Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Porównując VIVĘ i VH1, to częściej wybieram VIVĘ. VH1 się całkowicie 'zlondynizował' i mimo tego, że co jakiś czas grają stare numery, to VIVA z lepszym dźwiękiem i nowszymi teledyskami jest dla mnie, zwyczajnie, lepszym wyborem. VH1 jest już mi potrzebny tylko do Guess The Year, We Love The: 00s i weekendowych odliczanek.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Oglądam VH1 i nie mogę się nadziwić jak taka duża firma może dawać taką słabą jakość obrazu - przecież jest gorsza niż na aplikacji Youtube w telewizorze.. Z czym to ma konkurować? Chyba, że już zdecydowano że to zamykają i chcą jak najdłużej wypuszczać reklamy. VH1 to ogromny, bardzo zmarnowany potencjał. Aż szkoda jak się na to patrzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest rzeczywiście słaba, ale co do zawartości - ostatnio czytałem na forum brytyjskim, jakie to europejskie VH1 i VH1 Classics jest fajne, a nie to co u nich... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wkrótce nie będzie co już liftingować. :-) Viacom będzie robić wkrótce porządki w swoim portfolio w Polsce.

 

W kontekście zmiany VIVY w MTV Music liczyłbym na pełne ujednolicenie marek i powrót MTV Classic. W końcu jest to marka obecna w wielu krajach, w przeciwieństwie do sytuacji sprzed 2005 roku. Nie obraziłbym się nawet, gdyby dali jakieś klasyczne programy z MTV typu Beavis i Butthead, byle w niewielkich ilościach. Obecną formułę VH1 aż szkoda utrzymywać.

 

Nie bardzo wiem co innego mogliby z tym kanałem zrobić, jakiś Spike, CC Extra czy jakiś drugi Nickelodeon? Trochę słabo (może poza Spike).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

U[beep]liwych kresek już nie ma, ale o dziwo mało entuzjastycznie przyjęli to forumowicze. :D Chociaż tyle lat już VH1 nadaje i nie wyróżnia się w ogóle.

Może dlatego, że mało kto ten kanał ogląda, bo jest nudny jak flaki z olejem...

Mnie też podoba się to, że nasze kanały Viacomu nie przycinają już klipów w 4:3. Tyle że jest ich (ogólnie starszych wideo) na tych kanałach jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...