Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
2 godziny temu, Mateusz2006 napisał:
Na opakowaniach TNK nadal jest logo tego kanału. 

Opakowania mogą być po prostu stare, a w reklamie emitowanej regularnie dużo łatwiej zmienić to "z dnia na dzień". Oni natomiast nie zmienili tego nawet po roku.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem skąd to orzekonanie że wystartuje :)

Może już nie chcą skoro zakończyli nadawanie na satelicie? 

A także nie wiadomo czy TVP odda jakiekolwiek miejsca na pozostałych MUXach. 

To luźny pomysł, przeciek, a nie decyzja regulatorów.

Koncesje i rezerwacje częstotliwości są wydawane na 10 lat. 

Umowy są wiążace o ile nie nastąpi porozumienie wszystkich stron. A wątpię aby TVP łatwo chciała zrezygnować z przydzielonych miejsc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec ATM chciało nadawać ale tylko wtedy gdy liczyli że zostanie im przedłużona koncesja naziemna na DVB-T. Nie wiem czy czytałeś, ale wiceprezes zarządu ATM Grupy Przemysław Kmiotek powiedział wprost.

 

Cytat

Koncesja na nadawanie w telewizjach kablowo-satelitarnych jest bezterminowa, ale nie będziemy z niej korzystać, jeśli nie dostaniemy koncesji na telewizję naziemną. Staramy się o nią w nowym postępowaniu konkursowym. Nasz wniosek jest taki sam jak był, nazwa kanału jest również taka sama. Oprócz naszego wniosku jest jeszcze osiem innych. Czekamy teraz na decyzję KRRiT. Jeśli nie dostaniemy koncesji, zaprzestaniemy nadawania ATM Rozrywka w ogóle i wyjdziemy z rynku nadawców, bo to nam się nie opłaca. Biznesowo. Nasz kanał jest ustawiony pod profil widza telewizji naziemnej i tacy widzowie stanowią 90 proc. wszystkich naszych odbiorców - komentuje portalowi wirtualnemedia_pl Przemysław Kmiotek, wiceprezes zarządu ATM Grupy.
 

Czyli Jeśli nie dostaną przedłużonej koncesji lub nie zostanie udzielona nowa to ATM Rozrywka zakończy nadawanie nie tylko w DVB-T ale także na satelicie i kablówce, gdyż według nich nie opłacało im się biznesowo. Dodatkowo zdradził że kanał był ustawiony pod profil DVB-T i tacy widzowie stanowili według nich 90 proc. odbiorców DVB-T. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

To prawda. Ilość chętnych nadawców na miejsce w MUX 1 dwa lata temu, a teraz mocno się zmieniła. Koszty naziemnej koncesji ogólnopolskiej są naprawdę ogromne. Duża część nadawców zrezygnowała pewnie właśnie z tego powodu. Nawet Polsat nie blokuje już konkursów nowymi tworami tworzonymi specjalnie pod NTC, tylko chce udostępnić kanał Wydarzenia 24. 

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2023 o 23:12, TomeQ38 napisał(a):

September77 no i okazuje się, że kanał Atm Rozrywka ostatecznie nie powróci, ja pamiętam że niektóre programy czy seriale oglądałem na Atm Rozrywka a przypomnijcie mi w którym roku i jakie zagraniczne seriale emitował Atm Rozrywka i jakie filmy można było na tym kanale zobaczyć?

Trochę tego było ale trudno byłoby teraz odnaleźć zwłaszcza że w stacji przeważały jednak polskie seriale. Na pewno jedyne co zapamiętam z tej stacji jeżeli chodzi o zagraniczne seriale to "The Bars" czyli cringowy serial krótkometrażowy o łowickich pasach testowych.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...