Skocz do zawartości

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Częściowo istnieje, tj. ja mam fajne statystyki dla siebie, żeby móc łatwiej nadawać rangi :P (tak bym musiał ręcznie liczyć). Dalszy ciąg zmian musimy wstrzymać na okreś po SAT Krak 2011, bo chwilowo całe moce przerobowe mamy skierowane na SAT Krak - ale pamiętamy o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozliczamy kolejny miesiąc ;)

 

Piotrekk: 59 (56 + 2 wykorzystane częściowo + 1 w poczekalni - muszę go przytrzymać do jutra, bo zgłosimy od razu do odpowiednich osób ;) ranga zachowana i w pełni zasłużona :D gratulacje :D )

lukas_k: 50 (i ranga bez zmian :D gratulacje :D )

lpm11: 8 (niby jest od 10, ale dobrze rokuje - nadaję rangę i gratuluję :D )

 

Wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie projektu :D

 

PS: Sorry za poślizg, tylko lukas_k wiedział, bo akurat gadaliśmy na PW - byłem nieobecny kilka dni (miałem być od jutra, ale udało się wskoczyć na net i widzę, że dobrze zrobiłem, bo tu dzisiaj takie grube newsy lecą, że ho ho ho :P )

 

PS2: Z tymi % i + powinno śmigać, zapomniałem wspomnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita

 

Chciałbym bardzo podziękować za wkład pracy włożony w moje dalekie od doskonałości artykuły :)

Zawsze byłem kiepski w pisaniu czegokolwiek (głównie styl), ale dzięki całemu pomysłowi "publisher" zrozumiałem że to tylko kwestia ćwiczeń.

Mój pierwszy artykuł był w bardzo dużej części poprawiony, ostatni do tej pory prawie niezmieniony. Wydaje mi się że idzie mi coraz lepiej.

Moim skromnym zdaniem znacznie lepiej nadawałbym się do testów sprzętu, jestem bardzo drobiazgowy - ale obecnie nie ma takiej możliwości.

 

Najbardziej mnie ucieszyło, że ktoś docenił mój wysiłek.

 

Dziś chciałem napisać o pozycji 3E (rano już sprawdzałem odbiór w Krakowie), ale zostałem wyprzedzony. Z typowo polskich pozycji - jestem notorycznie wyprzedzany przez kolegę Piotrekk, więc już nawet nie próbuję :) Obrotnicę mam od półtora roku więc czasy zachwytu całą orbitą mam już dawno za sobą. Próbowałem więcej pisać o piractwie, ale niektóre tego typu informacje ciężko sprawdzić. Zatem będę jak najbardziej pisał jeżeli przyjdzie mi do głowy coś ciekawego, co nie wchodzi w wymienione kategorie. Może jakiś cykl poradników dla początkujących?

Generalnie problemem większym od tych wszystkich wymienionych jest ograniczona ilość czasu. Więc niestety (albo stety, zależy dla kogo :D).. prawdopodobnie nie dam rady utrzymać rangi. Dzięki jeszcze raz za docenienie!

Tymczasem lecę się porządnie napić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrekk to już nawet nas wyprzedza :lol2: Anita siada coś napisać, wchodzi w Publishera, a tu Piotrekk już napisał :brawo:

 

Oczywiście nie ma co na siłę pisać - jak coś ciekawego akurat przyjdzie ;) Ranga jest miłym dodatkiem, ale każda jedna ciekawa informacja/tekst wstawiony przez każdego z Was wzbudza mój szacunek, bo też to robię i wiem, że zebranie informacji i jej napisanie wymaga sporo wysiłku, to nie jest przysłowiowa bułka z masłem ;)

 

Na PW pyknę Ci ciekawostkę zaraz, tj. czym szczególnie zapunktowałeś, nie mogę tego napisać na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Robi się ciekawie. Rozumiem, że artykuł o TVN Style HD trzymacie tak jak to miało miejsce z C+ Gol HD? Jeszcze przypomnę o liczbie opublikowanych artykułów - obecnie wyświetla się 34, a powinno być 35 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - to poleci jeszcze jako zgłoszenie, a z liczbą to masz chyba jeszcze lepiej, bo w notatkach za listopad ja mam u Ciebie +3 wpisane, czyli 37 ;) Przypuszczalnie wcześniej coś zostało wykorzystane fragmentarycznie (najwyżej jeśli masz na myśli poza tym - kwestię przejścia październik/listopad - to dopiszę sobie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...