 6400 3/4 - tam macie niekodowane MTV Base France.

#47 jackie :-

jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • Od: 25 sty 2011
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 22 sierpień 2011 - 14:13

MTV Dance czyli kanał muzyczny skupiający się na muzyce tanecznej i klubowej oraz różnych odmian, nadający z UK. Kanał prezentuje raczej nowości albo hity dekady zerowej, powstałe w ciągu ostatnich kilkunastu lat, choć i klasyki też można tam zobaczyć. Dostępny m.in. w UPC, Vectrze i innych kablówkach w Polsce. Niestety nie ma go w żadnym polskim pakiecie satelitarnym. Moim zdaniem warto byłoby go dołączyć do naszych platform cyfrowych z uwagi na braku kanału o podobnym profilu (Eska TV, Viva Polska to kanały które skupiają się też na innych gatunkach muzycznych) i muzyki której najczęściej nie zobaczymy nigdzie indziej.

Strona kanału: http://www.mtv.co.uk...nnels/mtv-dance

Kogo możemy tam zobaczyć? David Guetta, Example, Benassi Bros, Inna, Calvin Harris, Alexandra Stan, przeróżnych DJ-ów i artystów z gatunków dance-pop (np. Britney Spearsz) oraz wiele, wiele innych.

Ramówka? Podstawowe programy to:
Big Tunes! i Weekend Anthems w którch lecą klipy z ostatnich lat.
TOP 10 Biggest Tracks Right Now czyli najnowsze i najpopularniejsze klipy w danej chwili.
The Dancefloor Chart - czyli codzienna lista przebojów z najgorętszejszymi kawałkami.
Club X - nocne pasmo muzyczne. Obecnie skrócone do minimum na rzecz „Telezakupków" - prawde mówiąc nie wiem jaką muzykę tam prezentują...
Poza tym jest mnóstwo odliczanek: TOP20 tematyczne lub TOP 50 inne tego typu, itd.

Ktoś ogląda ten kanał? Jak go oceniacie? Jest ubogi w ofertę? Brakuje go wam w PL Satelicie?
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s

#48 southpark

southpark

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 165 postów
  • Od: 13 paź 2007
  • LokalizacjaMiędzybórz /k.Oleśnicy

Napisano 22 sierpień 2011 - 14:23

MTV Dance w swojej ofercie ma Platforma Orange :) Kanał bynajmniej mnie nie zachwyca. Jedyne pasma, które oglądam to te związane bardziej z muzyką klubową lat 80, 90.
Orange TV - Comfort+ - UHD88
DVB-T MUX-1/MUX-2/MUX-3 - Kalisz/Mikstat
http://orangetvnews.joi.pl

#49 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 22 sierpień 2011 - 14:36

Właśnie pasma Oldskool Tunes i Club Classix są z muzyką z lat 80' i 90'. Niestety platforma Orange nie oferuje już pakietów M i L tylko pakiety n-ki. A tam nie ma MTV Dance. :D
Multimedia Polska - MaxBox + CANAL+ Platinum HD + HBO HD + Cinemax + multiroom + internet 30 mb/s

#50 pitrekgaga

pitrekgaga

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 180 postów
  • Od: 18 cze 2011

Napisano 23 sierpień 2011 - 23:52

Z uwagi ze ja lubie muzykę elektroniczną dość często ogladam ten kanał. I szczerze powiedziawszy poza tym że są w nim (i to dość często) odliczanki z muzyką przeważnie z lat 90. oraz dekady zerowej (które lubię ) to lecą przeważnie jedne i te same klipy.

Jakie napisał w pierwszym poście że The dancefloor Chart to codzienna lista przebojów, otóż po części się z tym nie zgodzę bo w każdą niedzielę jest premiera tej listy a później przez cały tydzień leci tylko powtórka. Bardziej dzienną listą jest The 10 biggest track right now bo tam codziennie jest inny układ na liście.

A paśmie Club X przed telezakupami leciał mix teledysków z dziennej playlisty, troche starszych klipów i przede wszystkim remixy utworów ze standartowej playlisty. Obecnie po wprowadzeniu telezakupów leci to samo co w zwykłej playliście (choć czasami zdarzy się jakaś "perełka")

Ogólnie kanał nie jest zły ale bardzo drażniące są na nim częste (zazwyczaj puszczą 3-4 klipy i reklama) i długie reklamy (każdy blok trwa ok.5 minut).

#51 jearomir14

jearomir14

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • 25 postów
  • Od: 27 lip 2011

Napisano 24 sierpień 2011 - 08:16

kanal poza wspomnianymi weekendami z muzyka lat 90' nie ma nic wiecej do zaoferowania dla odbiorcy nieomieszkam tez dodac ze zaczeli na wszystkich kanalach tematycznych MTV nadawac telezakupy pozno w nocy chyba cos przez 3 godziny z rzedu codziennie coz kanaly MTV ida na dno z dnia na dzien typowa zapchaj dziura :(

#52 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 sierpień 2011 - 16:40

@pitrekgaga - No niewiedziałem, że leci powtórka codziennie. Dzięki, że mnie poprawiłeś. ;)

Co do Club X - ja myślałem, że to dzienna playlista, klasyki + muzyka taka jak w Chill Out na VH1. ;D
Ja osobićie lubię bardzo program AM Rush, Big Tunes! i Weekend Anthems - również ich wakacyjne odsłony. :D
ja nie lubię The 10 Biggest tracks right now...

#53 pitrekgaga

pitrekgaga

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 180 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 02:37

@jackie ale w The 10 biggest tracks right now lecą najnowsze teledyski które również są w AM Rush, Big Tunes! czy Weekend Anthems tylko poukładane w listę 10 hitów dlatego nie rozumiem czego ty tutaj nie lubisz.

Tak na marginesie to The Danefloor Chart leci w każdą niedzielę o 20:00 a powtórki są w tygodniu o 14:00 (teraz w związku z letnią ramówką nie zawsze) i w soboty o 13:00.

I jeszcze do podstawowych programów dopisałbym Future Hits! w którym prezentowane są tylko i wyłącznie najnowsze (te naprawdę najnowsze) teledyski i bardzo często można tam spotkać premiery klipów, a w zasadzie wydaje mi się że po to zostało stworzone te pasmo.

#54 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 25 sierpień 2011 - 11:17

A ja myślałem, że w Future Hits! lecą kawałki historyczne (2000-2010).
@pitrekgaga - Nie lubię tego programu bo nie mogę w nim zagłosować na piosnenkę. :D

W MTV Dance denerwuje mnie, że nie ma nowości takich jak:
Alexandra Stan - Get Back (ASAP),
Inna - Club Rocker. itp.

Chyba dla tego, że zostały wydane na rynek europejski a nie brytyjski... Denerwują mnie też te brytyjskie (najczęśćiej skrócone) wersję klipów.
A wypowiedział by się ktoś na temat nocnych telezakupów? ;)

#55 pitrekgaga

pitrekgaga

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 180 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 13:57

Co do brytyjskich wersji klipów rzeczywiście są zawsze krótsze od oryginalnych i jest to denerwujące ale jak idzie zauważyć w UK rządzą inne prawa rynku niż u nas.

A co do Alexandry Stan - Get beacj (ASAP) to na pewno się niebawem pojawi bo "Mr.SaxoBeat" u nich został wydany półtorej miesiąca później niż u nas, a mniej więcej już tyle jest od premiery Get Back.

A co do Inny to "club rocker" też będzie bo Inna trochę później została zauważona w UK i tam na przemian wydawane są "stare" single (te z pierwszej płyty Hot) z tymi "nowymi" z drugiej płyty bo tam te dwie płyty są wydane w jedną. Obbecnie najnowszym singlem jest "Love", który u nas leciał już w podajże w 2009 roku.

A co do nocnych telezakupów to co się wypowiadać? Reklamy jak reklamy, coś podobnego do naszego mango tylko w ich wersji. Ciekawostką moze być fakt że raz widziałem jak podczas telezakupów Katy Perry reklamowała jakiś korektor do twarzy (czy jak się to tam nazywa).

Jackie jak masz jakieś jeszcze pytania to napisz, chętnie na nie odpowiem :D

#56 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:46

;)

Interesuje mnie dlaczego żadna platforma sat nie jest zainteresowana tym kanałem...

I program Club X bardzo mnie ciekawi...

#57 pitrekgaga

pitrekgaga

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 180 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:50

Jak chcesz wiedzieć dlaczego żadna platforma sat nie jest tym kanałem zainteresowana to zapytaj się ich :D

A program Club X był o wiele bardziej ciekawy przed skróceniem go na rzecz telezakupów, ale nadal można czasami usłyszeć w nim remixy utworów :)

#58 Krajek86

Krajek86

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 9 postów
  • Od: 25 sie 2011

Napisano 25 sierpień 2011 - 15:12

W MTV Dance denerwuje mnie, że nie ma nowości takich jak:
Alexandra Stan - Get Back (ASAP),
Inna - Club Rocker. itp.

jak najmniej rumuńskiego disco !
przecież to strasznie obniża poziom muzyki :?

co do Future Hits to jak sama nazwa wskazuje nie są to piosenki 'historyczne' :lol2:
Cyfra+ Canal+Optimum; dekoder Pace PVR
Cyfrowy Polsat Familijny HD; dekoder CP Familijny

#59 jackie :-

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2717 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 25 sierpień 2011 - 15:21

tak mi koledzy powiedzieli. ;P
Obniża? Pff. Te piosenki biją inne na top-listach. I co z tego, że piosenkarki pochodzą z Rumunii jak mają głos i potrafią śpiewać? ;)

#60 Krajek86

Krajek86

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 9 postów
  • Od: 25 sie 2011

Napisano 25 sierpień 2011 - 15:56

rumuńskie disco to rodzaj muzyki bardzo łatwo rozpoznawalny. praktycznie po pierwszych dźwiękach już można rozpoznać. to tak jak z naszym disco polo. gdyby disco polo zaczęłi grać w zagranicznych stacjach tak samo byłbym przeciwny temu jak i rumuńskiemu disco.
Wszystkie piosenki brzmią tak samo i są do obrzydzenia są w kółko wałkowane przez polskie media. w UK Alexandra Stan i Inna może i są jakąś nowością, ale żeby brakowało Ci ich? nie rozumiem tego... przecież 99% stacjacji radiowych i wszystkie tv muzyczne w Polsce wałkują te 'hity' jak tylko mogą.
Cyfra+ Canal+Optimum; dekoder Pace PVR
Cyfrowy Polsat Familijny HD; dekoder CP Familijny