Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ahhh szkoda, że MTV PL nie planuje podobnie jak w MTV DE przypomnieć kilku starych kultowych programów z końcówki lat 90s i początku nowego tysiąclecia: Jackass, Daria, MTV Wkurza, Dismissed itd. Byłoby to na pewno ciekawsze niż kolejne powtórki WS czy puszczenia playlisty składających się z tych samych kawałków.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Odkopuję ten temat. Wiecie co, żal mi się robi jak moi rodzice i moja siostra oglądają te [beep]iane Warsaw Shore, te seriale robią im wodę z mózgu, a oni to oglądają, to jest największe przekleństwo tego MTV. Czy ktoś zna jakieś urządzenie kasujące pamięć o tym serialu? Nazwałbym je: Wykasujwarsawshorezpamięci-inator. Albo napisałbym petycję o anulowanie wielu krajowych seriali "Shore" na całym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Właśnie! Precz z reality-show dla [beep]i! Telewizja powinna być taka sama jak w latach 90! Ale co z tego że młodzież się rozwija, a kanały dostosowują te amebowskie reality-show do ich [beep]anego wieku! To jest normalnie przekleństwo dzisiejszych czasów! Chyba se wywale MTV z listy kanałów, żeby nikt już tych [beep]ianych seriali nie oglądał, i o tym zapomniał.

Dlaczego w ogóle mamy dzisiejsze czasy?! Po to, żeby ogłupiać młodzież i dorosłych! Zgadzasz się ze mną? @kingofsouth

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Raczej emituje to, czym chce ogłupić ludzi. Tu nie chodzi o żadną oglądalność. Takie korporacje jak MTV chcą, aby ludzie byli tępi i naiwnie wierzyli w ich oraz sympatyzujących z nimi opcji politycznych hasełka. To jest wszędzie - w Polsacie, TVN-ie, TVP. Dlatego obecnie jest tyle tandety i rzadko kiedy można trafić na coś porządnego w TV.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mtv breakfast club, MTV POLSKA HD, 17/02/2020
maroon 5 - memories
louis tomlinson - walls
justin bieber - yummy
dua lipa - physical
tame impala - lost in yesterday
megan thee stallion & normani - diamonds
joel corry - lonely
meduza, becky hill, goodboys - lose control
pussycat dolls - react
lewis capaldi - before you go
coldplay - everyday life
selena gomez - rare
mac miller - good news
the weeknd - blinding lights
martin solveig ft. roy woods - juliet & romeo
harry styles - adore you
rosalía - juro que
regard - ride it
future ft. drake - life is good
james arthur - quite miss home
celeste - stop this flame
lauv - tattoos together
conan gray - maniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekam tylko na wieść o tym, że MTV Polska zakończy nadawanie a w jej miejsce wejdzie główne MTV. W Polsce ten kanał w większości (tak mi się wydaje) przynosi straty niż zyski, a jedyne co ten polski oddział trzyma to Warsaw Shore i nic więcej.

 

Co o tym myślicie? Jak długo MTV Polska będzie jeszcze funkcjonowało w obecnym formacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... tną koszty. Dobrze wiemy, że polski oddział VIMN jest nieprzewidywalny, bo polskich odpowiedników od VIMN jest coraz mniej.

Tak obserwując od dłuższego czasu co robi polski oddział mam wrażenie, że zaczyna się po prostu powolny proces wygaszania tego oddziału. 

Ewentualnie można zakładać, że zostanie tylko MTV Polska, w niezmienionej formie ale odkupione od VIMNu, a pozostałe kanały MTV po prostu zostaną przekazane do innego oddziału.

Takie są moje wrażenia wynikające z obserwacji :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby trochę zmienić content na MTV Polska, to mogę się pokusić stwierdzenie, że stacja zaliczyła by całkiem dobry wzrost oglądalności. 

MTV ma niektóre programy całkiem dobre, lecz polski oddział mam wrażenie, że stanął w miejscu. 

Pamiętacie serial "Inna"? Osobiście to był jedyny serial jaki oglądałem na MTV PL. Stacja za granicą miała w swojej ofercie m.in. takie seriale jak "Scream", "Teen Wolf", "Eye Candy", które były całkiem dobre i fajnie się je oglądało. Wciąż nie rozumiem dlaczego VIMN nie puszczał tych tytułów. 

Umówmy się, programy typu "Ex na plaży", "Ekipa z...", oraz programy, w której uczestnicy konkurują ze sobą o pieniądze już dawno się przejadły, no i najważniejsze, co chyba nie wszyscy pojęli w tej firmie... content z np. Wielkiej Brytanii nie zawsze musi się przyjąć w innych krajach. Przykre jest to, że stacja, która niegdyś wyznaczała trendy stała się czymś w rodzaju solidnego odmużdzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, STARS.TV napisał:

Akurat oglądalność to mają fatalną. Zgadza się natomiast reszta wypowiedzi - mają kasę od gniazdka. Biznes będzie trwał dopóki operatorzy nie zakumają, że wywalają kasę w błoto.

Jaką mieli za luty na przykład?

 

7 godzin temu, michu_taki_taki napisał:

@ciastek

Umówmy się, programy typu "Ex na plaży", "Ekipa z...", oraz programy, w której uczestnicy konkurują ze sobą o pieniądze już dawno się przejadły, no i najważniejsze, co chyba nie wszyscy pojęli w tej firmie... content z np. Wielkiej Brytanii nie zawsze musi się przyjąć w innych krajach.

Akurat w Polsce takie programy są od lat coraz bardziej popularne, jak również to one były najbardziej popularne na MTV.

 

Ogólnie mogliby sprzedać licencje na te programy np. TTV, pasowałyby tam.

 

5 godzin temu, ciastek napisał:

mogliby jak wejdzie DVB-T2 dodać MTV za pomocą Polsatu i oglądalność im skoczy, wywaliliby wtedy te seriale z Eski

Do tego potrzebna jest polska koncesja ze swoimi ograniczeniami, jak choćby 1/3 materiałów polskich. Z pomocą Polsatu ten kanał obfitowałby w Pamiętniki z wakacji czy Must Be The Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, michu_taki_taki napisał:

@ciastek

 

Pamiętacie serial "Inna"? Osobiście to był jedyny serial jaki oglądałem na MTV PL. Stacja za granicą miała w swojej ofercie m.in. takie seriale jak "Scream", "Teen Wolf", "Eye Candy", które były całkiem dobre i fajnie się je oglądało. Wciąż nie rozumiem dlaczego VIMN nie puszczał tych tytułów. 

 

Dlatego że w Polsce inne stacje wykupiły prawa do emisji tych seriali. Scream jest w Netflix, Teen Wolf leciało u nas na AXN Spin, ten ostatni chyba tylko nie miał u nas premiery, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...