Skocz do zawartości

Korean Central TV


wizjaplus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie ma streamingu północnokoreańskiego kanału Korean Central TV. Na pocieszenie - dwa kanały nadające z południowokoreańskiej wyspy Jeju (pol. Czedżu): :wink:

 

KCTV Korea Cable TV

Channel 4: mms://media2.kctvjeju.com/live4

Channel 5: mms://media2.kctvjeju.com/live5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Podglądam sobie codziennie tę stację w pracy. Nadają od 8 do 16:10 naszego czasu. W weekend startują chyba o 2 naszego czasu.

Jest gdzieś ramówka tego kanału? Bo interesuję mnie czy oni puszczają sport jakiś, bo bym sobie obejrzał jakąś ligę północnokoreańską.

Codziennie są programy sportowe. W tym tygodniu widziałem siatkówkę. Można było podziwiać Koreanki (tak, tak... One oraz Chinki są naprawdę ładne).

Pewnie mało kto wie, ale KRT nadaje jeszcze dwie stacje. Emitują swoje audycje tylko w soboty i niedziele.

 

Dodano później:

Jeśli ktoś myśli, że ta stacje przypomina TVP z czasów PRL, grubo się myli. KCTV to totalna egzotyka. Praktycznie każda pozycja niefilmowa ma w sobie coś z życia prezydenta tego kraju lub jego syna (Kim Dzong Ila) bądź wnuka (Kim Dzong Una).

Ogólnie polecam. Choćby z ciekawości. Jak wspomniałem, stacja startuje o 8:00 naszego czasu. Jednak od 7:30 leci plansza kontrolna z całkiem przyjemną muzyką. I rzecz najważniejsza - nie ma reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto jak wygląda ramówka Centralnej Telewizji Północnokoreańskiej w dniach od poniedziałku do soboty:

 

10:00 Hymn KRLD

10:02 Pieśni Generałów Kim Ir Sena i Kim Dzong Ila

10:06 Program dnia

10:09 Dziennik telewizyjny

10:20 Przegląd prasy centralnej

10:30 Program dla dzieci, Aktywności kochanego Wodza Kim Dzong Ila, filmy dokumentalne, Magazyny

13:00 Dziennik telewizyjny, Pogoda, Myśli Towarzysza Kim Dzong Ila, Magazyn sportowy, Filmy fabularne

15:30 Ostatni dziennik, Program na dzień następny, Pożegnanie

 

Program telewizyjny z ramówką telewizji północnokoreańskiej znalazłem na stronie internetowej krld.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...