Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.04.2021 o 13:48, Jantar napisał:

Emisja od poniedziałku do piątku po 2 odcinki dziennie. Gorąco polecam, bo serial jest świetny.

No oglądam "Narzeczona ze Stambułu" naprawde dobry serial ciągle coś się dzieje.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jest żenada co oni robią. Cenzura jak w PRLu. Idąc tą drogą to powinni ukarać też wszystkie stacje, które emitują filmy erotyczne :facepalm:

Poza tym: tyle czasu po emisji i oni się teraz nagle obudzili? Gdyby nie plany emisji polskiej edycji to do tej pory nikt by nawet o tym nie pomyślał.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie tyle Zoom jest odważny, co osoby: panie🙂 i panowie, którzy zdecydowali się wystąpić nago w programie. Ciekawy eksperyment, ale  po emisji zagranicznych wersji juz nie wzbudził we mnie aż takiego zaskoczenia.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Liczę, że Zoom pójdzie za ciosem i zaproponuje więcej własnych programów. 

 

Póki co leci Hiacynta w nieskończoność :D  Każdą inną pozycję programową w tej ilości bym głośno krytykował, ale "Co ludzie powiedzą" można oglądać ZAWSZE ❤️❤️ 

 

Można sobie nawet włączyć oryginalne audio i napisy. Drobiazg, ale cieszy wielu fanów angielskiego humoru. Nie każdy nadawca rozumie takie detale. Jest w Zoomie  ktoś mądry, kto wie jak wycisnąć potencjał produktu na maxa.

 

Ciekawi mnie kto zdecydował kilka lat temu w TV PULS pokazywać to o jakiejś średniawej godzinie po południu. Jak widać na przykładzie Zoom TV i Comedy Central Extra, ten serial dobrze sobie radzi w prime-time. 

 

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, CYFROmaniak napisał:

Ciekawi mnie kto zdecydował kilka lat temu w TV PULS pokazywać to o jakiejś średniawej godzinie po południu. Jak widać na przykładzie Zoom TV i Comedy Central Extra, ten serial dobrze sobie radzi w prime-time. 

Z tego, co wróble ćwierkały swego czasu, o ramówce Pulsów osobiście decyduje prezes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to już lat " Szeptunka" jest wałkowana w ramach oferty tej stacji?

Najfajniejsza propozycja nr 1 i przyciągająca widownię to obecnie " Magia nagości". 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jantar napisał:

Z tego, co wróble ćwierkały swego czasu, o ramówce Pulsów osobiście decyduje prezes.

 

Kojarzę, że kilka lat temu na forum (Satkurier bądź Media2) wypowiadał się przedstawiciel odpowiadający za tworzenie Pulsu2, który znał się na rzeczy. Właśnie na łamach forum zapowiadał, że powstaje nowe tłumaczenie "Keeping Up Apperances". No ale stacja nie wykorzystała potencjału serialu i teraz wersja polska "na zlecenie tv puls' króluje na Zoom TV :)

 

Cytat

 Zoom ma fajne dokumenty

 

Jakoś nie trafiłem nigdy na dokumenty, ale też nie zawsze mam dostęp do linearnej TV stąd moja wiedza jest ograniczona.

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2021 o 21:32, CYFROmaniak napisał:

Ciekawi mnie kto zdecydował kilka lat temu w TV PULS pokazywać to o jakiejś średniawej godzinie po południu.

Od poniedziałku na Zoom TV leci właśnie o 14:50 zmienili godzine emisji na rzecz Gangu Olsena.

W dniu 25.09.2021 o 11:46, lakiman napisał:

Ile to już lat " Szeptunka" jest wałkowana w ramach oferty tej stacji?

Reklamują rzekomo, że nowe odcinki to samo "Wiedzmy" ciekawe ile to ma sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2021 o 21:32, CYFROmaniak napisał:

Liczę, że Zoom pójdzie za ciosem i zaproponuje więcej własnych programów. 

 

Póki co leci Hiacynta w nieskończoność :D  Każdą inną pozycję programową w tej ilości bym głośno krytykował, ale "Co ludzie powiedzą" można oglądać ZAWSZE ❤️❤️ 

 

Można sobie nawet włączyć oryginalne audio i napisy. Drobiazg, ale cieszy wielu fanów angielskiego humoru. Nie każdy nadawca rozumie takie detale. Jest w Zoomie  ktoś mądry, kto wie jak wycisnąć potencjał produktu na maxa.

 

Ciekawi mnie kto zdecydował kilka lat temu w TV PULS pokazywać to o jakiejś średniawej godzinie po południu. Jak widać na przykładzie Zoom TV i Comedy Central Extra, ten serial dobrze sobie radzi w prime-time. 

 

"Co ludzie powiedzą" kocham ale zastanawiam się czemu nie powtarzają wszystkich sezonów. Po za tym nie przepadam za lektorem z Zoom TV, wolę oglądać w Polsat Comedy Central Extra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Zoom miała wszystkie odcinki. Stacja pokazywała także odcinki specjalne (świąteczny, na statku i wspomnieniowy) o których istnieniu nie widziałem kilka lat temu. 
 

W zeszłym tygodniu pierwszy raz natrafiłem na „Młodą Hiacyntę”. Spin off z 2016 roku. Bez szału, stad tez pewnie BBC nie podjęło się produkcji dalszych odcinków. Szkoda jednak ze nie pociągnięto tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...