Skocz do zawartości

Oznakowanie wiekowe programów


qqq_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny plus dla mnie, jako właściciela telewizora OLED, to fakt, że nowe oznaczenia są bardziej przezroczyste. Często w jasnych scenach prawie ich nie widać 😀. Idealnie byłoby, gdyby były tak przezroczyste, jak są teraz oraz poprzedniej wielkości. Logotypy też wg mnie są dużo za duże. Mogliby skrócić "Canal+" do "C+" i zmniejszyć rozmiar dopisków "premium", "film" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2022 o 20:38, Pawop napisał:

Były za male.

Nic nie było za małe. Było bardzo dobrze. A teraz są obrzydliwie za duże.

 

Pomijając już logotypy ekranowe, które mogłyby wrócić do okresu sprzed bodajże utworzenia nc+. Czyli szare napisy, a nie pełne logotypy bez kolorów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że decyzja KRRiT o gigantycznym zwiększeniu rozmiarów oznaczeń wiekowych spowoduje większe zainteresowanie nadawców na przejście z koncesji polskiej na zagraniczną. Wszystkie kanały od Canal+ oraz tematyczne kanały Polsatu mogłyby nadawać na zagranicznych koncesjach, a nie godzić się na takie olbrzymie oznaczenia na ekranie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 22:00 zauważyłem nowe oznaczenia kolosy poza Super Polsat i Polsatem gdzie pojawiły się pewnie po zakończeniu filmów.

Na Polo TV oznaczenie w pierwszych godzinach nachodziło na belke "Imprezownia".

Do Ziobry można to zgłosić.

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też nie rozumiesz o czym piszę? Opieram się na rozporządzeniach. Dla mnie tych znaczków na ekranie w ogóle nie powinno być.

 

11 godzin temu, Kamil :D napisał:
Co za to moda na powiększanie oznaczeni wiekowych ? . Kiedy TVN i TVP.

To nie żadna moda, tylko głupie przepisy, gdzie bok znaczka musi mieć min. 4% przekątnej ekranu. Czyli przy TV 50" jest to 5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:

Na razie to Ty jesteś zabawny. Te znaczki na niektórych kanałach nigdy nie były przepisowe, ale przymykało się na to oko. Dostałeś oficjalny dokument i co zrobisz z tą wiedzą mam w d...ie.

Zabawny to jesteś ty twierdząc że C+ ktoś zmusił do powiększenia znaczków a innych już nie zmusza🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...