Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ciekawe jakie będą playlisty w tych pasmach zaczerpniętych z VH1 Europe. Bo jeżeli w "VH1 Chill" będą puszczać przykładowo "Królową łez" to bardzo słabo.

 

Nie wiem jak jest na VH1 Europe, ale patrząc na MTV Rocks/Dance itd w wersjach europejskich to niezależnie od nazwy pasma i tak przez 90% czasu leci to samo, więc i tam jest taka szansa ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia, bo w CP, nc+, czy UPC kanał występuje jako VH1 (nie VH1 Polska, nie VH1 European), więc tak czy siak, jakby podmieli feed i dali polskie reklamy mało kto by się zorientował, a nawet jeśli to i tak nie byłoby możliwości do bezkarnego rozwiązania umowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy na VH1 Europe były bloki/miejsca na reklamy. Dzisiaj VH1 Europe nie ma takich bloków i gra muzykę praktycznie bez przerwy. Taki jest wymóg rosyjskiego prawa, że kanał kodowany/ płatny nie może mieć reklam. Nie wiem więc jakby to rozwiązano, ucinaliby klipy i reklamy wklejali? Ja stawiam na feed 100% europejski bez reklam. Tylko powinna wyjść jakaś informacja z ich strony, która poinformowałaby widzów o zmianach od 1 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwa jest wersja z podmianą feedów (ale wtedy należy ogłosić że zamykamy kanał i wstawiamy feed europejski) bo samo ujednolicenie ramówek jest trochę bez sensu. W wersji paneuropejskiej są tematyczne pasma, do których należy ułożyć odpowiednią playlistę, a jak wiemy Viacom nie przepada za przemęczaniem się i wali wszystko jak popadnie. Vide przed zmianą oprawy w "Wczoraj i dziś" artyści sie rozjeżdżali, a w Cover Power... nie było coverów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiem ale... możemy pogdybać :) podmianka całości na wersję europejską co oznacza? Ano to, że brak jest polskich numerów i nie ma miejsca na polskie reklamy. Można jest powstawiać ale przenieść się tego 1 do 1 nie da, jak sobie wyobrażacie np jakąś odliczankę? Tam nie ma reklam i jest np 15 miejsc w godzinę a u nas jak wstawić reklamy to nie ma jak zmieścić wszystkich miejsc w godzinie :) Może ujednolicenie ramówki ma polegać jednak na tym, że będzie to programowane oddzielnie tylko pod nazwy pasm z wersji europejskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ujednolicenie ramówki ma polegać jednak na tym, że będzie to programowane oddzielnie tylko pod nazwy pasm z wersji europejskiej.

I według wiadomości MTV na Facebooku tak będzie :) W końcu jeśli nie planują zmiany profilu muzycznego VIVY POLAND, to polskie utwory pop z polskimi reklamami gdzieś muszą nadawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sposób wymagałby całodobowego siedzenia nad tym kanałem, ręcznego wpuszczania reklam - tzn. "na wyczucie" i związanej z tym pewnej synchronizacji, jak to jest przy prawdziwych transmisjach na żywo. Myślę, że podobnie by było, gdyby rzeczywiście zastąpiono VH1 POLAND europejskim VH1 ale z naszymi reklamami. A nikomu przecież nie chce się 24/7 pilnować czy właśnie teraz mamy wpuścić reklamy.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...