Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już zacząłem delikatnie anteną kręcić, bo pomyślałem w pierwszej kolejności, że przy silnym wietrze minimalnie ją odchyliło od normy mimo, iż parametry odbioru były ok. Jednak nic to nie dawało, a wszędzie indziej odbiór ok. No i wtedy pomyślałem, że to chyba problem leży u nadawcy, co potwierdzałby nieskaczący BER (ciągłe 0) oraz stabilny sygnał w momencie występowania zakłóceń. Teraz widzę, że wasze wpisy to potwierdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie powtarza co kilka miesiecy i trwa nawet kilka dni. Obawiałem sie to coś u mnie (wina konwertera lub przewodu) bo na 2 tunerach tak miałem. Teraz mysle że to jakies urzadzenie emisyjne się przytyka , i potrzebuje resetu.

Edytowane przez ppm
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.07.2022 o 22:11, Jarko9292 napisał:

Polonia 1 i Tele5 w HD w IPTV Orange. Dziś zauważyłem. Nie wiem od kiedy, podejrzewam że najdalej od kilku dni ;)

A na satelicie kiedy? Chociaż Tele 5 (20 lat rozrywki i i ten jingiel reklamowy z wersją logotypu z dopiskiem HD - to do czegoś powinno zobowiązywać <_< )

 

Pani Ewo ... .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem i ... tylko króciutki fragmencik najbardziej mnie i być może was interesujący:

 

"Kanał tele5 jest dostępny w wersji hd i w wersji sd wersja sd którą pan posiada niedługo zostanie usunięta i zastąpiona kanałem tele5HD

 

Dobrze rozumiem, iż Tele 5 w wersji HD za moment pojawi się w satelitarnym przekazie platform cyfrowych?

 

Tak dokładnie"

 

No to czekam. Mam tylko nadzieję, iż nie zastanie mnie 2025 rok. W końcu ma to nastąpić "niedługo".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 sierpnia o 13:00 w Tele 5 nowy program pt. „Bitwa Tiktokerów"

Jak wspomina Press w tym programie tiktokerzy Agbe i Bryszard przybliżą widzom świat influencerów. W każdym odcinku znajdą się wybrane filmiki z serwisu TikTok oraz rozmowy z tiktokerami, którzy mają wielomilionowe zasięgi. Ponadto goście programu będą brali udział w konkurencjach z użyciem wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: https://press.pl/tresc/71922,tele-5-pokaze-program-z-udzialem-influencerow-z-tiktoka

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2022 o 17:07, Darek z Ozimka napisał:

Obstawiam, że w/w program "wyleci" po kilku odcinkach.

Pożyjemy, zobaczymy. Na razie od pani Ewy dostałem premierowo czołówkę tego programu:

W zapowiedzi ten program nawet nieźle wygląda więc czekam na finalny efekt. Czołówka mogłaby być lepsza ale lepszy rydz niż nic. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.07.2022 o 16:31, pasjonat napisał:

To kiedy tele 5 w jakości HD i dźwiękiem lepszym? Za kilka lat mam w planach zakup konwertera do odbioru darmowych kanałów na FTA-SAT. 

 

W dniu 26.07.2022 o 17:16, pablo21 napisał:

Taaa! Na bank doczekasz się przy obecnym inwestorze tych stacji. Prawie nie możliwe! :-)

No to jak to jest skoro po ostatniej wymianie e-mail'i z przedstawicielem Polcast Television dowiedziałem się, iż:

 

"Zachęcamy wziąć abonament w polsat box gdzie stopniowo włączamy wersję HD na kanałach polcast television (...) obecne kanały HD w polsat box: Novela HD, Tele 5 HD, Polonia 1 HD TEST, Waterplanet HD TEST."

 

To w Polsacie są w/w kanały w HD? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...