Skocz do zawartości

M jak miłość


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okazuje się że Przemysław Cypryański czyli serialowy Kuba Ziober odchodzi z serialu ''M Jak Miłość'' i to na serio: http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak ... 64978.html Dodam że już w kwietniu i maju jego postać nie występowała w serialu gdyż serialowy Kuba wyjeżdżał do stolicy Niemiec gdzie pomagał swojej byłej żonie Oldze i synowi Krzysiowi w trudnych momentach po rozstaniu z drugim mężem Olgi Roberto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że Agnieszka Więdłocha, czyli serialowa Joanna żona Pawła rzeczywiście odchodzi z serialu: http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak ... 66162.html. Dodam że najbardziej uwielbiałem panią Więdłochę jak grała Lenę Sajkowską-Markiewicz w serialu ''Czas honoru''. Także początkowo mi się podobała w serialu ''MjM'' ale w późniejszych odcinkach po tym jak przyjęła pracę w laboratorium jej byłego chłopaka to jej rola mi się nie podobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obsada może i sypie się, ale serial wcale nie musi. Wystarczy spojrzeć na serial Na dobre i na złe, gdzie pierwotnej obsady już nie ma, a serial trzyma poziom - średnia widownia na poziomie ponad pięciu milionów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedziećm,że faktycznie dużo osób odchodzi z MJM-Kożuchowska,Więdłocha,Cypryański,Kuszewski i pani Pieńkowska też mają odejść. Ja już od dawna nie oglądam tego serialu,czasem zdarzy mi się obejrzeć jakiś odcinek,ale uważam,że serial bardzo dużo stracił po odejściu pani Łepkowskiej i teraz strasznie upodobnił się do "Mody na sukces",bo bohaterowie nie mają innych kłopotów niż sercowe i własciwie rozmawiają tylko o miłości.. Ja dawniej odnajdywałem jakaś rzeczywistość w tym serialu,teraz jej nie odnajduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kuszewski nie odchodzi, co sam zdementował. Szkoda na pewno Kożuchowskiej i Pieńkowskiej, bo to aktorki, które występowały w serialu od samego początku. A Cypryański czy Więdłocha to żadna strata. Pierwszy nie odgrywał żadnej istotnej roli, a Więdłocha jest od niedawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W nowych odcinkach ''MjM'' pojawiła się nowa tyłówka serialu i nowa piosenka kończąca serial: ''Zagubiona'' w wykonaniu Piotra Karpienii i Witolda Cisło. Także po zakończeniu serialu jest reklama informująca że serial ''Na dobre i na złe'' będzie emitowany w środy o 20:40.

 

Także została dodana nowa czołówka ''Kulis serialu M jak Miłość''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...