Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
satkurier.pl[/url]":jd3dyked]ATM Grupa, producent telewizyjno-filmowy w Polsce, który jest jednym z kandydatów do uruchomienia kanału w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej, chce jeszcze w tym roku uruchomić własną stację telewizyjną. Co ciekawsze, może do tego dojść, nawet jeśli firma nie otrzyma miejsca w mux 1. O planach poinformował wiceprezes ATM Grupa, Maciej Grzywaczewski.

 

Grzywaczewski poinformował także, że spółka podpisała list intencyjny z Cyfrowym Polsatem i jej kanały telewizyjne mogłyby znaleźć się w jego ofercie. Nawet jeśli stacja nie znalazłaby się w mux 1, to z czasem do dyspozycji nadawców zostaną oddane kolejne częstotliwości.

Tak więc kanał raczej wystartuje i jeśli nawet nie znajdzie się w mux 1 to i tak będzie miał co najmniej dobry start w Cyfrowym Polsacie. Będzie pewnie dostępny od najtańszego pakietu, czyli przeszło 3 mln potencjalnych widzów - lepszego planu B (w razie braku stacji w muxie 1) zapewnić sobie nie mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@UP

Spokojnie. Na początek coś sie znajdzie ;)

 

* Strzał w 10

* Gdzie jest Kłamczuch?

* Fort Boyard

* Rosyjska ruletka

* Awantura o kasę

* Życiowa szansa

* Daję słowo

* Gra w ciemno

* Przetrwanie

* Lingo

 

Seriale

 

* Pierwsza miłość

* Świat według Kiepskich

* I kto tu rządzi?

* Niesamowite historie

* Fala zbrodni

* Ekipa

* Tango z aniołem (wcześniej znane jako "Samotne")

* Tancerze

 

Reality shows

 

* Big Brother

* Bar

* Dwa Światy

* Amazonki

* Gladiatorzy

* Łysi i blondynki

 

Programy cykliczne

 

* Przebojowe dzieci

* Odlot

* Zerwane więzi

* Telewizyjne biuro śledcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[beep]ingKing

Tak jak myślałem twa wiedza jest niepoprawna. Do żadnego z tych programów, które wymieniłeś ATM nie ma prawa. Są to programy Polsatu oraz TVP. Z tego co wiem to na antenach ATM mają być programy, które to zostały odrzucone (niezrealizowane pomysły) przez Polsat czy TVP, co nie znaczy, że będą to gorsze programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą, mogą... No ale może rzeczywiście jeszcze za wcześnie żeby o tym mówić i się o to martwić. Trochę jeszcze potrwa zanim ujrzymy ATM Rozrywkę na ekranach naszych telewizorów.

 

A teraz pytanie co do drugiego kanału - ATM TV - wiadomo kiedy mają zamiar wystartować i który projekt będzie pierwszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Widzę że temat już od dawna nietykany ,zresztą dalej nic nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wystartuje ta stacja. Myślę ,że warto by było popytać się na temat kanału na Facebook ATM Grupa... Jeśli nie są gotowi na nadawanie to po co marnują miejsce w MUX 1 DVB-T ,jak robi od dawna Puls 2.

 

 

www.facebook.com/grupaatm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wystarczy i nie traktuje tego już jako kolejne spekulacje na ten temat. Skoro Parkiet ma takie informacje, a ATM Grupa jakoś specjalnie nie stara się nam wytłumaczyć zaistniałej sytuacji no to komu wierzyć?

– Pracujemy nad tym kanałem, ale nie będziemy się spieszyć z jego startem. Musimy mieć pewność, że mamy podliczone wszystkie koszty związane z tym projektem. A jak pan wiceprezes podliczy to mu pewnie jednoznacznie wyjdzie, że to, co im się kiedyś marzyło, teraz jest najzwyczajniej nieopłacalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę sensu istnienia tego kanału. Większość ich produkcji (95%?) została produkowana dla Polsatu, czym mogliby zaskoczyć nas i uatrakcyjnić ramówkę? Miodowymi Latami powtarzanymi przez Polsat co roku? Czy niszowymi dokumentami, wywiadami z gwiazdami? Nie, to się dobrze nie sprzeda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ich produkcji (95%?) została produkowana dla Polsatu, czym mogliby zaskoczyć nas i uatrakcyjnić ramówkę?

O to chodzi, że to, co wyprodukowali dla Polsatu (i innych stacji) do nich już nie należy. Więc wychodzi na to, że chcąc ułożyć jakąś ramówkę to musieliby albo wyprodukować coś całkowicie nowego na potrzeby własnego kanału (co raczej byłoby nieopłacalne), albo dojść do porozumienia np. z Polsatem i emitować powtórki seriali, itp. W drugiej opcji nie byłby to zbyt zachwycający kanał - jak już wyżej zostało to napisane - taki drugi Polsat 2. Ale w obecnej chwili lepszego pomysłu na ich utrzymanie nie widzę...

 

Jeśli jednak zdecydują się wystartować z kanałem (w co wątpię), to jednak wolę żeby zrezygnowali ( :P ) i by w ich miejsce wybrano coś/kogoś konkretnego - już nie muzycznego, kogoś, kogo na emisję w mux 1 stać. Zostaje więc: Tele 5, Superstacja, Orange Sport (Info), TVN Meteo czy ewentualne Next HD (ale raczej SD). Najbardziej zadowoliłaby mnie Superstacja (też powiązana z Polsatem), ale nie miałbym też nic przeciwko np. TVN Meteo - stacja by się pewnie rozwinęła i więcej ciekawych dokumentów by emitowali. Zawsze to lepsze niż kanał z serialami, których po prostu nie trawię... (KONIEC OT!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...