Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.12.2021 o 20:11, A&G napisał:

Takie szybkie pytanie. Od mniej więcej miesiąca (do tej pory działało bez zarzutu) "straciłem" EPG na moim CryptoBox'ie dla Zoom TV oraz Metro. Na innych kanałach z tego transpondera (10,758 V) działa nadal idealnie. Coś zmieniali w ustawieniach, czy formacie nadawania EPG dla tych kanałów?

 

Czy ktoś jeszcze stracił EPG na niezależnym STB?

Tak jeszcze raz, ale teraz w innym kontekście - do kogo tak naprawdę mogę napisać w tej sprawie - do Canal+, czy mimo wszystko do Polsatu jako operatora dosyłu na sat w tej sprawie. Pytam, ponieważ po pierwszej próbie kontaktu z Polsatem, usłyszałem prostą odpowiedź - skoro nie jest pan naszym abonentem, nie możemy panu pomóc. A naprawdę brak EPG jest to dość uciążliwy, rzutujący w głównej mierze na omijanie w/w kanałów (Zoom i Metro).

 

Naprawdę ciężko mi zrozumieć o co chodzi, skoro do grudnia było wszystko w porządku, a teraz ze wszystkimi pozostałymi kanałami z tego transpondera (Epic Drama, FilmBox Arthouse, TVP Rozrywka, Stopklatka i pozostałymi) nie ma żadnych problemów, jeżeli chodzi o wczytywanie EPG.

 

Do kogo pisać w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ramówki "Świat według Bundych"  codziennie tylko, że w sobotę o 13 a powtórki godzinę wcześniej a w niedziele o 17:30 a powtórki godzinę wcześniej.  Serial "Co ludzie powiedzą" będzie nadawany w soboty rano przed "Światem według Bundych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reality show "Power of Love. Polska" będzie emitowany w naziemnym kanale Zoom TV siedem razy w tygodniu.
 

Cytat

 

"Power of Love. Polska" jest oparty na tureckim formacie "Kismetse Olur". Castingi do polskiej edycji ogłoszono w styczniu.

W programie weźmie udział 18 obcych sobie osób. W studiu będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się za pośrednictwem ekranu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jedna z osób. Zwycięzcę wybiorą widzowie. 

Zdjęcia będą realizowane w Stambule. Za produkcję show odpowiada firma Production House, we współpracy z 03 Productions. Zaplanowano emisję 75 odcinków.

Reality show "Power of Love. Polska" będzie emitowany od 13 marca, od poniedziałku do soboty o 21, a w niedzielę o 18. Show będzie też dostępny na internetowej platformie FilmBox+.

W wiosennej ramówce Zoom TV znajdą się również m.in. nowe odcinki "Magii nagości" oraz program "Gadżet show".

 

https://www.press.pl/tresc/69502,reality-show-_power-of-love_-polska_-od-marca-w-wieczornym-pasmie-zoom-tv

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No pierwsze sezony mieli tragiczną jakość. Potem od któregoś odcinka się to zmieniło. A dzisiaj im się chyba coś pomieszało, bo już poraz trzeci dają 2 cześć w której peggy walczyła o królową balu ze swoją szkolną rywalką i odcinek w którym rodzina Bundych kupiła komputer. A powinni być odcinki z wczoraj a powtórzyli z niedzieli które powtarzali też wczoraj.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale żaden odcinek narazie nie został pominięty. A przypadki z powtarzanymi odcinkami po kilka razy nie jest zbyt częste. Odcinki szybko lecą, bo jest emitowane codziennie. Dopiero miesiąc leci a już jest 4 sezon w maju już będzie 6 sezon ;)

Super, że leci codziennie bo szybciej dojdzie do odcinków z Jeffersonem. Ostatnio jak Super Polsat dawał ten serial to pominął 6 sezon. A jak dawała ATM Rozrywka to pomijała odcinek z bilblioteką szkolną i z Elvisem.

P.s Zawsze są powtórki przed premierowymi odcinkami ja oglądam codziennie wiec naprawde rzadko się zdarzają błędy co do powtarzanych ocinków. A kolejność odcinków nie jest aż tak ważna aby tylko w odpowiedniej kolejności dawali odcinki wielo częściowe. 

Dla mnie jako fana serialu to jest super sprawa, że dają ten serial codziennie. Bo nie było do tej pory takiej sytuacji, żeby ten serial był dawany codziennie nie licze powtórek z tygodnia Super Polsatu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szkoda, że ZOOM TV nie udostępnia oryginalnej ścieżki dźwiękowej podczas "Świata według Bundych", tak jak w przypadku "Co ludzie powiedzą?". 

 

Taka możliwość dałaby szansę "odkrycia" kultowego serialu na nowo, bo wersja lektorska nie jest w stanie uchwycić wszystkich żartów słownych.

 

Ciekawi mnie czy na przeszkodzie są jakieś kwestie licencyjne albo techniczne? Czyżby wersja odkupiona od Polsatu zwyczajnie nie miała tej oryginalnej ścieżki audio?  W latach 90' (kiedy powstało tłumaczenie) nie było możliwości jak obecnie w dobie TV cyfrowej...

 

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poraz pierwszy był emitowany serial Świat według Bundych bez dopisku premiera. Dzisiaj właśnie ruszył 7 sezon widać tu podobieństwo do 6 sezonu. Gdzie w szóstym sezonie w pierwszym odcinku dowiadują się, że Peggy jest wciąży oczywiście po kilkunastu odcinkach okazało się, że to tylko koszmar Ala. A siódmy sezon zaczyna się podobnie tylko, że tu odrazu dostają 7 letniego bachora oczywiście też znika w połowie sezonu tylko akurat w tym przypadku zniknął bez żadnego wytłumaczenia co się z nim stało. Oczywiście to jest sitcom więc mogli sobie na takie coś pozwolić.

Dzięki za zwròcenie uwagi faktycznie jest orginalna ściężka, ale ja wole z lektorem oczywiście wiem, że są napisy, ale zapewne ci co znają angielski bardzo dobrze wolą oglądać w orginale. Oczywiście jakby byl dubbingowany to wybrałbym ścieżke orginalną z polskimi napisami.

A i jeszcze napisałeś, że dziś zauważyłeś, że emisja Bundych była także z orginalną ścieżką dzwiękową a ten post napisałeś 1 maja a tego dnia nie było emisji tego serialu. Chyba, że nagrywałeś 30 kwietnia i oglądałeś 1 maja to by się zgadzało.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd Zoom TV ma "Świat według Bundych" bo na pewno to nie jest to co dawał Polsat. Dużo pominiętych odcinków szczególnie od 10 sezonu. A teraz dają 11 sezon i cały czas dają naprzemiennie odcinek z 11 sezonu i 10. I w ogóle w pierwszych sezonach dawali jakiś odcinek z tytułem nie po angielsku. A jeden dawali z tytułem odcinka I też chyba nie po angielsku.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...