Skocz do zawartości

Umowa z Telewizją nowej generacji N - pytania, problemy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam czasu na dzwonienie, bo pracuję, myślisz, że bym nie zadzwonił gdybym miał czas. Dlatego pytam ludzi którzy wiedzą i mi pomogą.

Bez dzwonienia i tak niczego nie ugrasz.

A skoro umowa kończy ci się w kwietniu tego roku to znaczy że i tak na pewno zostały już dla ciebie przygotowane promocje na przedłużenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu można dostać Wszystkie Pakiety za 48 lub Mini Full (nazywa się to Hollywood dla Abonentów) za 68 zł na 14 msc.Wystarczy zadzwonić i powołać się na zmianę regulaminu. Zresztą z tym brakiem czasu z powodu pracy bym nie przesadzał. Ja podobną sprawę załatwiłem wczoraj tj. w niedzielę o 23:30 i całość zajęła mi 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za pomoc@hazy zrobię tak jak ty zadzwonię, tylko jak mam się powoła na zmianę regulaminu bo nie rozumiem, co mam powiedzieć?

Co do mojej pracy @Rivam, to jest temat o N telewizji a nie gdzie ja pracuję. :/ Ale jak chcesz tak koniecznie wiedzieć to pracuję na nocki, nieraz ciągnę po 12 godzin, wracam do domu wykończony to kładę się spać nie mam ochoty na dzwonienie, zresztą nie kontaktował bym co i jak, a z reguły wiem, że przez telefon to lubią sobie pogadać (mam doświadczcie z cyfrowego Polsatu)Takie sprawy załatwiam sam osobiście w wolne dni od pracy tzn.na miejscu w jakimś sklepie z N telewizją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam pytanie: czy comiesięczną opłata za n-kę (abonament) pobierana jest za dany miesiąc (z dołu) czy jest to przedpłata (z góry).31 stycznia 2012 roku kończy mi się umowa z n-ką (złożyłem potwierdzone wypowiedzenie) i chcę wiedzieć czy w styczniu zapłacę ostatni raz.Dekoder n-ki jest spakowany i czeka na zwrot.W związku z tym nie mam możliwości podglądnięcia faktury a w panelu użytkownika jest podana tylko data wystawienia i kwota do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za dany miesiąc. Po prostu na dekoder dostajesz fakturę którą musisz zapłacić. Tak więc w styczniu zapłacisz ostatni raz. Gdzieś koło połowy stycznia powinien przyjść dokument wzywający do uiszczenia opłaty za tenże miesiąc. W Twoim przypadku (przy spakowanym dekoderze) zaloguj się do https://ica.n.pl/ i zapłać bieżącą fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dnia 28 grudnia 2011 wysłałem mailem reklamację do n-ki w odpowiedzi na informację że moje wypowiedzenie skutkuje rozwiązaniem umowy 31 stycznia 2012r.

Zakwestionowałem ten termin jak i konieczność zapłaty za miesiąc styczeń, twierdząc na podstawie przestudiowania regulaminu przez znajomego prawnika, że wypowiedzenie złożone w grudniu powinno skutkować rozwiązaniem umowy z dniem 31 grudnia 2011r.

Po jakimś czasie dostałem pocztą potwierdzenie pisemne przyjęcia reklamacji.

 

Już pomijam kwestię czy mam rację czy nie, ale... rozumiem że mają 30 dni czasu na rozpatrzenie reklamacji i jeśli nie dadzą mi znać do 28 stycznia 2012r., to czy reklamacja była zasadna czy nie należy ją traktować jako uznaną?

 

Czy mam tu rację? W jaki sposób informują o rozpatrzeniu reklamacji, też mailem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie.. otóż, mój kolega pracuje w "PLAY" i ma telewizje N za którą płaci miesięcznie .. chyba 23zł czy .. 28zł nie pamiętam dokładnie... Chciałbym zapytać czy to możliwe...? N współpracuje z Play ? Jak takie coś dostać..? Też chce płacić te 23 czy 28zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja PLAY v N. Jeśli posiadamy umowę z siecią Play, to w chwili podpisania umowy z telewizją n zostaniemy zwolnieni z płacenia abonamentu na trzy miesiące. Natomiast gdy posiadamy już zobowiązanie z N, to za abonament w sieci Play będziemy płacić tylko połowę kwoty przez pierwszych sześć miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...