Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@pavl6 podzielając zdanie, ze ten przepis w tym momencie jest martwy, to właśnie temu miała służyć nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji, jednak prezydent ją zawetował i w związku z tym obowiązują dotychczasowe przepisy. W oparciu o nie koncesje dostalo TTV przeciwko czemu nie protestowaleś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz2006 napisał:

Czy wiadomo coś o igrzyskach olimpijskich na antenie TVN lub innego kanału naziemnego TVN grupa Discovery?

 

Godzinę temu, tyrla napisał:

Wątpię skoro TVP wykupiło licencje na otwarte kanały.

 

Na liście konkursów skoków w tym sezonie na stronach TVN24 oznaczyli gwiazdką zawody które są transmitowane przez otwarty TVN. Wśród nich są igrzyska olimpijskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tasiemców za przeproszenie typu "Kto was tak urządził?" nie będzie?

To też wyjaśnia dlaczego TVP 2 igrzysk nie pokaże tą trzecią anteną naziemną będzie TVN zamiast TVP 2.

Może ktoś podlinkować do tej rozpiski?

EDIT Znalazłem link 👉https://eurosport.tvn24.pl/skoki-narciarskie,408/skoki-narciarskie-terminarz-2021-22-kalendarz-ps-w-skokach-narciarskich-kiedy-zawody,1080196.html

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Polsat to umiał poświęć dwie anteny naziemne Polsatu i Super Polsatu do transmisji siatkówki meczu półfinałowego MŚ.

Jest jeszcze TTV i TVN 7 które są dostępne w paśmie UHF.

Rozumiem że TVN kieruję się taktyką jeśli nie na 500 tyś  widzów to nie dajemy sportu.

 

Polska-Węgry na TVP1 rok temu oglądało 2,5 miliona widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @dvbtowiec. Programy w SD z naziemnej są dobrej jakości. Ja jeszcze pamiętam gdy te same programy nadawano w SD na satelicie i tam to był dopiero dramat.

Wiadomo, że im większy ekran tym bardziej będzie widać niedoskonałości. Np. tv 32 cale daje akceptowalną jakość (większość takich ekranów mam na myśli, gdyż na niektórych widziałem fatalny obraz na SD).

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dvbtowiec napisał:

Nie wiem o czym piszecie. Każdy kanał SD w przekazie naziemnym ma taką samą wysoką jak na SD przepływność. Są to kanały SD, zatem ich jakość jak na dzisiejsze standardy jest niezadawalająca, jednak mimo wszystko jest to dobra jakość SD.

 

Metro ma wyjątkolwo niska jakość. Widzą to moje oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływowość na pewno taką samą. Teoretycznie jakość powinna być na jednolitym poziomie. Jeśli jednak ileś osób gołym okiem widzi, że jest wyraźna różnica, to z czegoś to musi wynikać. Może do Metro dali gorszy/starszy sprzęt nadawczy? Nie chcę spekulować, bo nie wiem, ale jeżeli przy takiej samej przepływowości jest istotna różnica w jakości, to pierwsze, co mi przychodzi, to różnice sprzętowe. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...