Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od poniedziałku właśnie leci od 1 sezonu "Co ludzie powiedzą" 

No tak dawali wszystkie odcinki tylko, że są bardzo krótkie wiec jak ktoś nie regularnie ogląda to wydaje się, że ciągle leci ten sam sezon

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CYFROmaniak napisał:

W zeszłym tygodniu pierwszy raz natrafiłem na „Młodą Hiacyntę”. Spin off z 2016 roku. Bez szału, stad tez pewnie BBC nie podjęło się produkcji dalszych odcinków. Szkoda jednak ze nie pociągnięto tego 

Jako ogromny fan Hiacynty, po obejrzeniu tego odcinka, twierdzę, że dobrze się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Oni nawet do nSport+ dają mało transmisji. a co dopiero na kanale otwartym jak Zoom TV. Jedynego sportu, jakiego można się spodziewać w Zoom TV. to zapowiedzi w C+Sport, chyba że zdublują mecze Ekstraklasy. które akurat będzie transmitować TVP, bo już były takie sytuacje, że potrafili nawet odkodować C+Sport na satelicie, gdy tylko TVP miała okazję transmitować mecz Ekstraklasy w ramach pakietu dla kanału otwartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takie szybkie pytanie. Od mniej więcej miesiąca (do tej pory działało bez zarzutu) "straciłem" EPG na moim CryptoBox'ie dla Zoom TV oraz Metro. Na innych kanałach z tego transpondera (10,758 V) działa nadal idealnie. Coś zmieniali w ustawieniach, czy formacie nadawania EPG dla tych kanałów?

 

Czy ktoś jeszcze stracił EPG na niezależnym STB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od 1 marca "Świat według Bundych" trafia na zoom TV zamiast "Co ludzie powiedzą". Mój ulubiony serial obawiałem się, że będe musial czekać dłużej na kolejną emisje tego serialu ;):D A tak precyzyjnej powtórki odcinków bedą w godzinach "Co ludzie powiedzą" a premierowe odcinki zastąpią Gang Olsena.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może się przesunąć bo obecnie jest o tej godzine emitowana. A 1 marca bedzie jeszcze bo to dopiero bedą dwa pierwsze odcinki. a od 2 marca tak jak pisałem bedą powtórki odcinków premierowych w godzinach "Co ludzie powiedzą". Może zostaną w soboty rano, ale zobaczymy.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...