Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Na MTV jest mniej muzyki, ponieważ młodzież woli oglądać teledyski w internecie według Pawła Heby z MTV Networks (więcej: http://media2.pl/media/65614-dlaczego-w ... uzyki.html).

 

-(...)To dokładnie tak jak z muzyką, której na MTV się nie ogląda, więc jej nie ma. Idiotyczne programy pojawiają się gęsto w ramówce, bo się oglądają. Po prostu - przynoszą dobre wyniki oglądalności (ratings), więc jest ich coraz więcej (...) Na wychowywanie sobie widza stacji nie stać. Zresztą na przykładzie samego MTV widać jak krótkotrwałe to daje efekty - przecież ta telewizja odchowała pokolenie dzisiejszych 30-latków, którzy w pewnym momencie wyrośli z jej targetu, a stary kontent programowy (teledyski) nie docierał do młodszych(...) - wyjaśnia Heba.

-(...)Natomiast kilka lat wstecz MTV było jedynym oknem muzyczny świat. Na szczęście dla fanów muzyki, oprócz głównego kanału MTV Polska, w ofercie

wybranych polskich operatorów satelitarnych i kablowych dostępne są także inne kanały tematyczne MTV, po brzegi wypełnione muzyką - MTV Hits, MTV Rocks czy MTV Dance. Także produkowany przez polski oddział kanał MTVN HD, jak do tej pory, wypełniony jest teledyskami oraz koncertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Według New York Post, wznowienie prac nad kultową kreskówką to początek realizacji nowej strategii MTV, która zakłada zmniejszenie emisji programów reality-show na rzecz teledysków oraz krótkich filmów fabularnych i animowanych.

Wycinek z tego artykułu. Czy oni poszli w końcu po rozum do głowy? Bo to wydaje się mało możliwe. Poza tym to pewnie się tyczy amerykańskiej wersji MTV - przynajmniej początkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też uwielbiałem MTV. Co prawda polska wersja jakość nigdy do mnie nie przemawiała. Zawsze uważałem, iż MTV Europe jest lepsze.

 

MTV European (nie ma już MTV Europe) nie jest już lepsze - zobacz ramówkę od sierpnia: http://www.mtv.tv/shows/channel/MTV/2010-08-02/

 

Jeszcze do niedawna muzyka stanowiła tam większość, jednak ludzie z MTV Networks Polska postanowili zmienić MTV European na wzór MTV Polska...

 

Kaszana i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...