Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Nowy kanał będzie dostępny w ofercie Premium TV od stycznia 2012 roku. " czyli kodowany z Satelity ...

Premium TV to oferta reklamowa. Oznacza to, że od stycznia na tym kanale będą sprzedawane reklamy.

http://www.tvn.pl/grupatvn/advertising/channels/premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja ruszy 19 grudnia i zmienia nazwę na TTV (zapewnie od nazwy Twoja Telewizja)

Od razu nazwa skojarzyła mi się z nieistniejącą "Nasza TV".

Mi prędzej kojarzy mi się to z telewizjami Twoja Wizja lub TMT albo Twoją Miejską Telewizją (siecią kablówek z lat 90) a nie Nasza TV :)

Ciekawe jaka będzie strona internetowa stacji - jeżeli to będzie ttv.pl to tu już mamy informacje że strona jest w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja ruszy 19 grudnia i zmienia nazwę na TTV (zapewnie od nazwy Twoja Telewizja)

Od razu nazwa skojarzyła mi się z nieistniejącą "Nasza TV".

Mi prędzej kojarzy mi się to z telewizjami Twoja Wizja lub TMT albo Twoją Miejską Telewizją (siecią kablówek z lat 90) a nie Nasza TV :)

Ciekawe jaka będzie strona internetowa stacji - jeżeli to będzie ttv.pl to tu już mamy informacje że strona jest w budowie.

 

 

Żadna z wymienionych mi najbardziej przypomina ona Moja TV była krótka ale miała podobny profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie same nazwiska twórców stacji mówią za siebie Edward Miszczak (dyrektor programowy TVN), Adam Pieczyński (szef TVN24), Patrycja Redo (była dziennikarka TVN24, TVN Warszawa - w nowym kanale szefowa jednego z pasm) czy też Lidia Kazen (producentka, bliski współpracownik Miszczaka - została szefową stacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę - po prostu spol[beep]i tą nazwę. I mi się nawet już podoba ta nazwa. Teraz ciekawi mnie gdzie ta stacja się pojawi i na jakich pozycjach. Cyfrowy Polsat przykładowo będzie musiał coś wymyśleć bo sektor informacyjny jest już bez wolnego miejsca na nowy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na planszy promocyjnej znajduje się również informacja, że kanał TTV będzie dostępny w telewizji kablowej, na wszystkich platformach cyfrowych oraz w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...