Skocz do zawartości

M jak miłość


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy to nie dali tego tylko na 1 odcinek. Bo już to już był 3 tydzień pod rząd kiedy M jak Miłość było tylko 1 raz w tygodniu przez święta i może dali to raz w ramach przypomnienia. Ale tej opcji że teraz to będzie w każdym odcinku nie wykluczam. Ale takim czymś i tak nie podniosą oglądalności. Ja już tylko tego tasiemca oglądam dla Lucka i Basi (tej najstarszej) ponieważ z nimi są takie ciekawe rodzinne momenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to nie dali tego tylko na 1 odcinek. Bo już to już był 3 tydzień pod rząd kiedy M jak Miłość było tylko 1 raz w tygodniu przez święta i może dali to raz w ramach przypomnienia.
Chyba tak, bo w przeciwnym razie podsumowano by "W poprzednim odcinku". Szkoda czasu na takie podsumowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że @wojtekmedia2 miał rację. Wczoraj podsumowania ''W poprzednich odcinkach'' nie było. Ostatnio zauważyłem, że serial zmienia się niczym w argentyńską telenowelę np. Paweł oświadcza się Madzi, gdy ta jest na tzw. ''łożu śmierci'' w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowa zaaktualizowana czołowka serialu M Jak miłość spowodowała że na stówę zajdą zmiany w serialu

Ja tylko boje się pomyśleć czy serial znowu będzie nadawany trzy dni w tygodniu jak dotychczas.

 

P.S. Za ten serial lubiłem Agnieszkę Fiktau-Perepeczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Za ten serial lubiłem Agnieszkę Fiktau-Perepeczko

Ja również ją uwielbiałem w tym serialu. Jej postać, czyli Simona była energiczna i zabawna. Nie zapomnę odcinka, w którym to Lucjan wziął przez przypadek farbę Simony do zmiany włosów (myśląc, że to szampon) i jego włosy na krótko stały się czarne tak, że musiał nosić kapelusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio zauważyłem, że główne postacie serialu (Janek, Taro, Basia) są wielkimi miłośnikami paradokumentów, gdzie paradokument oglądają z tabletu. Co do Basi, to moim zdaniem bardzo mnie wkurza, gdzie jest prawie w każdym odcinku serialu i w niemal każdej scenie się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mnie ten dzieciak wkurza. Za bardzo robią z niej gwiazdę. Jest wścibska i wszędzie się wtrąca. Mateusz w zupełności wystarczy. Ten serial już dawno powinien się skończyć. Dla mnie on już się skończył kiedy Hanka zginęła. Potem zaczęli coraz bardziej mieszać. Teraz polecam oglądać ten serial rano po 7:00 lub po prostu od 1 odcinka jak ja na TVP.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może mi ktoś wyjaśnić jak to w końcu będzie z serialową Małgorzatą Chodakowską (Mostowiak)? Kto ją zagra? Mówiło się że rolę przejmie Barbara Kurdej Szatan. Lecz dzisiaj przeczytałem Świat seriali. I pani Szatan będzie grać zupełnie inną osobę a mianowicie Joanne opiekunkę Wojtusia. Natomiast Gosia po wypadku samochodowym który spowodował Michał na Amerykańskiej autostradzie zniknie i nikt nie będzie wiedział co się z nią dzieje. Czyżb otworzyli furtkę dla Koroniewskiej? I oczywiście z serialu całkowicie zniknie Paweł Okraska serialowy Michał który właśnie zginie od wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zakończył się ostatni odcinek 14 sezonu serialu ''M jak Miłość'', który zakończył się scenami, w których rodzina Mostowiaków i Tomek dowiedzieli się o śmierci Michała i o zaginięciu Małgosi, gdzie po tym pojawiły się zapowiedzi odcinków po wakacjach w których m.in. Tomek będzie zamieszany z gangsterami, Paweł znowu się ożeni, a Marysia dowie się o zdradzie Artura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Śmierć Kasi była tak wstrząsajaca że moja żona przestała oglądać ten serial.

Chciałbym też aby w sezonie 2015/2016 UMARŁ MARCIN CHODAKOWSKI!!!

Zanim umrze nie będzie mógł wytrzymać nerwowo i tym samym rzuci się na wszystkich dookoła nawet swoich przyjaciół, potem rozwali mieszkanie a na końcu strzeli samobója i UMRZE.

To wtedy z chęcią bym oglądał a nie śluby, rozstania, seks, tylko wściekłość tak samo jak było w przypadku nałogu alkoholowego Pawła z Pierwszej Miłości!!! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...