Skocz do zawartości

Oficjalna lista kanałów N


Per Pan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeżyłem już kilka roszad na listach różnych platform. Do każdej listy można w końcu się przyzwyczaić. Dla mnie osobiście nie ma wpływu to, że jak w n-ce TVN jest na pozycji 1, czy w CP Polsat na pozycji 1, to go częściej oglądam. Dla mnie najważniejsze kanały zaczynają się dopiero od pozycji 70. Mimo tego fajnie jest intuicyjne przełączać kanał 1 - TVP1, kanał 2 - TVP2 .... Ale najwyraźniej komuś to przeszkadza :roll::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Najpierw jakieś dziwne opłaty z nVODnet, potem idiotyczna lista kanałów. Wszystko z lakoniczną informacją na kilka dni przed zmianami. Zastój na rynku platform cyfrowych powoduje, że pada im na głowę. Przydałby się jakiś powiew świeżości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Strach sie bac, co bedzie po fuzji :lol: jak tak dalej, to wszyscy beda uciekac do CP (nie chodzi mi tylko o liste, ale o caloksztal), co dla mnie jest porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice korzystają z nboxa i na pewno im się to nie spodoba,dużo oglądają tvp,przypuszczam,że enka celowo usadowiła tvp1 na kanale 10,to utrudni wielu ludziom wybór tego kanału,szczególnie starszym,coś musiało się wydarzyć,że posuneli sie na taki krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś oficjalne info czy TVN Turbo HD i TVN Style HD nie będą już obecne na pozycjach 114 i 131? Czy może po prostu będą skopiowane na pozycje 3 i 4 tak jak w Cyfrowym Polsacie gdzie dany kanał się powtarza na liście po kilka razy - co swoją drogą okropnie denerwuje. Inna sprawa że w CP jest możliwość ułożenia własnej listy.

 

A propos czy na tym forum jest ktoś, kto w N sobie sam listę układał?. Wiem że w nboxach można ułożyć własną listę, co prawda nie można zmienić numeracji kanału ale poukładać je w określonej kolejności. Co się natomiast dzieje gdy jakiś kanał zmienia częstotliwość, czy na liście ulubionej zmiana też następuje automatycznie tak jak na liście głównej? No i co w przypadku, jeżeli ktoś napracował się nad listą a n-ka znów nagle zmienia numerację kanałów, czy numerki na liście ulubionej się zaktualizują automatycznie czy trzeba będzie od nowa układać listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi sie wydaje, ze czestotliwosc i numeracja, nic nie ma do ulubionej listy, wiec pewnie wszystko samo sie aktualizuje jak na glownej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...