Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung jak w opisie ma funkcje Timer....do 10 zaprogramowan....

 

Mozna programowac z poziomu EPG (nie zawsze jest), albo recznie.

 

Ja wiem, ze to dzial o DSB 717stce, tylko odpowiedzialem na posta Moderatora....Żaden z dotychczasowych sprzedawanych dekoderów CP nie posiada programatora....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale musisz nadal kręcić anteną, bo najwyraźniej nie jest poprawnie ustawiona. Ustawienie anteny satelitarnej wymaga sporej precyzji, bo już kilka milimetrów zaowocuje brakiem sygnału.

 

Rzuć okiem tu: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=603&start=0 - jest tam nieco o ustawianiu anteny sat ;)

 

Powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie podlaczalem porzez ten kabel ktory byl z dekoderam a przez SCART'a (z pozlacanymi wtykami) ktory kupilem rok temu, fakt wydalem 20 zł na kabel ale obraz mam idealny zadnych pasów. Dodam ze prawie wszystkie urządzenia podlaczone mam przez wyzej wymieniony kabel:

Dekoder -> DVD Recorder -> TV

 

magnetowid mam podlaczony z dekoderem przez zwylky SCART gdyz uzywam go sporadycznie:

Dekoder -> Magnetowid

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w Waszych 717 zdarzają się "zacięcia" (co kilka, kilkanaście minut) obrazu i dźwięku, lub samego obrazu na Eurosportach? Na innych programach podobnego zjawiska nie stwierdziłem (wydaje mi się, że czytałem o podobnych problemach na tym forum, ale teraz nie mogę znaleźć tych postów).

--

LeHardi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikolo a nie zamroziłeś sobie sam obrazu przyciskiem freeze.

Wczoraj zakupiłem sobie podwójny konwerter (na astrę) i po uruchomieniu go i instalacji programów, dekoder nie wynalazł mi wszystkich, głównie chodzi mi o polskie kanały. Dopiero ręcznie dodałem je (dobrze że mam dostęp do internetu). Nie wiem, czy to normalne, ale dekoder (a może soft) ten pozostawia wiele do życzenia. A instrukcja jest do bani, różne sprzęty mam, ale jak była dołączona do nich instrukcja, to nie było problemu, a tu to chyba pod instalatorów napisana (aby mogli sobie kabzę nabijać).

Często wykorzystuję go jako radio i wyłączam głośniki, a dekoder zostaje włączony i potrafi się przywiesić, tak że pozostaje go odłączyć od zasilania.

Przywieszanie na Eurosporcie nie jest zewnętrzną przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...