Skocz do zawartości

Telewizja Kablowa DIPOL - Białystok; Czarna Białostocka


Rekomendowane odpowiedzi

Na obydwóch nowych kanałach PSN i TV6 brak EPG, w dodatku od rana brak (awaria) obydwóch kanałów SK (SportKlub i SportKlub+)

 

Dziś rano wysłałem e-mail do TVK DIPOL z pytanie o EPG do PSN i TV6, oraz w sprawie SK i SK+ jak również zapytałem o TVN 7 HD i TTV, oto jaką odpowiedź otrzymałem:

 

"Odnośnie programów TV6 oraz Polsat Sport News, są to nowe programy w naszej sieci i nie posiadamy jeszcze EPG do nich. Wystąpiliśmy już o udostępnienie treści EPG, którą otrzymamy w najbliższym czasie i niezwłocznie uruchomimy w sieci. Programy sportowe Sportklub i Sportklub+ z uwagi na awarię mogą być niedostępne nawet do końca tygodnia. W sprawie programów TTV oraz TVN 7HD prowadzimy negocjacje z nadawcą, mające na celu uruchomienie tych programów w naszej sieci."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

KONIEC Czwórki z satelity, punktualnie o północy sygnał z sat został wyłączony ; JEST JUŻ DOSTĘPNY TVP1 HD i TVP 2 HD ciekawostka, brak jest "kodowania" czyli oba kanały są dostępne dla wszystkich, zobaczymy czym jeszcze zaskoczą nas 1 czerwca, oby coś się pojawiło :>

 

Zmiany dokonano również nie tylko na Platformie Cyfrowej "N" od dziś dostępna jest wersja kanałów Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oto odpowiedź TVK DIPOL w sprawie nowych kanałów, kanałów SPPORTKLUB i SPORTKLUB+ nie będzie:

 

Umowy na w/w kanały zostały wypowiedziane, nowe kanały zostaną wprowadzone po podpisaniu umów licencyjnych i zarejestrowaniu w KRRiT.

Kolejne kanały w wersji HD z paczki TVN zostaną wprowadzone pod koniec września 2012.

Na dzień dzisiejszych innych konkretów nie jesteśmy w stanie podać.

Kanały AXN są powiązane ofertowo z HBO, czyli nie można wykupić licencji na ich retransmisję bez tego programu. I to jest stanowisko HBO a nie nasze.

Polsat HD nie jest oferowany do kablówek, prawdopodobnie ma napędzać sprzedaż platformy Polsat Cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytałem TVK DIPOL o kanały tj. SPOTRKLUB i SPORTKLUB+, dlaczego ich nie ma, oraz Cwórka radio z wizją co w zamian czy pojawi się np. TV Disco, pytałem również o pozostałą ofertę kanałów TVN w HD TTV, Polsat HD, Polsat News, Polsat JimJam i Polsat Sport Extra HD, o pakiet HBO czy jest możliwość że się pojawią, i kanały AXN taką dostałem odpowiedź na e-mail'a takie jest stanowisko TVK DIPOL w sprawie nowych kanałów, skoro nie będzie SK i SK+ to jestem ciekaw jakie nowe "sportowe" kanały się pojawią w zamian, po zarejestrowaniu w KRRiT. Poczekamy zobaczymy, czy pod koniec września pojawią się kanały w wersji HD z pod szyldu TVN. Myślę, że jakby Vectra wprowadziła POLSAT HD w październiku to może i u nas się "kiedyś" pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Prawdopodobnie Polsat Sport Extra HD został dodany do pakietu 4, nie zdziwię się jak kolejne "nowe" programy zostaną również "wrzucone" do 4 pakietu, chcą tym sposobem uatrakcyjnić pakiet, jednak niech nie zapomną że cena jest zbyt wysoka nikt za 4 pakiet takiego abonamentu płacić nie będzie no chyba, że go na to stać, pamiętajmy jednak jak zniknie nPremium3 i nPremium4 to pakiet 4 będzie bardzo ubogi, dla Fox HD, MTV Live HD czy też Polsat Sport Extra HD ja tego pakietu bym nie wykupił, wole dołożyć 9 zł i wykupić pakiet CANAL+ za 29 zł (bez kanałów HD) lub 37 zł wraz z kanałami HD pod warunkiem, że dodadzą w końcu Canal+ Gol HD i Canal+ Weekend HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Raczej w tym roku nie ma szans na jakiekolwiek nowe programy, DIPOL oficjalnie już odpowiada na jakiekolwiek pytania cyt.: :crazy: "Nie stać nas na jakiekolwiek zmiany w TVK, bardzo dużo pochłonęła nas inwestycja (Usługa świadczona w technologii FTTH) w światłowody i póki co nie mamy pieniędzy na jakiekolwiek zmiany, chyba, że zdecydujemy się na podwyżkę cen za poszczególne pakiety", czyli musimy zadowolić się tym co mamy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na mikołajki zrobiono nam Bardzo Miłą niespodziankę, oto nowe kanały:

 

Ale Kino+ HD (pakiet 2)

Kuchnia+ HD (pakiet 3)

MiniMini+ HD (pakiet 1)

Planete+ HD (pakiet 2)

Polsat HD (pakiet 1)

teleTOON+ HD/Hyper+ HD (pakiet 1)

TVN 7 HD (pakiet 1)

TVN Turbo HD (pakiet 1)

TVN Style HD (pakiet 2)

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was jest z kanałami w pakietach, ja mam pierwsze trzy pakiety, a znajomy w piątek zamówił w DIPOL-u dekoder pierwsze dwa pakiety i bardzo mnie zdziwiło jak powiedział, że ma FOX LIFE HD, NAT GEO WILD HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, nSPORT HD, które to kanały powinny być w trzecim pakiecie, jak i ma również FOX HD który jest w czwartym pakiecie.

 

Oprócz tego monter mówił mu, że od stycznia zostaną wprowadzone kolejne nowe kanały w sumie około 10 w tym Polsat News, Polsat Sport Extra HD (będzie odblokowany), w miejscu Viasat TV 1000 pojawi się Viasat Nature, ale trzeba liczyć się z niewielką podwyżką :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...