Skocz do zawartości

Podział Orange przez splitter


Gniatek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko clone+ jest bardzo drogie

moze ktos ma inny splitter

Mam pytanie ktory spliter mam kupic zeby dzialały na 2 dekoderach SHD 85.Czy ktos ma i dzial im??Chodzi mi o spliter GreenEightSystem i small III z wgranym innym oprogramowaniem ze strony producenta

Na stroce producenta pisze cos takiego.

SMALL3 MultiCam (Seca/MediaGuard, Conax, Viaccess, CryptoWorks, Irdeto)

 

POBIERZ - 01.06.2010 aktualna paczka oprogramowania

POBIERZ - 22.09.2010 Nowa wersja programu serwisowego (usuwa problem z komunikatem "Brak serwera" oraz zawieszaniem się programu po komunikacie "Inicjalizacja serwera poprawna")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno da się zrobić klona z karty TP tylko pytanie czy tym. Najlepiej napisać do producenta (chyba cosmo zphu) albo pomęczyć sprzedawców nie tylko na allegro by się dowiedzieli jak z viaacces pc 3.0 to chodzi (bo tu chodzi o system kodowania a nie platformę TV jak piszą w opisach aukcji). Jeśli potwierdzą że to się buja na tym to sobie kup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W sumie jak Ci napisał ze chodzi w 100% to nie ma się co bać, tylko kupować i testować :) chyba wie co pisze, a zawsze masz możliwość zwrotu jeżeli sprzedawcą jest firma i w opisie jest napisane ze działa, a tobie by nie działał, wiec towar w takim przypadku byłby nie zgodny z opisem, jest jeszcze możliwość wystawienia komentarza negatywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitter divISO MULTISYSTEM jest urządzeniem umożliwiającym rozdzielenie w tym samym czasie uprawnień do kilku odbiorników cyfrowych z jednej karty chipowej (SMARTCARD) przewodowo.

 

Obsługuje systemy kodowania takie jak SECA MEDIAGUARD S2 S4 (np. CYFRA+ , TV VLAANDEREN , Canal Digitaal Satelliet) CONAX (np. TnK Telewizja na kartę, MTV UNLIMITED, TVN) , VIAACESS I i II (np. FREE-X TV, DORCEL ). Serwer automatycznie rozpoznaje system kodowania.

 

 

Czy może ktoś potwierdzić działanie na karcie TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
@up ...karty sat w tp są w viaccess pc 3.0 , a iptv viaccess pc 2.6

No bym dyskutował :?: , bo TPSA zmienia na PC 5.0 (tak podaje przynajmniej http://sat-elita.net.pl/forum/ , a za nimi podaje to samo http://www.elektroda.pl/rtvforum/).

tylko clone+ jest bardzo drogie

Co do splittera: Ja miałem Clone+. Odbierał świetnie więc przerzuciłem go do większego domu. Polecam wszystkim, bo bawiłem się trzema spliterami i Clone+ wg mojej opinii wypada najlepiej z bezprzewodowych. Chcesz mieć tani - to ciągnij skrętkę. Wtedy będzie dużo taniej...

Sam w mieszkaniu mam teraz SmartWi i odbiera też bez zarzutu, ale musi odczekać kilkanaście sekund po włączeniu drugiego odbiornika (gdy pierwszy jest włączony), żeby się zsynchronizować... Potem wszystko ok. Ja mam teraz problem z modułem :( , ale to już na inną dyskusję/forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, posiadam owy spitter który narazie działa z kartą TNK i jednym dekoderem Opticum. Jednym ponieważ nie dawno przerzuciłem się na Orange TV i dziecko w pokoju ma nadal TNK. Czy jest dostępny soft do mojego splittera który umożliwiłby współpracę z Orange? Musiałbym dodatkowo wrzucić nowy soft do Opticuma ponieważ w nim nie działa Orange. Wie ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Korzystam z Orange TV i chciałbym podzielić sygnał splitterem Clone+, na dwa telewizory.

Pierwszy podłączony do dekodera UHD-88

Drugi ma wbudowany tuner DVB-S i chcę kupić do niego moduł CI http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/204 ... cam-acs4-1

Jeżeli to ma znaczenie jest to Panasonic z serii DT50

 

Chciałem się Was zapytać czy całość będzie mi działać, bo nie chciałbym po zakupie zwracać. Dodam że od Orange mam białą kartę, a obawiam się tego czy karta Clone+ będzie działąć z UHD-88 i w/w modułem CI.

 

Ewentualnie czy wiecie gdzie w chwili obecnej można najtaniej zakupić Clona+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak masz czarną kartę ORANGE w dekoderze to jest ona sparowana z dekoderem i nie zadziała w systemie clone :jupi:

Biała działa ze wszystkimi dekoderami ORANGE i z systemem colne.

Najtaniej kupisz na giełdzie przy ul. Wolumen w Warszawie ,sobota od 12.00 , niedziela od świtu do 12.00

Clone z dwoma kartami w oryginalnym pudełku ok.300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam

Kupiłem clone+ zamiarem podziału orange i mam problem robie wszystko zgodnie z instrukcją czyli klonuje karte ale gdy włoże ją do uhd88 monit o braku karty znika ale jest czarny ekran dzialaja tylko kilka kanałów chyba same darmowe puls polonia itp zauwazyłem że jak wyłacze serwer clone+ z pradu a karta clone jest włożóna do tunera te kanały dalej działają, po za tym zauważyłem że na serwerze clone co chwile migają po kolei wszystkie diody a na karcie tylko 3 diody odpowiedzialne za zasięg.

Uzywam uhd88 w wersji po kablu podłączony do liveboxa i białej kart.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak clone+ powinien współpracować z uhd88 z biała kartą tak przynajmiej się reklamował, czarna ponoć jest sparowana, właśnie nie wiem dokładnie jak to jest ale chyba nie ma różnicy czy korzystam z telewizji kablowej czy satelitarnej karta jest taka sama.

Edytowane przez dark41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...